Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ples MZLU Brno

14. 3. 2009

  Ples se konal v luxusním Hotelu Internacional, v jehož několika sálech byly na place čtyři muziky a v pekle i diskotéka. Drevokocúrska sekce MZLU nás mile překvapila skvělou organizací, na jejímž samém začátku dostaly dámy růžičku a byly odvedeny v doprovodu mladých urostlých lesníků ke stolu, následujících jejich partnery, odvedeni pro změnu sličnými lesními vílami :-))
Tombola byla nebývale bohatá a páni lesníci nešetřili náboji; na uspokojení svých choutek vyplenili minimálně půl revíru Krakonošova a ještě kus Řáholce a nebohými zvířaty se to tu jen hemžilo...
Na pódiu se střídala dechovka Bojané s další skupinou Kapela Night and Day Brno
, která nám zahrála ten pravý džez a rozehřála nás na plné obrátky. Nutno podotknout, že našim dámám to slušelo a i okolní tanečníci pošilhávali tu po pěkné blúzce, tam po pěkném úsměvu, jinde po pěkných očích nebo onam do hlubokého dekoltu :))
V přízemí zase hrála skvělá
Cimbálová muzika Grajcar střídaná pop-rockovou kapelou Pavel Helan a Kapela, jejichž repertoár nám připomněl naše mladé časy.
Na Peklo nám mezi tím vším nezbyl čas a tak máme rest do příště.
 Naše dámy zachovaly dekórum a jak se na takové prostředí patří, objednaly si to nejlepší archivní víno, jako z potopeného Titaniku, čemuž odpovídala i cena. Ale bylo opravdu v-y-n-i-k-a-j-í-c-í!! Další si dávaly značkové červené a pivaři skvěle načepované čepované, které posléze ke všeobecnému smutku došlo.
K jídlu se podávaly zvěřinové specialitky, například opravdu labužnícká "zvěřinová paštička s mandlemi, anglickou slaninou a omáčkou z lesních plodů" jako předkrm, ale porce jako pro vrabce. K jídlu jsme si dali vesměs srnčí kýtu na smetaně s parádní brusinkovou omáčkou a knedlíky, které se rozplývaly na jazyku. Alice neprozřetelně experimentovala s kebabčaty, což byla obdoba mletého masa nejistého původu s následnými žaludečně střevními potížemi, naštěstí jen mírného průběhu.
Zúčastnili se: Dufek's family(L+ L +2+2), Kopera team (Z+Z), tandemy P+J, M+B, R+A a Ivana. Dámy tedy byly v mírné přesile, ale snad se nenudily, než na ně přišla řada :-)).
V tombole vyhrál každý, kdo si ji zakoupil; u našeho stolu se sešli dva divočáci, u vedlejšího zajíc a jiné věcné ceny. Mirkova cena byla propita v okruhu přítomných dam. Při odjezdu byl problém sehnat taxi, které by bylo ochotno odvézt "tři lidi a dva kance", jak bylo v objednávce. Nakonec se odvážlivec našel a všichni byli rozvezeni ke své spokojenosti. BV- jádro se po určitých peripetíích dostalo nakonec taky domů.
Tož jsme se, doufám, dobře pobavili všichni, kdo ne, tak ať rychle něco se sebou dělá.
Poděkování patří našim organizátorům za péči a zajištění lístků a všem za skvělou společnost.
Fotky ZDE
Pája

 

Obrazek

Boha jeho, aké pekné prasce sú to. Škoda ich zožrať, škoda!!

 

Komentáře

Přehled komentářů

Aničce (Zdenula, 17. 03. 2009 13:49)

tož, děvčico, včilkaj opatrně a však práca není zajíc, ta ti nikam neuteče :)

Aničce (Pája, 17. 03. 2009 11:51)

No to sis dala načas..:)) Už jsem měl obavy, že nás nečteš.. Na druhou stranu jdeš na to takticky, poslední slovo je rozhodující :))). Ď.

supeerrrr (Anička, 17. 03. 2009 11:29)

tak jsem konečně koukla i sem, zvědavá jsem byla až hrůza... Už abych si připravovala půdu , aby mě příští plesovou sezonu zase něco nepotkalo - třeba nějaká srážka - chi chi... nebo jiné "objektivní příčiny" chi chi...
Ale fakt je na vás vidět skvělá nálada.
Mějte pohodový den.
Už se budu řadit opět mezi pracující lid....

Blance (Zdenula, 16. 03. 2009 19:37)

jak jsem už psala, jsem ráda, že se ples vydařil :) a nemám na tom zásluhy, páč dobrou náladu jste si přinesli s sebou....taky tě chválím, Blani, jsi jednička, nevím, co bych dělala Zdenka nemaje a vyhrát divočáka, asi bych pěkně divočila :D...musela to být pěkna fuška prasátko stahovat ...Jiřinko, snad najdeš ruku pomocnou, kdo chce jíst, ať přiloží ruku k dílu :)

ples (Verča, 16. 03. 2009 13:58)

Pájo,fotky úžasné!!!Všem Vám to moc slušelo!!!!!!myslím,že neni co dodat

No teda Blani! (Jiřka, 16. 03. 2009 10:26)

Ty jsi ale šikulka,to já jsem se jenom zmohla na to odtáhnout ho na balkon a rozbalit.Teď tam hajá a čeká na odborníka:))Zvěřina prý má zaležet,tak žádný stres.

