Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj všichni " tlupáci "!

Tuto stránku jsem založila proto, abychom měli stránku, kde si budem psát "živě" a nemuseli se hledat někde po stránkách, příspěvcích, pod stolem apod. ":-D. Takže sem se píše živě!!!! Jinak vás všechny prosím, aby jste používali i mailové adresy, a to v případě, že se něco vyvrbuje narychlo; popř. SMS, pokud jde opravdu o rychlokvašku kosmické rychlosti ;). Tohle je moje prvotina, takže se omlouvám předem Pájovi, jestli mu tady znesvětím svou neznalostí terén - svěcenou půdu ";oD.

Díky Zdenula - aluned ":o))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Moravský kras

(Jiřka, 3. 6. 2018 17:24)

Přátelé, kamarádi,
opět nastal čas na Moravský kras. Kdo se chce zase jednou pokochat krásnou přírodou, nechť se dostaví dne 9.6. v 10,00 na točnu šaliny v Obřanech.(raději trochu dříve, v 10,00 vyrážíme). Sebou malé občerstvení, dostatek vody na pití a pláštěnku. Větší zastávka bude na Skalním mlýně, pak ještě ve Sloupu. Pokud ovšem nebude velký pařák a neskončíme na Skaláku, že....
Pokud by nedejbože hrozily nějaké velké bouřky, bude akce včas odvolána. Čtěte mejlíky, nebo stránky MCT.
Těším se a všechny zdravím.
Jiřka
P.S. Pokud chcete vzít sebou další nadšence, meze se nekladou.

Šviháci lázeňští

(Pavel, kníže z Klentnic, 22. 4. 2018 19:11)

Lázeňské švihačky si opět dopřávaly tradiční rochnění a u té příležitosti pozvali tlupu na malý kávový dýchánek. Ten proběhl už v pátek, další část se konala v sobotu v bazénu a pak na bowlingu. Mnozí si dopřáli též kochání v parku. Někteří měli v úmyslu přijít, ale nepřišli a jiní zas byli i docela blízko, ale zůstali inkognito.
Co se mně týče, jsem se posléze přidal ke švihačkám, užil jsem si několikeré rochnění, jednu proceduru, bowling i procházku kolonádou a parkem. V neděli jsme se po kúře důstojně rozloučili a než jsme definitivně opustili zdejší kraj, jsme se zastavili ještě na přírodní bylinkové zahrádce, kde jsme si utrhli trochu medvědího česneku, kopřiv a pampelišky. Ale pak jsme se již rychle rozprchli domů.
Byl to pěkný víkend, díky všem.

Re: Šviháci lázeňští

(element Milos, 23. 4. 2018 20:48)

Tož do Lednice jsme se vypravili také, se záměrem cestou ukázat různá romantická zákoutí... Jedno zákoutí si našlo i mne a skončil jsem s rozbitou přilbou i fotakem.... Ale mobilní jsem, kolo zůstalo jako jediné bez šrámů....

Pálava 2018

(Jiřka, 17. 4. 2018 11:22)

čest MCT byla zachráněna a otvírání jara na Pálavě proběhlo:)). Bylo nádherně, všechno kvete, když vyrazíte dříve, tak se vyhnete i těm davům turistů....Prozkoumáno bylo i archeo muzeum v Pavlově a zahrady pod zámkem v Mikulově.

Re: Pálava 2018

(Pavel, kníže z Klentnic, 17. 4. 2018 19:10)

Hlavně jsme zachránili čest sobě, páč jsme si předsevzali, že Pálavu budeme navštěvovat každý rok. Obhlédl jsem zároveň své "knížectví", daří se mu dobře :) Bylo velmi teplé počasí, obloha vymetená, ptáci zpívali jak o život, zástupy turistů všude. V Pavlově jsme na kafe zaváhali, v Klentnici nebylo kde, v Mikulově už se nám nechtělo. Byl to pěkný výlet.

V elikonoce

(Anička, 29. 3. 2018 15:08)

Svátky jara jsou tu zas, oslavte ten krásný čas. Požehnané Velikonoční svátky, hojnost zdraví, pohody a lásky.

