Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kafíčko v Brně

3. 4. 2009
Úderem půl páté se nás šešla většina, jak bylo naplánováno, v naší oblíbené kavárně AIR .
Stůl už byl nachystán a příjemná obsluha též. Blanka se na poslední chvíli omluvila, ale nově přihlášení statečně dorazili, jak slíbili. Brněnské jádro posílil Pavel a Tamara, to břeclavsko-valtické zase Eva. Objednáli jsme si každý dle chuti-vínko, pivko, kafo, míchané nápoje, alko i nealko.
Pomaly, ale jistě se rozproudila debata na tema akce budoucí, hlavně co o velikonocích a pálení čarodějnic (Andulka nám předvedla svůj apartní čarodějnický nos:))), vrátili jsme se i k našemu oblíbenému tematu- ples a kanci, rozdali jsme si pomlázky, opět Andulka nás bavila různými historkami
"z natáčení", asi bude pasována na našeho dvorního vypravěče), no a aby jsme měli zpestření i jiného druhu, Mireček posilněn nápojem TORNÁDO tak máchal rukama, že převrhnul vynikající kávičku Kofila a potřísnil nejen stůl, nápojový lístek, pomlázky, ale i můj svetřík a to na místě přímo choulostivém -(pravé ňadro). Musela jsem si ho jít zaprát na místní toaletu a protože sušák moc nefungoval, po návratu zpět to vypadalo jako po soutěži missis mokré tričko:)).
V budově Moravského musea právě probíhaly předvelikonoční akce pro děti- pečení a zdobení perníků, malování kraslic, pečení z kynutého těsta, ukázky paličkovaných ozdob.
Tak jsme to také trošku omrkli. Něco po sedmé jsme se rozloučili před Hlavasem a prchli domů.
Přítomni: Pája, Anička, Eva, Tamara, Zdeňula, Jiřka, Mirek a Pavel
Fotečky snad dodá Pája a Anička.
Všechny zdraví Jiřka.

Komentáře

Přehled komentářů

jejda (Zdenula, 04. 04. 2009 21:10)

jsem tu chvíli nebyla a už je tu hezký článeček a plno komentářů :)....Jiřinko, děkuji, vyhrávám na lopatky.....kyblíček mám plný smíchu :)...teda než mě smích přejde :), ale snad pak nebudu pošlapaná :D,....Blani, někdy se urodí den blbec, to znám a jak blbec si pak připadám, já měla den blbec ve čtvrtek, se mi toho vyvrbilo a taky všechno pletu a to nebyl svetr :D a ostatní taky pletli, no boží dopuštění to bylo brrrrr...někdy holt není posvícení, ale my si na to posvítíme :D

článek (Verča, 04. 04. 2009 13:37)

Článek super!!!!fotky od Aninky také!!!!!Všem přeji krásný víkend,pracuji na zahrádce,budu sadit brambory s mojim jediným chlapečkem,ten z toho tak nadšený neni,ale udělá.Snad bude zítra hezky,tak vyjedu...

Jiřince díky za morální podporu (Blanka, 04. 04. 2009 08:07)

hned je sluníčkověji na světě.Už jsem měla dnes naplánováno "zasednout kolo", (to říkám záměrně že jo,u mě "nasednout "moc neplatí :-)) Ale mladší dcera si včera ještě stačila zvrtnout kotník,tak jí v tom nenechám a půjdeme té starší dceři pomoci na zahradu. Což bude taky fajn . Tak všem přeji úplně špicovej víkend a krásný poježděníčko.

tak tedy na vysvětlenou.../Pájovi/ (Jiřka, 04. 04. 2009 07:45)

zaprát jsem pochopitelně byla ten svetřík,protože opravdu vypadal jako po "tornádu".
Blani,takové dny blbce znám a vždycky se vyvrbí v tu nejnevhodnější chvíli.Ale v dnešní době si prostě musí člověk práce považovat.
B-V jádru přeji hezký výlet na kole a Zdenulce úspěšný
boj s bacilem.

... (Pája, 03. 04. 2009 23:12)

Jinak jsem rád, že se noví odvážlivci odvážili a snad jsme se neviděli naposled... pak jsem si byl ještě po soumraku zabruslit po kvalitních brněnských stezkách; udělal jsem přesně 6,96 km průměrnou rychlostí 9,6 km/h.... ještě se mi nestalo, abych měl na bruslích víc než na kole, ale už zítra by se to mohlo změnit...

škoda škoda (Blanka, 03. 04. 2009 22:36)

a moc se omlouvám všem ,že jsem nedorazila, klasický den blbec, kdy je všechno naprosto jinak a v rámci přežití to člověk musí akceptovat.Tož příště..

Miss mokré tričko (Pája, 03. 04. 2009 22:24)

v článku je dvojznačnost, teď jsem nepochopil, coc byla zaprát, ale představuji si tu příjemnější variantu :))

no jo, (Jiřka(Aničce), 03. 04. 2009 21:42)

ale ono se to nedalo nikam strčit a sušit:))

víkend (Miloš, 03. 04. 2009 21:27)

Tož jste si doufám užili jarní kavičky. Tamaru neznám? Jinak v sobotu, jsem na fotografickém školení. A v neděli jedeme do Chřibů: kola ranním vlakem..

Sušení (Anička, 03. 04. 2009 21:16)

Jiřinko ty jsi špatně sušila. My jsme na to s Evou přišly. Měla jsi špatnou metodu - to je nutné vstrčit sušenou věc až dovnitř a pak to suší o sto šest.