Teda pánové (Blanka, 16. 03. 2009 09:52)

Jejda Pájo, netřeba si sypat popel na hlavu, jsem pro každou recesi a kdyby nastala zas doba kamenná, již mám kvalifikaci :-)) Zásadně se dívám na věci z lepší stránky.:-)

Teda pánové, (Pája, 16. 03. 2009 09:38)

takhle nechat dámu stahovat divočáka, měli bychom se stydět. A já se stydím. Zachovali jsme se jako pračlověci, když dotáhli uloveného mamuta a ženo, starej se.. a možná jí taky pomohli. Tak doufám, že příště už nezaváháme a napravíme si reputaci. :)

pozdě Bycha honit:)) (Jiřka(Miloškovi), 16. 03. 2009 09:19)

Jo,jo, můžeš jen litovat,Milošku:))Kdyby jsi se zúčastnil,nemusel by jsi pokoutně vyzvídat:))A ty výměnné akce už raději neorganizuj:))A kance by jsi možná ani nevyhrál,zajíce,křepelku,či bažanta by jsi domů zvládnul donést.

článek , trofeje a vůbec (Blanka, 16. 03. 2009 08:18)

Přidávat tady další chválu plesu je nošením příslovečného dřeva do lesa,ale i tak si nemohu pomoci. Prostě bylo to super a všem děkuji za vydařený večer,hlavně Zdenulce která mě přemluvila,ač mě vůbec přemlouvat nemusela :-)).A článek trefně vystihuje a vše mile připomene.Pájo, tak dotyčná dáma si nakonec na to zpracování troufla sama samotinká (a zvítězila !!!) zdokumentováno mám, ale neukážu kvůli příliš markantnímu rozdílu který by se dal popsat jako "dáma na plese a dáma poté".A také s Tebou zcela souhlasím, že příští ples si nenechám ujít,pravda pokud budu mít zas tak skvělého společníka .:-)

fotky (Zdenula, 16. 03. 2009 07:43)

a jak tak koukám fotky se vám taky moc povedly :)

článek (Zdenula, 16. 03. 2009 07:27)

Pájo, článek srší vtipem a úsměv vyloudí, se nedivím, že tu poněkteré dívky ti obdivně píšou ;)..... byla jsem na plese potřetí a zdá se mi, že čím dál lepší a lepší...Jiřinko, myslím, že jsme řádili všichni a tak to má být na plese, netřeba se omlouvat, myslím, že tu nenajdeš nikoho, kdo by ti zazlíval, na plese se má řádit :), spíš tu najdeš možná jen ty, kteří tam nebyli a můžou závidět aspoň malinko :)......za lístky děkujem Zdenálovi a ostatní šlo samo od sebe, takže nevím, proč mi děkujete.....díky všem zúčastněným za suprplesík, za rok zas :)....mimochodem ta cimbálovka hrála krásně a ten gulášek byl opravdu skvostný

trofeje... (Pája, 15. 03. 2009 22:57)

No málem jsem kance tahal vlakem, páč ho dotyčné dámě neměl kdo zpracovat :)) Myslím Miloši, že už je pozdě litovat, kdo zaváhá... a nejedná se jen o kančí guláš :))
Já teď lituji, že jsem propásl ročníky minulé, ale už mám rezervaci na příští rok, samozřejmě pouze v případě, že seženu zas takovou skvělou tanečnici :))

ahoj (Miloš, 15. 03. 2009 22:43)

Hezké, až jsem zalitoval, že jsem nebyl... Ale toho kance byl domů táhnout nechtěl..

už je to tam (Pája, 15. 03. 2009 21:27)

Hele nedočkavci, a co takhle nechat člověka dospat, probrat z kocoviny, hledat ztracenou inspiraci a vzpomenout si vůbec, jestli je to pravda nebo sen... mezitím probrat poštu, vyřídit chvály a pomluvy, nemluvě o fotkách a dalších věcech.... ?

Dočkej času,jako husa klasu:)) (Jiřka, 15. 03. 2009 21:17)

Neboj Veru,všechno bude.Ono to chce totiž trochu probrat a uspořádat a také zveřejnit pouze to zveřejnitelné:)).Nevím jak ostatní,ale mě ples naprosto nadchl,vyřádila jsem se jako "za mlada",pokud to někoho pohoršovalo,tak se omlouvám:)).A MZLU se opravdu vytáhla,fakt moc pěkné!(to druhé prasátko zleva je to moje).Zdeni, díky za organizaci,trpělivost a ochotu.

ples (Verča, 15. 03. 2009 20:44)

článek jako vždy na jedničku!!!!!ale kde je fotodokumentace?