Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den země v Mikulově

18. 4. 2009
Den Země v Mikulově byl spojen s odkládaným Otvíráním jara a tak se museli stihnout zabít dvě mouchy jednou ranou, a mohly být aj tři, kdyby se uskutečnila liga cvrnkání kuličkama, jak kdosi kdysi sliboval :)))
Ale aj tak byl program nabitý a tomu odpovídá i množství zážitků, které by vydaly přinejmenším na slušnou brožuru.

Tedy zkráceno: sraz - úvodní sbližovadlo - jeskyně s visícími batmánky - výlez (výplaz, výškrab) na střední terasu po zaručeně "nejschůdnější" trase - pohodové prodírání se džunglí - bunkr - setkání s Milošem - Kozí hrádek - skalní skluzavka (pamatujme si, že příští rok to zkusí aj Andulka) - ležící bezdomovec - město - Hrobka Dittrichsteinů - Svatý Kopeček - romantický palouček :)) - líbání Matičky Země - teletubbies - nad Lomem - opět hrobka - restaurace Pod radnicí - rozchod.

Mezi tím vším klábosení, prokládané posilňovadly tekutými i tuhými, focení a probírání interních záležitostí v různých kombinacích. Nesmíme zapomenout na Mirkovy řízky, Věrčiny šneky, Andulčiny buchty, Blančiny trojhránky i Pájův salám a tekuté léky od Páji a Tamary :)) Kromě jiného.

Pěkný slunečný den, pak se začlo mračit a pak i pršet... po skončení akce bylo zas poněkud krásněji.

Dnes se zúčastnili také nováčci Soňa a Tamara, které ovšem někteří už známe. Překvapil mile Miloš, který neváhal a ačkoliv měl paralelně akci jinde a přechod Pálavy za sebou, přišel, uviděl a zvítězil :))
Tentokrát s náma byla aj dětská sekce ve složení Nikola,Valerie a Tom, tudíž o případné nástupce nemusíme mít strach. Děcka si vytvořili svou vlastní zábavu a chvilkama se zdálo, že nejdou ony s námi, ale my s nimi :)))

Zúčastnili se:
Delegace z Brna: Mirek, Zdenula, Jiřka, Tamara, Blanka, Valerie 
Břeclaváci - Anička, Verča, Pája, Miloš
Delegace z Veselí - Soňa, Nikola (vlakem)
Zástupce Mikulova: Tom

Na závěr nezbývá než poděkovat jaru, že na nás počkalo, všem zůčastněným za skvělou společnost a tedy vzhůry k dalším akcím, které jsou přede dveřmi. Tož tak.
(Pája)
Fotky ZDE a TADY

Obrazek


Komentáře

Přehled komentářů

Šmánkote, (Anička, 19. 04. 2009 23:00)

já na ty kuličky v návalu práce úplně zapomněla. No to je tedy ostuda... Liga se překládá na termín, až si vzpomenu... cha cha cha

teletabís (Blanka, 19. 04. 2009 21:50)

jsem zkoušela poslat přes úschovnu, takže nic nedošlo?

... (Pája, 19. 04. 2009 20:12)

čekám na fotky od ostatních, abych mohl sestavit album. Speciálně teletabís, i jiné neméně zajímavé. Tak kde to vázne?

Mikulov (Verča, 19. 04. 2009 19:54)

Škrábanec sem ,škrábanec tam,to je fuk,na čele ho maskuji ofinkou.Všem dík za krásný den a hezké zážitky.Pozdrav Tomíkovi,Zdeničce uzdravení.....

sobota (Zdenula, 19. 04. 2009 18:10)

díky za prima den všem a Mirkovi navíc za odvoz, omlouvám se všem, na které jsem se "škaredila", to já ne, to tělo ukazovalo svůj stav :D......Pájo, pozdravuj Tomíka, byl prima, souhlasím s Jiřinkou, mějte se sluníčkově ahooooooooooj

Sobota (Miloš, 19. 04. 2009 18:01)

Ahoj, tak se mi podařilo zvladnou dvě akce současně: Setkaní Outdoorfora v H.Věstonocích a setkání s MCT v Mikulově. Když se daří, tak se daří :-) A díky za odvoz (ke grilu). Díky novým známým (z MZLU), jsem poznal i nová místa v lužních lesích. Další paradní víkend!

tak tak... (Pája, 19. 04. 2009 10:43)

brblání jsem nezaregistroval, už vím jak na vás, sbližovadlo zapůsobilo a dokonce byla nálada i na taneček :)) Jen jsem měl chvíli obavy, že mě někdo shodí ze skály, jako odměnu za tu "pohodovou" cestu po vrchu Turoldu :))) Doufám, že jste své škrábance důveryhodně vysvětlily :))

Den Země (Jiřka, 19. 04. 2009 09:34)

Pěkně jsi to napsal Pájo.Stručně a jasně:))Bylo opravdu fain,ani ty přeháňky nás nerozladily,závěrečná kávička byla balzám na duši a máš opravdu bezva synovečka Toma.Leckterý dospělák by se od něho mohl učit jak se chovat v restauraci a nebo k partnerovi:))
P.S.Ani jsem tentokrát nestihla brblat:))

Relax (Anička, 19. 04. 2009 07:44)

Jen relaxuj, já jsem relaxovala 13 hodin v kuse a jdu pokračovat.