Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasičský ples v Brně

21. 2. 2009

   Na tento ples nás pozvala Dana, za což ji moc a moc dík, byl to skvělý nápad! Danina taneční country skupina na tomto plese učinkovala :), viděli jsme, že je to baví a nás bavilo se na ně dívat a poněkteré z nás (Zdenál) bavilo se zúčastnit učení nových tanečků.

Účast na tomto plese měla být původně větší, mělo nás být celkem devět, ale zase zapůsobil prvek virový (Mirek a Majka) a smůlovitý (Jiřinka) a tak jsme se sešli jen v počtu šesti (Dana, Lidka, Luboš, Pája, Zdenál a Zdenula). Chtěla jsem vám napsat, jak se jmenovala  hudební skupina, která nám hrála do tance, ale na stránkách SHD Vinohrady (http://sdhvinohrady.wz.cz/) mají přes celou pozvánku nápis Vyprodáno a moje hlava je příliš děravá, ale řeknu vám, hráli moc bezva a zvládli cokoliv od valčíku až po nejmodernější hudbu a že jsme si tance užili, to vám jistě je jasné a poněkteří tančili s takovou vervou, že brali útokem i židličky a  stoly kolem tanečního parketu a i kdejaká nožka či noha byla pošlapána, snad málo místa na tanec se jím zdálo být :D. A nebyla to jenom samotná hudba, kterou jsme si užívali, byly to i ukázky klasických tanců, country a nejmodernější tance náctiletých. Mimo toto všechno nás na plese čekala bohatá tombola a můžu vám napsat, že nikdo ze zúčastněných neodešel s prázdnou, každý něco vyhrál a i kdybychom nic nevyhráli, vyhráli jsme už jen tím, že jsme se plesu vůbec zúčastili.

Ještě musím napsat, že nás nepřítomná Jiřinka a přítomní pánové  zásobili  jídlem a pitím, za což jim dodatečně díky!  A musím také napsat, že nám bylo líto těch, kteří zůstali doma, ač neradi :(. Škoda, že jste nebyli s námi, snad příště :). Pokud jsem snad na něco zapomněla, jistě mě ostatní doplní. Ještě musím moc poděkovat Pájovi, který nás ušetřil drkotání se nočním autobusem a odvezl nás domů, moc díky, Pájo! Tak to je asi vše, díky za prima večer, Daně a i ostatním a snad za rok zas a ve větším počtu.

Zdenula ":O))

Doplnění:

Dík Zdenulo, za článek, mě se jaksi do toho nechtělo :)) Tedy doplňuji, jméno taneční skupiny je Honky Tonk, pokud si to nepletu s nějakou jinou. A ti kluci- gymnasti byli též skvělí. Potvrzuji vynikající hudbu HITMAKERS( doplněno po upozornění ženicha- díky) i skvělý slovní doprovod moderátorky, která zde zároveň slavila svou sbatbu. A jak se patří, o půlnoci zdrhla aj se ženichem.. no jsou ještě mladí, tak jim to přejme :))

Tanečky byly líbivé, nevídané kreace zejména tanga nebo čači (cha-cha) předváděli nejen profíci, ale aj naši tanečníci, zejména Zdenál se Zdenulou. Inu, skrytý talent. Kromě toho nemohl odtrhnout oči od hasičské šéfové, ale my jsme se shodli, že ho šálí zrak, páč z balkóna byly některé proporce jaksi výraznější než v reálu, i alkohol zvětšuje a zkrášluje, přitom vedle sebe má mnohem hezčí šéfovou, aniž si to snad uvědomuje :)). Ale sličné tanečnice vyvolaly bouřlivé ovace, zejména při kankánu, kde lítaly nožky nahoru :) I sympatické slečny hasičky v uniformách a krátkých sukýnkách ukázaly svou přirozenou krásu. Dámy se zas mohly kochat krásným tanečníkům :) .

Tombola byla bohatá, bohužel hlavní bonus - odvoz hasičským autem domů se nám nepoštěstil, a tak jsem dělal taxikáře já. Žlutý sršáň v provedení pojízdné dílny to zvládl i s tunami železa, které pořád vozím jako zátěž a mezi kterými byli mí pasažeři propleteni... :))) Takže děkovat bych měl já, za odvahu :)

Fotky jsou už ZDE, další od Luboše budou přidány.

Pája

Komentáře

Přehled komentářů

jméno skupiny(přepis z rubriky návštěv) (vzkaz od ženicha, 18. 08. 2009 19:47)

Jméno skupiny na hasičském plese bylo HITMAKERS, pochází z Brna, jejich internetové stránky jsou www.musicrex.cz
s pozdravem ženich co odešel se svou kráskou

plesík (Zdenula, 24. 02. 2009 12:51)

správně Aničko, souhlasím :)
Pájo, já se omlouvám, vínečko už jsem nemohla a ten becher od Luboše taky ne, to by nedopadlo dobře :) a ti hudebníci - něco jako Rivers bylo část jména skupiny :)

.. to byxlo plesání (Anička, 24. 02. 2009 10:36)

jsem koukla na fotečky a opravdu, člověk vypadá zcela jinak jak není v tom sportovním... moc vám to všem slušeno a věřím, že jste se tanečně trošku vyblbli a připravili na další plesání...
Jiřinko a ty už přestaň, postav se k tomu čelem a hurá na taneček....tak toho 14.3. tam prostě musíš být, to jinak nejde i kdybys měla hopsat na jedné nožce... chi chi...
Mějte všichni pohodové dny, já vám tiše závidím, ale ne natolik, aby to mělo vliv na účast, to vám zase přeji.

plesík (Pája, 23. 02. 2009 20:57)

Užili jsme si, ale vínečko fajné, svatební, pezinské jsem musel dopíjet doma, kdo zaváhá... nepije a mně neuškodilo :))
Jméno hudebníků nevím, ale třeba nám to Dana zjistí, když je z těch Vinohrad

plesík (Zdenula, 23. 02. 2009 20:12)

Pájo, jméno taneční skupiny jsem znala, ale hudební skupiny ne :)
Jiřinko, to by bylo, aby nebylo, už tu smůlu smůlovitou pokrč a zahoď :)
Lidko, vypadalo to krásně, tak držím pěstík, aby jo :)

Plesík (Lidka, 23. 02. 2009 19:34)

Nám se plesík s Lubošem taky líbil,druhý den jsme cítili celé tělo.Kluci v kapele to opravdu rozbalili :)).Je to lepší a zábavnější než aerobic.
Naše výhra v tombole se taky vydařila, 8x buchty z Karlovy pekárny.(Třeba konečně přiberu nejaké to kilečko :))

plesík (Pája, 23. 02. 2009 15:10)

Doplnil jsem fotéčky od Luboše a opravil chyběnky... aj tombolu jsem rozbalil, stylové reklamní hrnéčky Doewe Egberts, plechová krabice Granko, uvnitř namísto Granka gumové rukavice.... ještěže ne něco jiného :)) A příště nebudu odmítat nabídku na přespání, pokud tedy nějaká bude :))

plesík (Jiřka, 23. 02. 2009 11:07)

No vy jste teda dva spisovatelé:))Pájovi se do článku nechce,ale potom najednou ví,co by napsal a z doplnění je hnedle další článek:))Dle fotek to děvčatům moc slušelo,takže jaképak šmírování po velkých proporcích:))Lépe je vybouřit se tancem:)).Doufám,že všechno zlé mám už za sebou a toho 14.3.si to vynahradím...