Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hudba na kole

17. 6. 2017

Než sem někdo napíše oficiální článek, kterého se pro zaneprázdněnost budoucí babičky asi nedočkáme, dávám pár postřehů, abychom měli co komentovat:))

Tak tedy na třetím ročníku Hudby jsme se konečně domluvili i my, a nutno dodat, že to byla velmi dobře připravená akce. Ale hned zkraje nastalo pár technických zádrhelů, čímž se pořádně zašmodrchal náš harmonogram na dřevěných nohou. Inu, ne každý kompromis je výběrem toho nejlepšího z daných možností, a tak už na začátek akce jsme mířili každý po svém. Ve Valticích byl moc pěkný zahajovací program, u Vinařů zas měli špičkové vínečko, na Rajstně jsem pak pozdravil známé břeclaváky. Pak jsme jeli přes Úvaly do Sedlece, kde byla delší polední pauza, ale to již začlo pršet a akci jsme odpískali stylem "Dostaň se do Břeclavi jak umíš". Někteří oklikou přes Valtice, že..

Dlužno dodat, že i tak jsme stihli několik pěkných hudebních zastávek. Počasí se holt naplánovat nedá, obzvláště, když vás Anička naláká na kachnu. To se pak těžko nepodjatě rozhoduje:)) A skutečně, kachnička byla obzvláště propečená, což byla důstojná tečka na závěr.

Po cestě zpátky jsem stihl ještě pěvecký dívčí sbor u Tří Gracií, pak jsem se zapletl mezi běžecký závod se spoustou vysportovaných děvčat, kterým hráli po trase taky nějací hudebníci a ještě jsem stihl rockové duo na lázeňské Kolonádě.  

Návrat do Mikulova byl již za vydatného deště a silného protivětru, leč to jsem taky jaksi zázrakem přežil bez újmy a na poslední chvíli naskočil do vlaku.

Než jsem se stačil převléci a osušit, už tu bylo Znojmo, docela bylo teplo a zde za celý den nespadla ani kapka. Já to říkal !!

Účast: dámy z MCT Anička a Jiřka, já a stovky dalších kulturně-sportovních nadšenců. Tož, tak!

  Pavel

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Počasí...

(Pavel. kníže z Klentnic, 20. 6. 2017 20:02)

Já jsem zas slyšel, že bude pršet vydatněji, ale pořád jsem doufal, že to půjde severněji. Dopolední počasí bylo toho důkazem. Pak se ale karta obrátila. Ale jsem rád, že jsme se potkali alespoň my. To vínečko bylo opravdu vynikající.

hudba na kole

(Jiřka, 20. 6. 2017 13:59)

No, to počasí trochu zradilo, i já jsem vyčetla, že když tak má spadnout 0,1 mm někdy ve dvě a pak až večer:)). Ale nakonec vše dobře dopadlo, i ten déšť se přežil, v Sedleci jsem ulovila i pár VIP hostů - herce, hlaní úlovek byl Otakar Brousek prostřední:)). Velice milý , musím říci. Vínko ochutnané hnedle na začátku ve Valticích, bylo vynikající. Akorát jsme se s Aničkou blbě napapkaly grilovanými dobrůtkami a pak jsme na kachýnku neměly už místo:)). Ale zase kávička a bábovka si místo našly:)). Kdyby bylo bývalo nepršelo, mohla to býti přímo akce luxusní až do samého konce a více hudebních zážitků. Ale i tak spokojenost nade vše!

... dočkáte se...

(Anička, 19. 6. 2017 23:32)

ale kdo ví kdy, před chvílí jsem dorazila domů a stihla akorát sprchu a než půjdu spát tak jsem nakoukla... původně jsem si chtěla předpřipravit pár kloudných myšlenek na článek, nicméně "múza" nepřichází a oči se zavírají. Jinak ale musím souhlasit s Pavlem, počasí se naplánovat nedá, déšť mne převezl původně jsem viděla na předpovědi, že mělo pršet kolem páté odpoledne a to už jsme měli být zpět na důstojném zakončení akce . Ale přiznejme si, kdybychom neměli občas nějakou tu změnu v plánu tak by nás to ani nebavilo. Zkusíme to příští rok pokud se zase nějak sejdeme. Tentokrát jsem ani moc neremcala, že se jelo přes Úvaly hore dole kopcom. Dík za společnost, aspoň jsem trochu potréovala.