Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nultý Ples LDF - tradice obnovena!

4. 3. 2016

Tož,

po několikaleté odmlce se jistá část nadšenců jala zorganizovat ples, který by měl obnovit věhlas tradičních plesů LDF MZLU v Brně. Jak a jestli se to podařilo, se dozvíte následně.

Ples byl nasměrován do areálu univerzity, což teoreticky evokovalo myšlenku, že to bude spíše taková klubová akce. Zpočátku tomu i účast nasvědčovala. Ale postupně se sály zaplnily, hudba se ujala své role a po slavnostním zahájení, kdy byl představen program a výřad zvěře, se ukázalo, že to bude skvělá akce, což nepochybně také byla.

Zábava pokračovala v plném proudu, hudby na obou podlažích hrály jak o život, tančilo se jedna báseň... byla nabídnuta vynikající večeře, občerstvení za slušnou cenu a, jako zlatý hřeb večera, módní přehlídka se sličnými děvčaty a samozřejmě tombola. I zde se nám dařilo a tak jsme si někteří mohli odnést nějakou tu lesní drůbež, jiní zas různé užitečné předměty.

Naše dámy se vyšvihly do slušivých šatečků, dobře si popovídaly a určitě byly spokojené. No a my chlapi samozřejmě také.

Pokud tedy bude splněn slib, že nová tradice plesů bude pokračovat, určitě se budeme snažit nevynechat, samozřejmě ve společnosti dobrých přátel, ani ty další ročníky. Tož, tak!

Díky Z+Z za pozvání a zajištění lístků.

FOTO

Účast: Zdenula, Zdenál, Jiřka, Pavel

(Pavel)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nemohu než souhlasit:))

(Jiřka, 6. 3. 2016 13:19)

Jen ještě dodám, že každá dáma dostala růži, na stole byly domácí koláčky a vínečko - suprové. NO, já šatky měla staré, ale Zdenula v té krásné modré se stříbrným, byla jako princezna Večernice:)). Drůbež jsem taky nějakou dovlekla, horší by byl ten kanec:)). To byl lepší ten řízeček z něho...Tak snad nás příště bude víc!

Re: nemohu než souhlasit:))

(Pavel, 6. 3. 2016 14:10)

Tož bažantíci jsou upečeni a částečně snězeni, popíjím vínečko a relaxuji. U mně spokojenost. Příště tedy zkusíme toho divočáka :))

Re: taky souhlasím :))

(Zdenula, 7. 3. 2016 16:29)

jen dodám: bylo vidět, že si studenti dali záležet s přípravou - nádherně nazdobené stoly a i vše kolem, jak nahoře v poschodí, tak i dole v přízemí; o krásně upravené tombole ani nemluvě, muselo to vše dát plno práce a času, .....a i jídlo bylo chutně upravené, koláče na stolech voněly a lákaly k zakousnutí, i vínko bylo moc dobré..... Večernice (po 40 letech a 40 kilech i botky mi odešly do lovišť :D).... Jiřinko, na tebe nemám :)