Jdi na obsah Jdi na menu
 


Valentýnský bowling

11. 2. 2017

Letošní valentýnský bowling se pro velký úspěch v roce loňském, konal opět v hotelu Rakovec na Prýglu. Sice se nás sešlo pouze 5, ale klání to bylo napínavésmiley. Všichni dorazili včas - dokonce i Mireček se tentokráte trefil do limitu, takže jsme začali přesně ve dvě hodiny a končili ve čtyři. Na úvod jsme si rozdali dárečky k Valetýnovi, objednali pití a pak už jen kouleli a koulelismiley. Situace se neustále měnila. Já svoji veškerou energii vyčerpala v kole prvním a pak už to bylo jen takové lážo-plážo. Pavlík  zase předváděl styl plážo - lážowink. Jednou nula, pak zase i desítka počas všech kol. Tak moc se soustředil a chtěl podat skvělý výkon, ale prostě koule byly špatně vycentrovanélaugh. Dáša kolo první pojala jako zahřívací a pak to teda rozjela! Kuželky se válely na všechny strany. Jedna desítka za druhouyes. Mireček se snažil jak  jen mohl, šlapal jí na paty, ale prostě na naši favoritku neměllaugh. No a Zdenulka se držela mezi Pavlíkem a mnou - jednou nulečka, pak zase skvělé trefywink. Koulení zpestřilo občerstvení v podobě pečených kuřecích křidélek v marinádě s dresingem a chlebíkem. Nutno podotknout, že to do nás padalo jako do studnysmiley.

Celkovým vítězem se tedy stala Dáša s počtem bodů 367, následoval Mireček s 332 body,  pak Pavlík s 278 body, Zdenulka 256 bodů a koneček ocásek já 254 bodůblush.

Děkuji všem za účast a těším se na další akci MCT.

Jiřka

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bowling

(Zdenula, 12. 2. 2017 15:23)

moc díky všem, bylo s vámi fajn, ještě teď mě bolí ruka, jak jsem se snažila :) ..... na holčičky vedle nás byl moc pěkný pohled a venku bylo voňavo a na přehradě se hemžilo bruslaři, takže bylo nač se koukat :)

mohlas mít taky medaili, že

(Pavel, kníže z Klentnic, 11. 2. 2017 20:58)

Jako organizátor a sponzor cen jsi měla stanovit takový systém, abys vyhrála. Třebas vítěz v prvním kole. A bylo by to doma :)) Ale komu není rady...
Důležité však je, že jsme se opět mohli takhle sejít.

Re: mohlas mít taky medaili, že

(Jiřka, 12. 2. 2017 5:30)

A to já právě udělala schválně, přece si to zase neponesu domů:)).

Re: Re: mohlas mít taky medaili, že

(Pavel, kníže z Klentnic, 12. 2. 2017 13:30)

Tak to Tě ctí. Ale zážitek to byl parádní. Zejména sledovat Dášu, jak se v průběhu měnila. Ze začátku se opravdu trápila a vypadalo to na mašli. A pohledy, jakoby jsme za to mohli my. Pak se začla rozžařovat a nakonec se i sama chválila a tleskala si. .)) . Takže ty dvě hodiny byly některým k užitku, některým už míň.
Jinak, oslava Valentýna opět důstojná, jako vždy.