Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní bowlení

17. 9. 2009
Podzimní bowlingový trénink se konal za totálního nezájmu veřejnosti a tak cyklotlupa opět zachraňovala dobré jméno a čest pořadatelům. Na druhou stranu, měli jsme zase dráhy jen pro sebe a tak jsme mohli mohutně potrénovat a dvakrát se zapsat do soutěže (někteří i víc).

Shodli jsme se na tom, že levá dráha opravdu zanáší, ale záhy jsme si našli své finesy, o čem svědčí dva stovkové hody na této dráze. Ani ostatní nebyli na tom špatně, někdy chyběla ta příslovečná kapka štěstí, někdy to chtělo chladnější hlavu. Překvapila zejména Jarka, která asi doma tajně trénuje, jinak si to neumím vysvětlit.
Probralo se zase kdeco, zejména jsme se však domluvili, že před prosincovým finále si dáme ještě jeden trénink (vymyslela Anička) k doladění formy. Pak prý bude naše vítězství jednoznačné :)) Ve formě jsme byli tentokrát pouze dva (Zdenula 102b., Pája 111b.); ostatním nezbývá, než poctivě trénovat. Tož v říjnu jdeme na to.
Tím nehlavnějším ovšem byl pohodový večer. A vo tom to je :))

Účast opět pouze nejzdravější jádro: Zdenula, Jiřka, Jarka, Anička, Pavel, z povzdálí tomu šéfoval náš kamarád Jůra a spol.

-Pavel-

Obrazek

Dobrá nálada nechyběla .))

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Komentáře

Přehled komentářů

bowling, nebo špíš (Jiřka, 18. 09. 2009 11:19)

rigól sem, rigól tam, já to raději nebudu komentovat:)). Však jsem taky na to "házela bobek ". Pája sice zdokumentoval, ale taktně fotto nezveřejnil:)).

kowlink :)) (Pája, 18. 09. 2009 08:02)

opravdu je to tak, že když se člověk snažil zúročit desítku, tak nic, a když to jen tak odhodil, už se to sypalo. Ledabylý styl dnes opravdu slavil úspěch :))

kouling :D (Zdenula, 18. 09. 2009 07:13)

opět bylo moc fajn a za to díky všem zúčastněným, hlavně že jsme si pokecali a zakouleli...oprava pro Páju, naházela jsem 102, to když jsem se moc nesnažila, asi házím tak blbě, že mi tak nerovná dráha nakoulela stovku :D, pak jsem se začala snažit a bylo houby s voctem :D...to víš Aničko, Pája nelení a je hned suprčlánek :)

.... to je tedy rychlost (Anička, 17. 09. 2009 23:15)

než člověk doma stačí vybalit věci tak tady už "visí" článek jak vyšitý. Je pravdou, že jsme vymysleli koulení na říjen pro změnu zase v našem oblíbeném centru ve Valticích. Tož doufám, že účast bude hojnější. Jinak opravdu jsme tentokrát v poklidu potrénovali a zasoutěžili. Ono je to těžké, dráha zanáší, lehké koule nepasují do ruky, těžké koule jsou omlácené, konkrétně fialová ta zanáší nejvíc tož jak pak mám dosáhnout té stovky, když se mi konečně podaří shodit desítka, tak aby mi to náhodou nestouplo moc do hlavy tak v dalším kole si dám rigolky....Ale to nic, forma se třeba vyladí, hlavu vzhůru a sportu zdar....