Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj všichni " tlupáci "!

Tuto stránku jsem založila proto, abychom měli stránku, kde si budem psát "živě" a nemuseli se hledat někde po stránkách, příspěvcích, pod stolem apod. ":-D. Takže sem se píše živě!!!! Jinak vás všechny prosím, aby jste používali i mailové adresy, a to v případě, že se něco vyvrbuje narychlo; popř. SMS, pokud jde opravdu o rychlokvašku kosmické rychlosti ;). Tohle je moje prvotina, takže se omlouvám předem Pájovi, jestli mu tady znesvětím svou neznalostí terén - svěcenou půdu ";oD.

Díky Zdenula - aluned ":o))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

....

(Anička, 3. 9. 2018 19:58)

Jednou mi to nestačí, tak pro sichr radši dvakrát. Chi chi

Prázdniny za námi a před námi třeba "Vinná muška"

(Anička, 3. 9. 2018 19:57)

Vážení přátelé a kamarádi, tak už je po prázdninách. Každý si užil dle svého uvážení a kondice. A konečně se taky trochu ochladilo. Tak mně napadlo zda v tomto chladnějším počasí nechce někdo podniknout nostalgickou vzpomínku na "Vinnou mušku", která byla kdysi před léty pravidelnou akcí. Sraz v sobotu 8. září 2018 kolem 09.00 hod. u mne. Klasická trasa Janohrad - Lednice - Apollo - Nový Dvůr -Tři Grácie - Randezvous - Břeclav.
Základ snad bude tvořit jádro MCT - tedy upekly jsme to tak nějak s Jiřinkou a doufám, že se k nám přidá i Pavel.
Zváni jsou všichni co se k nám chtějí přidat.
Kdo má dotaz odpovím tady případně se ozvěte telefonem.

Prázdniny za námi a před námi třeba "Vinná muška"

(Anička, 3. 9. 2018 19:56)

Vážení přátelé a kamarádi, tak už je po prázdninách. Každý si užil dle svého uvážení a kondice. A konečně se taky trochu ochladilo. Tak mně napadlo zda v tomto chladnějším počasí nechce někdo podniknout nostalgickou vzpomínku na "Vinnou mušku", která byla kdysi před léty pravidelnou akcí. Sraz v sobotu 8. září 2018 kolem 09.00 hod. u mne. Klasická trasa Janohrad - Lednice - Apollo - Nový Dvůr -Tři Grácie - Randezvous - Břeclav.
Základ snad bude tvořit jádro MCT - tedy upekly jsme to tak nějak s Jiřinkou a doufám, že se k nám přidá i Pavel.
Zváni jsou všichni co se k nám chtějí přidat.
Kdo má dotaz odpovím tady případně se ozvěte telefonem.

postřehy z dovolené

(Pavel, kníže z Klentnic, 26. 8. 2018 22:33)

tak jsem zdokumentoval své nejlepší poslední akce.

https://pgnext.rajce.idnes.cz/

Třeboň

(Zdenula, 12. 8. 2018 19:23)

v pátek jsme se vrátili z Čech, za tři a půl dne ujeto asi 140 km, víc se nedalo pro velké horko, i kaprům bylo horko, mlátili sebou furt :D, i když bude někdo tvrdit, že chytají potravu :), zdravím všechny

Re: Třeboň

(Pavel, kníže z Klentnic, 14. 8. 2018 20:42)

Tak to je úžasný výkon, Zdenulo, my máme Třeboň taky za sebou, ale tolik jsme v tom horku zdaleka nenajezdili, ale bylo tam hezky. Taky jsem brázdil Šumavu od Žel. Rudy po Lipno, vymetl jsem všechny kouty a kopce, ale nejhezčí je oblast Modrava- Kvilda- Borová Lada, marná sláva.. bivak v kempu i divočině, spíš mi bylo zima nežli teplo, úžasný relax, jednou to sepíšu..Taky v MK bylo krásně, tam jsem se pokoušel chladit v jeskyních.
Co bude dál, je ve hvězdách.

Re: Re: Třeboň

(Zdenula, 15. 8. 2018 12:30)

ano, u nás je krásně :), šly jsme s baťohama s Katkou 3 dny pěškobusem Českým rájem po stezce asi jen 35km (Ml.Boleslav-Turnov) - nááááádhera, nezapomenu :)

Moravský kras

(Jiřka, 3. 6. 2018 17:24)

Přátelé, kamarádi,
opět nastal čas na Moravský kras. Kdo se chce zase jednou pokochat krásnou přírodou, nechť se dostaví dne 9.6. v 10,00 na točnu šaliny v Obřanech.(raději trochu dříve, v 10,00 vyrážíme). Sebou malé občerstvení, dostatek vody na pití a pláštěnku. Větší zastávka bude na Skalním mlýně, pak ještě ve Sloupu. Pokud ovšem nebude velký pařák a neskončíme na Skaláku, že....
Pokud by nedejbože hrozily nějaké velké bouřky, bude akce včas odvolána. Čtěte mejlíky, nebo stránky MCT.
Těším se a všechny zdravím.
Jiřka
P.S. Pokud chcete vzít sebou další nadšence, meze se nekladou.

