Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj všichni " tlupáci "!

Tuto stránku jsem založila proto, abychom měli stránku, kde si budem psát "živě" a nemuseli se hledat někde po stránkách, příspěvcích, pod stolem apod. ":-D. Takže sem se píše živě!!!! Jinak vás všechny prosím, aby jste používali i mailové adresy, a to v případě, že se něco vyvrbuje narychlo; popř. SMS, pokud jde opravdu o rychlokvašku kosmické rychlosti ;). Tohle je moje prvotina, takže se omlouvám předem Pájovi, jestli mu tady znesvětím svou neznalostí terén - svěcenou půdu ";oD.

Díky Zdenula - aluned ":o))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

přání

(Verča, 30. 12. 2017 17:51)

do nového roku Všem přeji zdraví,pohodu a trochu štěstí.....

Předvánoční bowling

(Jiřka, 27. 11. 2017 21:23)

Přátelé, kamarádi,
tradiční předvánoční bowling MCT je zajištěn na 16.12.2017, 15,00 hod. v baru PROBE na Vinohradech v Brně. Zamluvené jsou prozatím 2 dráhy na hodinu a posléze stůl do 18,00. Pití mají dostatek, bohužel nevaří, ale po domluvě doručí jídlo z restaurace naproti baru. Vyzkoušeno - je vynikající. Podotýkám, že je místnost celá zrekonstruovaná, takže to se starým Probe nemá co dělat:)). Proběhne tradiční tombola, doneste tedy sebou do ní malé překvapení. Pro vítěze budou také nachystané odměny:)).
Brňáci cestu znají, dojíždějící mohou jet od hlavního nádraží šalinkou č.2 na Starou osadu, (nebo č.3 od divadla), a odtud trolejbusem č.26, 25 směr Vinohrady, který zastavuje prakticky u Probe. Je to nad prodejnou JYSK, na konci Pálavského nám. Parkovat se tam také dá v pohodě.
Těším se na všechny, dojděte si trochu zarelaxovat!
Jiřka

Re: Předvánoční bowling

(Anička, 29. 11. 2017 20:54)

Já se dostavím jako každoročně, jedině nějaká zlá choroba mně může zastavit. Těším se na Vás.

Relax v lázních Lednice

(Jiřka, 6. 11. 2017 6:12)

proběhl úspěšně:)). Dokonce i klání v bowlingu za účasti skalních členů i členů občasných, kteří nás přímo rozdrtili ( že, Jani, Hani?). Ale důlezite je, že jsme se pryma pobavili. Bylo i příjemné posezení u kávičky s Verčou a Jirkou:)). A nyní již zase s chutí do pracovního procesu:)).

Re: Relax v lázních Lednice

(Pavel, kníže z Klentnic, 7. 11. 2017 4:36)

Prýma od slova rýma :)). Na prohry si pomalu zvykám, ale tentokrát jsem se historicky znemožnil :)) Ale jinak dobrý, parta skvělá, péče lázeňské lazebnice i klášterní kachnička to napravily, není-liž pravda?

Re: Re: Relax v lázních Lednice

(Jiřka, 7. 11. 2017 13:36)

Vidíš snad, kdy jsem to psala, ne:)). Ve slově důležité mi taky chybí háček a čárka:)). Bu´d rád, že napíšu aspoň něco. Někteří dělají mrtvé brouky celoročně:)).

Nádherné babí léto

(Pavel, kníže z Klentnic, 15. 10. 2017 21:13)

Tož, babí léto je opravdu jak z pohádky.
Udělal jsem si o víkendu pěkné dvě kolečka, svižně přes Šobes a dnes k Lampelberku, bylo to na krátké oblečení a místy i tak bylo horko. Jako trénink na začátek hubnutí dobrý :))
Teplo, sluníčko, mezi stromy a trávou natažené a poletující pavučiny, které se lesknou proti zapadajícímu slunci.. Zbytky hroznů ve vinicích i poslední burčák, všude už i napadané žluté listí. Doufám, že to ještě chvíli vydrží. Ale již spolu nepojezdíme.
Uvidíme se v Lednici, když bude vůle :)).

Re: Nádherné babí léto

(Anička, 18. 10. 2017 20:58)

Ahoj lidičky, tak já s Lednicí počítám. Určitě se objevím a těším se, že vás zase některé po dlouhé době uvidím

Re: Nádherné babí léto

(Anička, 18. 10. 2017 20:59)

Ahoj lidičky, tak já s Lednicí počítám. Určitě se objevím a těším se, že vás zase některé po dlouhé době uvidím
Sakra, co je to zas za novotu, že nejsem robot. Však mi to nechce projít

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA