Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novoroční bowling Valtice

3. 1. 2009
Na první letošní bowling, organizovaný Verčou, se nás sešlo 10. Po úvodním rozpinkání, kdy se řešila technická porucha, jsme se pustili do toho.
První zahřívací kolo přineslo vítězství Zdenule a nejlepší výsledek i Jiřce; ostatní s rozvahou ladili formu, což se posléze vyplatilo. Zdenula nastavila stovkovou laťku a ukázala, že její perfektní forma z Probe nebyla náhodná.
Druhé kolo bylo pro většinu nejslabší, Jiřka přinesla dvě zprávy, jako obvykle jednu dobrou a druhou špatnou. Tou špatnou je, že se svými 30 body(!) odchází posílit druhou ligu cvrnkáním kuličkama. No, alespoň nejsou tak těžké :)) Tou dobrou zprávou je, že to bere s humorem :)).
Zde jsem vyhrál duel s Květošem, ale s velkou dávkou štěstí.
Třetí kolo bylo vyrovnané s velmi dobrými výsledky; do klubu stovkařů přivítal Zdenál , vyhrál suverénně Květoš; Anička a Lída tady zažily svůj vrchol :))
Čtvrté kolo znamenalo konec Květošovy slávy, naopak Majka, Luboš i Verča zaznamenali svoje nejlepší skóre. Dařilo se i mně a svými prvními a posledními XXX v závěru jsem rozbil bank. I am sorry :-)) Luboše s Majkou vítáme do klubu celebrit :))
Páté kolo bylo kolem pravdy a ukázalo na několik zajímavých jevů:
Pája, Majka, Zdenula, Zdenál, Luboš, Lída i Anička přesvědčivě udrželi své stabilní výsledky, pro Květoše i Verču to bylo pokračování pádu, a konečně pro Jiřinku malé, ale trvalé odražení se ode dna a překvapivé zjištění: soudě podle toho, že od druhého kola se po každém becheru zlepšila o dva body... tož do stovky jí chybělo pouhých 19 becherů :-)))

Do historie vstoupí taky Zdenálovy mizerné začátky, ale excelentní závěry...nebo naopak....jako na houpačce.  Luboš koulí velmi razantně, stabilně a dobře, ale příslovečná kapka štěstí ne a ne se dostavit.., Lídě chybělo taky trochu toho štěstí u jinak velmi kvalitních hodů..atd. Já si stěžovat nemůžu, ale chyběly čisté desítky a tak vítězství bylo jaksi usmolené, těžce vydřené.

Díky za pěkný večer!
Opravné zkoušky budou 7.2.2009 tamtéž.

A zas mi šotek vymazal komentář, zrovna když jsem se tak pěkně chválil...
(Pája)
Fotky ZDE

Tabulka pravdy:

Obrazek

Komentáře

Přehled komentářů

únor bílý, pole sílí (Pája, 10. 01. 2009 22:53)

Díky, Lído, za první komentář, laďte formu, v únoru vás rádi uvidíme!

bowling (Zdenula, 08. 01. 2009 22:16)

taky se už těším-e na příště :)

Bowling (Lidka, 05. 01. 2009 20:43)

Nám se s Lubošem valtický bowling taky moc líbil, zahráli jsme si ho s plným nasazením.Atmosféra a nálada byla skvělá, prostředí a dráha super!!!
Becherovky taky chutnaly .....V únoru se rádi znovu zúčastníme.

Bowling (Verča, 05. 01. 2009 15:04)

Zdenka to napsala i za mne,hlavně dobrá nálada a skvělá parta,v únoru koulím zdar

aha.... překlep (Pája, 04. 01. 2009 10:33)

1 a 9 jsou přece vedle sebe, to se stane :-))

tak,nevím,kdo měl ty bechery:)) (Jiřka, 04. 01. 2009 09:19)

Zjistila jsem,že až pojedeme 3.9.2009 na bowling do Valtic,výsledky známe již nyní:))

Pavli, dík:)) (Jiřka, 04. 01. 2009 09:06)

Pravda,Jan Becher ví,že já jsem přes ty bylinky,ale 19 by už bylo trochu moc,ne?:))Ale neboj,toho 7-mého dám všude možně ortézy a půjde to i bez "sbližovadla".
Já se musím vždycky nejdřív podrobně seznámit s dráhou,zjistit,které koule jsou vyhovující a pak to jde:))Takže jsem to pojala jako tréninkové soustředění.Byla jsem hlavně ráda,že se zase sešla skvělá parta,dobře jsme se napapali,obsluha příjemná,zasmáli jsme se,no prostě bylo fain.A taky moc děkuji Lubošovi za bezpečnou a rychlou dopravu.Takže na 7.2. se už těším moc!

ale chleba (Zdenula, 03. 01. 2009 23:19)

levnější nebude :), víš, myslím, že někdy míň je víc :)

Jasně že nezáleží.... (Pája, 03. 01. 2009 22:14)

... ale potěší :-))

bowling (Zdenula, 03. 01. 2009 21:32)

Myslím, že na umístění vůbec nezáleží, hlavně, že jsme si zahráli, popovídali a bylo nám prima, za to dík vám všem. Těším se na další bowlink (7.2.) ahooooooooj ":O))