živá stránka

(Jiřka, 26. 3. 2018 17:49)

Vidím, že na naší živé stránce je mrtvo:))

Re: živá stránka

(Pavel, kníže z Klentnic, 27. 3. 2018 20:09)

Furt lepší, než kdyby to byla mrtvá stránka a bylo zde živo :)) Nicméně i z toho se dá vytěžit cenný studijní materiál. Mj. je to známka dekadence MCT.

přání

(Verča, 30. 12. 2017 17:51)

do nového roku Všem přeji zdraví,pohodu a trochu štěstí.....

Předvánoční bowling

(Jiřka, 27. 11. 2017 21:23)

Přátelé, kamarádi,
tradiční předvánoční bowling MCT je zajištěn na 16.12.2017, 15,00 hod. v baru PROBE na Vinohradech v Brně. Zamluvené jsou prozatím 2 dráhy na hodinu a posléze stůl do 18,00. Pití mají dostatek, bohužel nevaří, ale po domluvě doručí jídlo z restaurace naproti baru. Vyzkoušeno - je vynikající. Podotýkám, že je místnost celá zrekonstruovaná, takže to se starým Probe nemá co dělat:)). Proběhne tradiční tombola, doneste tedy sebou do ní malé překvapení. Pro vítěze budou také nachystané odměny:)).
Brňáci cestu znají, dojíždějící mohou jet od hlavního nádraží šalinkou č.2 na Starou osadu, (nebo č.3 od divadla), a odtud trolejbusem č.26, 25 směr Vinohrady, který zastavuje prakticky u Probe. Je to nad prodejnou JYSK, na konci Pálavského nám. Parkovat se tam také dá v pohodě.
Těším se na všechny, dojděte si trochu zarelaxovat!
Jiřka

Re: Předvánoční bowling

(Anička, 29. 11. 2017 20:54)

Já se dostavím jako každoročně, jedině nějaká zlá choroba mně může zastavit. Těším se na Vás.

Relax v lázních Lednice

(Jiřka, 6. 11. 2017 6:12)

proběhl úspěšně:)). Dokonce i klání v bowlingu za účasti skalních členů i členů občasných, kteří nás přímo rozdrtili ( že, Jani, Hani?). Ale důlezite je, že jsme se pryma pobavili. Bylo i příjemné posezení u kávičky s Verčou a Jirkou:)). A nyní již zase s chutí do pracovního procesu:)).

Re: Relax v lázních Lednice

(Pavel, kníže z Klentnic, 7. 11. 2017 4:36)

Prýma od slova rýma :)). Na prohry si pomalu zvykám, ale tentokrát jsem se historicky znemožnil :)) Ale jinak dobrý, parta skvělá, péče lázeňské lazebnice i klášterní kachnička to napravily, není-liž pravda?

Re: Re: Relax v lázních Lednice

(Jiřka, 7. 11. 2017 13:36)

Vidíš snad, kdy jsem to psala, ne:)). Ve slově důležité mi taky chybí háček a čárka:)). Bu´d rád, že napíšu aspoň něco. Někteří dělají mrtvé brouky celoročně:)).

Nádherné babí léto

(Pavel, kníže z Klentnic, 15. 10. 2017 21:13)

Tož, babí léto je opravdu jak z pohádky.
Udělal jsem si o víkendu pěkné dvě kolečka, svižně přes Šobes a dnes k Lampelberku, bylo to na krátké oblečení a místy i tak bylo horko. Jako trénink na začátek hubnutí dobrý :))
Teplo, sluníčko, mezi stromy a trávou natažené a poletující pavučiny, které se lesknou proti zapadajícímu slunci.. Zbytky hroznů ve vinicích i poslední burčák, všude už i napadané žluté listí. Doufám, že to ještě chvíli vydrží. Ale již spolu nepojezdíme.
Uvidíme se v Lednici, když bude vůle :)).

Re: Nádherné babí léto

(Anička, 18. 10. 2017 20:58)

Ahoj lidičky, tak já s Lednicí počítám. Určitě se objevím a těším se, že vás zase některé po dlouhé době uvidím

Re: Nádherné babí léto

(Anička, 18. 10. 2017 20:59)

Ahoj lidičky, tak já s Lednicí počítám. Určitě se objevím a těším se, že vás zase některé po dlouhé době uvidím
Sakra, co je to zas za novotu, že nejsem robot. Však mi to nechce projít