Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moravský kras 2017

Tak avizovaná sobota 10.6. trošku nevyšla, neboť obloha byla zatažená a pěkně z ní kapalocrying. Kníže aus Klentnic se sice vydal na cestu po vlastní ose, ale ani moc neprotestoval, když se akce se soulasem většiny odpískala a přeložila na neděli. Měl totiž mokro v botechsmiley. Neděle nezklamala - nebe modré a MCT přesně ve stanovenou hodinu na startu v Obřanechwink. Jako vždy, Ti, co to mají nejdál jsou na místě nedříve, že Pavli? Musím prozradit, že pan kníže navečer dojel do Brna, shlédl oňostroj, ustlal si v přírodě, ráno objel Prýgl, vyzvedl nás s Dášou v Julcu a pokračoval do Obřan....Početná rodinka Kopeckých dorazila na poslední chvíli, ale včassmiley. A to se cení.

Vyrazili jsme přesně v deset směr Bílovice nad Svitavou, Adamov - kde jako tradičně byla přestávka u oslíků a kozének. Následně se pokračovalo do Blanska, odtud na Skalní Mlýn. To už bylo po poledni a taky pěkně horko. Kdosi vyslovil myšlénku, že se najíme a odpočineme si ve stínu a vlastně dál to už známe, tedy pokračovat nebudemelaugh. A tak se i stalo. Situaci ovšem zachránil opět pan kníže a v rámci tréningu K24  kolečko Suchý žleb - Sloup - Pustý žleb si objel sám v čase naší degustacesmiley. Po návratu si dal menší občerstvení i on a někteří se mezi tím zajeli podívat aspoň na lodičky k Punkevní jeskyni. Prohlédli jsme si i nový Dům přírody. Bylo opravdu dost horko a tak jsme se pomaly vydali zpět. Frčelo se nám jedna báseň, pofukoval větřík a taky je to pořád z kopce, žesmiley. Na Obřanském mostě se odpojili Zdenálovci, u bývalého Spaaru Pavlík a já s Dášou jsme pokračovaly do Julcu.

Den se myslím vydařil, udělali jsme něco pro své tělo i ducha!

Zúčastnili se: Jiřka, Pavel, Dáša, Zdenula, Zdenál a Katka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Byla to luxusní akce

(Pavel, kníže z Klentnic, 14. 6. 2017 19:42)

I když již letos podruhé, přesto jsem rád jel, tentokrát s výkvětem Cyklotlupy. Obzvláště, když se jednomyslně domluvili na odkladu akce kvůli počasí.
Cesta do Sloupu mi nevadila, vzal jsem to rychlým tempem, až jsem se sám divil - a to s naloženými bágly. Užíval jsem si nejen samotný Kras, ale i cestu a předchozí Prýgl. Příště naplánujeme trochu dřívější termín, aby nebylo tak horko. Dal jsem předběžně 134 km, a i když to bylo o stovku míň, než jsem plánoval, jsem si dobře zajezdil. Vše bylo řečeno, něco víc mám napsáno u sebe. Díky ještě jednou všem. I kvůli Vám to byla u mě další luxusní akce.

Re: Byla to luxusní akce

(Jiřka, 14. 6. 2017 21:17)

Mě ukazoval kilometrovník 73 km:))

Re: Re: Byla to luxusní akce

(Zdenula, 16. 6. 2017 5:56)

u nás 76 km, bylo prima s vámi, tentokrát jsme mazali kolena všichni tři :D