Šviháci lázeňští

(Pavel, kníže z Klentnic, 22. 4. 2018 19:11)

Lázeňské švihačky si opět dopřávaly tradiční rochnění a u té příležitosti pozvali tlupu na malý kávový dýchánek. Ten proběhl už v pátek, další část se konala v sobotu v bazénu a pak na bowlingu. Mnozí si dopřáli též kochání v parku. Někteří měli v úmyslu přijít, ale nepřišli a jiní zas byli i docela blízko, ale zůstali inkognito.
Co se mně týče, jsem se posléze přidal ke švihačkám, užil jsem si několikeré rochnění, jednu proceduru, bowling i procházku kolonádou a parkem. V neděli jsme se po kúře důstojně rozloučili a než jsme definitivně opustili zdejší kraj, jsme se zastavili ještě na přírodní bylinkové zahrádce, kde jsme si utrhli trochu medvědího česneku, kopřiv a pampelišky. Ale pak jsme se již rychle rozprchli domů.
Byl to pěkný víkend, díky všem.

Re: Šviháci lázeňští

(element Milos, 23. 4. 2018 20:48)

Tož do Lednice jsme se vypravili také, se záměrem cestou ukázat různá romantická zákoutí... Jedno zákoutí si našlo i mne a skončil jsem s rozbitou přilbou i fotakem.... Ale mobilní jsem, kolo zůstalo jako jediné bez šrámů....

Pálava 2018

(Jiřka, 17. 4. 2018 11:22)

čest MCT byla zachráněna a otvírání jara na Pálavě proběhlo:)). Bylo nádherně, všechno kvete, když vyrazíte dříve, tak se vyhnete i těm davům turistů....Prozkoumáno bylo i archeo muzeum v Pavlově a zahrady pod zámkem v Mikulově.

Re: Pálava 2018

(Pavel, kníže z Klentnic, 17. 4. 2018 19:10)

Hlavně jsme zachránili čest sobě, páč jsme si předsevzali, že Pálavu budeme navštěvovat každý rok. Obhlédl jsem zároveň své "knížectví", daří se mu dobře :) Bylo velmi teplé počasí, obloha vymetená, ptáci zpívali jak o život, zástupy turistů všude. V Pavlově jsme na kafe zaváhali, v Klentnici nebylo kde, v Mikulově už se nám nechtělo. Byl to pěkný výlet.

V elikonoce

(Anička, 29. 3. 2018 15:08)

Svátky jara jsou tu zas, oslavte ten krásný čas. Požehnané Velikonoční svátky, hojnost zdraví, pohody a lásky.

živá stránka

(Jiřka, 26. 3. 2018 17:49)

Vidím, že na naší živé stránce je mrtvo:))

Re: živá stránka

(Pavel, kníže z Klentnic, 27. 3. 2018 20:09)

Furt lepší, než kdyby to byla mrtvá stránka a bylo zde živo :)) Nicméně i z toho se dá vytěžit cenný studijní materiál. Mj. je to známka dekadence MCT.

přání

(Verča, 30. 12. 2017 17:51)

do nového roku Všem přeji zdraví,pohodu a trochu štěstí.....

Předvánoční bowling

(Jiřka, 27. 11. 2017 21:23)

Přátelé, kamarádi,
tradiční předvánoční bowling MCT je zajištěn na 16.12.2017, 15,00 hod. v baru PROBE na Vinohradech v Brně. Zamluvené jsou prozatím 2 dráhy na hodinu a posléze stůl do 18,00. Pití mají dostatek, bohužel nevaří, ale po domluvě doručí jídlo z restaurace naproti baru. Vyzkoušeno - je vynikající. Podotýkám, že je místnost celá zrekonstruovaná, takže to se starým Probe nemá co dělat:)). Proběhne tradiční tombola, doneste tedy sebou do ní malé překvapení. Pro vítěze budou také nachystané odměny:)).
Brňáci cestu znají, dojíždějící mohou jet od hlavního nádraží šalinkou č.2 na Starou osadu, (nebo č.3 od divadla), a odtud trolejbusem č.26, 25 směr Vinohrady, který zastavuje prakticky u Probe. Je to nad prodejnou JYSK, na konci Pálavského nám. Parkovat se tam také dá v pohodě.
Těším se na všechny, dojděte si trochu zarelaxovat!
Jiřka

Re: Předvánoční bowling

(Anička, 29. 11. 2017 20:54)

Já se dostavím jako každoročně, jedině nějaká zlá choroba mně může zastavit. Těším se na Vás.

Relax v lázních Lednice

(Jiřka, 6. 11. 2017 6:12)

proběhl úspěšně:)). Dokonce i klání v bowlingu za účasti skalních členů i členů občasných, kteří nás přímo rozdrtili ( že, Jani, Hani?). Ale důlezite je, že jsme se pryma pobavili. Bylo i příjemné posezení u kávičky s Verčou a Jirkou:)). A nyní již zase s chutí do pracovního procesu:)).

Re: Relax v lázních Lednice

(Pavel, kníže z Klentnic, 7. 11. 2017 4:36)

Prýma od slova rýma :)). Na prohry si pomalu zvykám, ale tentokrát jsem se historicky znemožnil :)) Ale jinak dobrý, parta skvělá, péče lázeňské lazebnice i klášterní kachnička to napravily, není-liž pravda?