Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vinohradský košt Brno

8. 5. 2009
Tradici slavnostní degustace vína na brněnských Vinohradech opět neporušili ani skalní ochutnávači MCT, dnes v podání jednoho ochutnávače obklopeného nealkoholickým dámským jádrem. Teda dámy, přijít na košt a nedát si vzorek je téměř hrdelní zločin, polehčujícími okolnostmi nechť jsou zdravotní a jiné důvody, jejichž opodstatnění si budete muset obhájit.
Tentokrát jsme  se věnovali pouze vítězům, konkrétně Sedlákovu vínku z Velkých Bílovic. Porota nelobbovala a opravdu ocenila to nejlepší z asi 800 vzorků. Tedy kvalita stoupá, organizačně je už dokonalá, tentokrát chasníci a chasnice z Bořetic rozjeli krásnou lidovou hudbu i podívanou. Oslavy pokračovali do pozdního večera a všude na Vinohradech bylo dnes veselo :))
V poledne se rozloučila Blanka, pak Jiřka, která ještě měla povinnosti na zahrádce a posléze i Anička, která si jen odskočila od plotny. Blanka prý vařit nemá komu a Zdenula už měla předvaříno :)) Zůstalo jen zdravé bruslící jádro, které v parném dnu bylo ale brzo udoláno.
K večeru se ještě slítly zbytky tlupy na kafi, kde se upřesnil itinerář zítřejšího výletu. Kromě jiného.
Kdo závidí, má šanci na opravnou zkoušku zase za rok. Tož tak.
Pavel

Obrazek

Další fotky tady

Komentáře

Přehled komentářů

no jasně, (Pája, 11. 05. 2009 19:13)

to pravé umění je zachytit důležitý detail :)))

Je zajímavé... (Jiřka, 11. 05. 2009 19:10)

jak stejného koně fotí každý jinak:))
např.fotto č.857836 a fotto 009:))A prý-stihl jsem jenom uši....

odemykání (Zdenula, 11. 05. 2009 07:28)

supr jste to napsali :), potvrzuji, že Renek ujel naši trasu několikrát a to nemluvě o cestě z prýglu do štatlu, kde si osedlal ocelového oře (vlak) :D, nevím, kolik musel mít na tacháku, ale Zdenál přiznává, že jeho tachák naskočil asi o 40 kilometrů

no comment.. (Pája, 10. 05. 2009 09:08)

namísto několika komentářů jsem radši připsal dovětek, a stejně to není všechno, zrovna jsem si vzpoměl na výborné langoše s ošuleným česnekem, od ťamanů, s kterými se nešlo domluvit...