Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přadvánoční bowling ve Stodole

17. 12. 2016

Jako každoročně jsme se sešli na předvánočním bowlingovém klání. Bylo nás sedm jako trpaslíků nebo jako sedm statečných :D. První přišel Miloš, který cestu z nádraží do Stodoly a pak i zpět absolvoval pěšky, prý pro kondici. V jednu hodinu jsem přišla já a zažila jsem velký jásot, protože ve Stodole se právě hrálo nějaké velké bowlingové utkání, všude bylo plno lidí, jásotu a skandování.

O půl druhé přišli i ostatní – Jiřinka, Anička, Dáša a Pája. Ale to jsme se pomalu přesunuli k 5. a 6. bowlingové dráze a začali hrát. Mirek se sice omylem dostavil až o hodinu později, ale i tak nás porazil na hlavu a zvítězil svými 134 body. Stovek padalo pomálu, jakoby se jim k nám nechtělo. Ale nevadí, myslím, že hlavní bylo se sejít, popovídat si a pobýt chvíli spolu a užít chvilku předvánočního klidu v přítomnosti milých lidí, což se, myslím, povedlo. Samozřejmě nechybělo losování dárečků a rozdávání cen vítězům.

V 17 hodin měla být v Stodole uzavřená společnost a i my měli jiné plány – podívat se na vánoční trhy, což se po okružním putování k MHD, povedlo. Jiřinka totiž myslela na nás, kteří potřebujeme pohyb, přiznávám se bez mučení, že jsem to já :D. Vánoční Brno nás přivítalo svým svátečním osvětlením a svými vůněmi.

A to by bylo vše, co jsem chtěla napsat a snad mě i doplníte, díky za vše a přeji vám ještě jednou hezké Vánoce a v novém roce vše nej!


Účast: Jiřinka, Anička, Dáša, Pája, Mirek, Miloš, Zdena

(Zdena)

FOTO (Miloš)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dobra akce

(element Miloš, 20. 12. 2016 19:34)

Tož dobrá akce to byla. Překvapilo mne, jak se mi zpočátku dařilo i ve hře... V metropoli jsem byl od devíti hodin, takže stánky jsem si v pohodě prošel (ostatně byl jsem v Brně už před týdnem) a hurá na periferii. Cesta pěšky byla taktéž v pohodě a zabloudil jsem, až téměř u cíle a jen proto, že jsem nevěřil navigaci... A zábava ve stodole také super. Cestu zpět k nádraží jsem zvládl za hodinu, abych stihl rychlík (za svou životní láskou) v 17.10. To se mi také podařilo, když ovšem vlak zastavil v Heršpicích, zjistil jsem, že to není rychlík :( Takže jsem si po letech zas užil jízdy v osobáku: Bez Wi-Fi, v koženkových sedačkách, s neustále otevřenými dveřmi... Ovšem zajímalo by mne, jak v takovém vagonu vypadá ten požární poplach ...

jestě, že se ten bowling konal,

(Jiřka, 18. 12. 2016 21:22)

už dlouho jsem se tak nenasmála. Ten kousíček, co jsme si prodloužili k šalince, byl nic proti tomu našemu bloudění cestou na bowling, Zdeni:)). To byl přímo okruh Žabinami! Jsem ráda, že jsme se sešli, pokecali a vypadli trochu z toho předvánočního mumraje. Zdenulka je šikula na organizaci soutěží a odměňování:)). To nemělo chybu:)). Mireček nás převálcoval, páč došel odpočinutý až na druhé kolo, že...Na trzích bylo moc plno, ale probojovaly jsme se s Dášou k jednomu stánku dát si aspoň klobásku, když nás všicni opustili:)).

Re: jestě, že se ten bowling konal,

(Pavel, kníže z Klentnic, 18. 12. 2016 21:44)

Jo tak je mi už jasné, že pokud chodí Mireček tak pozdě i na rande, že zůstal sám :)) Jinak, bylo to důstojné ukončení sezóny MCT v krásném předvánočním čase. Ale na loučení se starým rokem je ještě čas, s některými se ještě letos uvidím.

Re: jestě, že se ten bowling konal,

(Anička, 19. 12. 2016 20:16)

Já bych řekla, že to nebyl okruh Žabinami to byl okruh kolem dokolečka Brnem a místy jsem měla pocit, že snad jedeme už druhé kolo. A to, že mne nerudný pan řidič cvaknul ve dveřích to už byla jen třešinka na dortu. Jsem Jiřinku podezírala, že má asi nějaké nové hodinky co před námi skrývá a ty ji hlídají jestli moc nespí, jestli se správně pohybuje a tak proto nás táhla kudy tudy do Bavorova chi chi.... ještě, že nebyl napadnutý sníh neb tam byla cedulka , že v zimě jsou chodníky neudržované, to bychom tam mohli normálně někde uvíznout v závěji... Na druhou stranu kde bychom se tak nasmáli. Já vůbec měla celý den od božího rána nějaký takový divný... Požární poplach ve vlaku co jedu ve vagunu číslo 22 a kde myslíte, že jsem seděla - správně , přesně tam chi chi...Pak se Jiřince zase líbilo moje objednané pití, prvně čajíček to si asi myslela, že mně podstrojují něco lepšího než jí když jsem měla to samé a pak prej i kafíčka, to se napráskala sama, že mi upíjela z mého hrníčku... podle těchto zážítků se vůbec divím, že jsem se trefila do kuželek. Ale bylo s Vámi skvěle, už se těším na další setkání.

Re: Re: jestě, že se ten bowling konal,

(Jiřka, 20. 12. 2016 14:50)

Tak teď mi opět tekly slzy od smíchu:)). S tím čajíčkem a kafíčkem to bylo jako v té pohádce o holčičce a medvědech. Taky jim ujídala, ale kašičku:)).

dárečky či odměny

(Zdenula, 19. 12. 2016 9:42)

byly myšleny pro radost, pokud se vám něco nelíbí, stačí podarovat dál, ať dělají radost jiným, já -jako podarovatel s tím souhlasím :)
Pájovi díky za uveřejnění článku :)

Tož, hned zkraje děkuji...

(Pavel, kníže z Klentnic, 18. 12. 2016 20:55)

Všem za společnost, dárečky a Zdenulce za perfekt organizaci. I když se mi ve Stodole nikdy nedaří, jsem spokojen. Kromě bowlasu toho bylo dnes více, začlo to požárem, hřbitovem, okružní jízdou po Brně, černými pasažery, pěším poznáváním Žabin, nakonec i trhy jsem viděl a mám i nové boty. Akorát bylo na všechno málo času. Též jsem si nestačil víc popovídat s těmi, co tam byli a neviděl jsem ty, co tam nebyli :))