Jdi na obsah Jdi na menu
 


Valentýnský bowling

Hurá, avizovaný valentýnský bowlingheart se přece jenom konal, čest MCT zachráněna! Nejdřív panovalo totiž nadšení a když mělo dojít na lámání chleba....

Omluveni jsou jen ti, co je schvátil bacil mrňous - čili Zdenulasad.

Dělala jsem tentokráte taxi, nejdřív dorazila Dáša do Julcu, pak jsem nabrala Pavlíka s Aničkou u Tesca a už jsme frčeli směr Prýgl, hotel Rakovec. Mireček se dopravil sám, svým ořemsmiley. (poslední, že..)

Prostředí pěkné, dráhy dobré, nekouřilo se. Pan vrchní se nás ihned ujal a v rámci možností - páč hotel byl plný - se nám věnoval. Hráli jsme plné dvě hodiny a stihly  plné tři kola. Vyrovnanou hru  počas všech kol měl pouze Mireček, my ostaní spíše takovou sinusoidulaugh.  Dáša to rozjela hned v prvním zkušenou rukou profesionála, my s Aničkou jsme se držely jako vždy u toho našeho průměru, Pavlíkem zmítala nerozhodnost vyhrát - či nevyhrát do první desítky, Mireček si to koulel na jistotu. Já jsem se trochu vyprsila v kole druhém posilněna zřejmě těmi křidélky, co nám předložili na stůl, Pavlovi se též dařilo nejlépe v kole druhém, Dáša ho pojala jako kolo oddychovésmiley, Anička to rozbalila ve třetím yes. Nutno ovšem podotknout, že bowlingové zařízení si chvílemi žilo svým vlastním životemwink.

Takže když to zhrnu - pojedli jsme, popili, dárečky si rozdali, vítězové také nepřišli zkrátka, zahráli  jsme si dostatečně. Fotečky také budou.

Děkuji mým věrným  mimobrněnským skalníkům, že dorazili smiley.

Jiřka

Přítomni: Pavel. Anička, Mirek, Dáša, Jiřka

 

Komentáře

Přehled komentářů

koulelo se koulelo....

(Anička, 16. 2. 2016 0:37)

se z toho doteď vzpamatovávám... to jsem snad ještě nikdy nenakoulela. Jsem ještě nestihla ani stáhnout fotky a článek už je na světě, ale všechno bude žádné strachy.
Jiřince díky za taxi a organizaci. My jsme s Pavlem stihli splknout než nás se zpožděním Jiřinka nabrala pod nádražím, objevily se totiž nepředvídané okolnosti, ale začátek jsme stihli perfektně. A vzhůru do dalšího setkání.

teda to je rychlovka...

(Pavel, 13. 2. 2016 19:22)

ještě jsem nebyl doma a článek je na světě.
Tak tedy, bowling byl hlavním programem a nutno říci, že tentokrát si každý ukoulel svůj možná i životní rekord. Laťka je tedy nastavena vysoko, kéžby to tal bylo napořád. Ale bowlingový mechanismus opravdu haproval, naštěstí to zaokrouhloval skoro vždy nahoru :)) Další turnaj je vyhlášen na duben do Lednice. Škoda, že jsme si víc nepokecali.
Díky za dárečky a odvoz na místo činu.