Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lednický lázeňský relax

9. 4. 2016

Tož,

jako již tradičně, i tentokrát jsme zorganizovali lednický relax, za podpory lázeňských švihaček. Úlohy taxi se ujala dobrovolně Jiřka, asi jako úlitbu za to špatně objednané počasí :-)), což jsme s povděkem přijali.

Hlavním bodem byl, alespoň pro mne, bowling, zejména i proto, že vzhledem k deštivému počasí se nic jiného nedalo dělat. Koho zajímají výsledky, tak jsem s trochou štěstí vyhrál první dvě kola, a v tom třetím mi na poslední chvíli vyfoukla vítězství Anička, i když jsem měl nahráno přes stovku. Ale ani Dáši moc nechybělo, dokonce odbrzdila i Hanka, která mi taky na poslední chvíli zvedla tlak. Ale zachránil jsem druhé místo. Jiřka v prvním kole taky excelovala, ale pak jí došla pára a zbylá kola dohrála na svém obvyklém průměru.

Po bowlingu a dobrém obědě tamtéž jsme ještě hupsli do bazénu, který je inovovaný. Pak nás naše taxi odvezlo k Aničce, kde jsme dlouho do noci karbanili, za spravedlivého střídání vítězství.

Pak nás již nečekalo nic, neděle byla studená a mokrá, a tak jsme po vydatném spánku a obědě u Aničky vyrazili domů. Ale i přesto to byl skvělý víkend.

Účastníci už byli vyjmenováni, tak vzhůru do dalších akcí, které jsou co nevidět!

Pavel

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Výsledky...

(Pavel, 14. 4. 2016 20:04)

Tak jsem se pořádně zahloubal nad výsledky a vyšlo mi totok:
Dle nejvyššího hodu, tedy dle mých obvyklých kriterií, vyhrála Anička se 105 body, pak já se 102 a 98 body. Takže velká gratulace.
Ale dá se na to kouknout z vícero stran, pro mne nejpříznivější je součet všech kol, čili:
P: 282
A: 257
D: 230
J: 198
H: 198

Čili jsem to zase vyhrál :))

Re: Výsledky...

(Anička, 20. 4. 2016 23:19)

Já to věděla, jen jsem čekala jestli to zase matematicky propočítáš tak, aby jsi byl vítěz

...relax...

(Anička, 12. 4. 2016 23:36)

No opravdu dobrý relax, ale za slunečného počasí by byl ještě lepší a pestřejší. Nicméně když jsem koukla do výsledkových tabulí - podotýkám asi tak pětkrát neb jsem nevěřila svým očím, zjistila jsem, že ač jsem vyhrála pouze jednou byla jsem absolutní vítěz se 105 body a těsně v závěsu Pavlík se 102. Tohle byl můj životní výkon, který se už asi nikdy nebude opakovat. A kdo to neviděl už to nikdy neuvidí a o hodně přišel........Uznávám, že jsem si dovolila moc, protože kdo se devět kol drží na špici má právo brblat, že jo? Až na konci jsem totiž vybrala mezi koulemi tu, co mi pasovala do ruky. Ale zase na druhou stranu aspoň tě to vyburcuje k lepšímu tréninku. To jen tak trošku na pdpichnutí, na to jsem někdy přeborník.. chi..chi...
Už se těším na další akci .

Re: ...relax...

(Pavel, 13. 4. 2016 16:18)

Já jsem taky s výsledky spokojen, to jen, aby nestála řeč :)) Samozřejmě při lepším počasí jsme se mohli kochat v parku nebo jinde. Podstatné ale je, že jsme se opět po nějaké době viděli a probrali i pár důležitých věcí.

Re: Re: ...relax...

(Anička, 13. 4. 2016 19:15)

Však se známe, nějaký ten "hec" je zapotřebí to by jinak nebylo ono a už bychom se mohli zařadit mezi bručouny. Největší potěšení je z toho, že se spolu setkáme.
Jo na ten medvědí česnek to tedy musíme. Zdraví na prvním místě....

Re: Re: Re: ...relax...

(jiřka, 14. 4. 2016 15:55)

Ani, plně se projevuje, sami se zúčastníme, napíšeme, okomentujeme:)). Aspoň když se štychujeme, je víc komentářů:))

relax v lázních

(Jiřka, 13. 4. 2016 13:10)

Takže co se týče mě, absolutní spokojenost, počasí-nepočasí. To se objednat nedá:)). Nalezly jsme s Dášou vniřní klid a harmonii na solární louce a ve slané vířivce a následně i čokoládové koupeli, či aroma masáži:)). Já vítězství s radostí přenechávám, páč netoužím po výhře, ale radosti ze hry:)). Po procedůrách se nesmí člověk moc namáhat, že. Cestou zpět jsem ještě nakoupila kytičky na balkon, takže mise byla splněna. Kdo nebyl, může jen litovat. Už se těším na lázně podzimní:))

Re: relax v lázních

(Pavel, 13. 4. 2016 16:32)

Podzim je ještě daleko, ale relaxovat lze i jinak. Například na kole :-)) A při nejbližší návštěvě BV musíme načesat ten medvědí česnek, je nejvyšší čas.

Re: Re: relax v lázních

(Jiřka, 13. 4. 2016 19:32)

Podívej- lázně jsou relax pasivní a tím zahajujeme relax aktivní - kolo. V bazénu jsme byly několikrát, takže do těla jsme si daly taky. Park jsme stihly nakonec i s focením. Pro každého je relax něco jiného, že... Hlavně, že se pořád něco děje:)). Tak a máš to politicky vysvětleno:)).