Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bowling Valtice

28. 3. 2009
      Na dnešním bowlingu jsme opět pěkně poseděli a zahráli si. Alespoň jsme tak dokončili řeč, kterou jsme někteří začli včera po kině:-)). Kromě toho se probrali další věci a drby a utužili tak kolektiv.
     
Výsledky
v bowlingu byly slabší, prý za to můžu já se svými blbými pindy a vůbec už svou přítomností, ale podle mě za to může absence bechera a hlavně, hlavně je to rukama :))). Alespoň u některých.
Ze šampiónů nezklamal jedině Miloš, sice s odřenýma ušima v posledním kole, ale zachránil tak čest mužské části a břeclavské sekce zároveň. Ovšem jeho abnormální rozptyl může znamenat, že měl velmi slabou chvilku, nebo vzbudit podezření, že jeho vítězství bylo zcela náhodné:).
Majka
a Zdenula hluboko klesly, doufám jen v bowlingu; ostatní dámy si víceméně udržovaly svůj zdravý průměr. Ovšem absolutním vítězem se stala Zdenula; Jiřka opět potvrdila svou vyrovnanou osobnost a tak brněnská delegace odcházela s trimfem.
Nelze opomenout ani vynikající buchty od Verči a mřížky od Jiřky, čímž nám udělaly radost a nahradily tak zčásti výpadek hlavního jídla, které se zde už nevaří. Majka přinesla kočičky z vlastní zahrádky a tak máme základ pro výzdobu velikonoc nečekaně připraven.
    
Poděkování
patří Jiřce za přepravu brněnské delegace a za odvoz břeclavských stopařů tam i zpět. Účast: Anička, Verča, Majka, Miloš, Zdenula, Jiřka a nehrající kapitán Pája. (P.)
FOTO

Obrazek


Komentáře

Přehled komentářů

bowling (Zdenula, 29. 03. 2009 19:37)

díky všem, bylo prima, Jiřince díky moc za odvoz....haha jsem se dočetla, že jsem nebyla první od konce, to se divím i ušima :D....ale hlavní je pokecat si a zahrát, výsledky nejsou důležité, že jo, Pájo :D

Bowling (Verča, 29. 03. 2009 19:23)

Bylo to krásné odpoledne,nálada dobrá,výsledky slušné,díky všem

vyrovnanost se cení zlatem ... (Pája, 29. 03. 2009 18:23)

ano, dámy, vyrovnanost je základ, a na těchto základech můžete stavět, a my pánové taky stavíme, žejo :)) Někdy vzdušné zámky, někdy něco jiného... pak přijde šok a my se rádi vrátíme na zem :))

sledujete tu vyrovnanost?:)) (jiřka, 29. 03. 2009 13:03)

Rozptyl dva-no to je nádherné!:))Aničko,stabilita-to je základ,na nás se můžou vždy spolehnout,my opravdu nezklameme...Počasíčko nám vyšlo,dnes už je to tak akorát na spaní a lenošení.Děkuji Majce za "kocoury",už jsem si vyzdobila kuchyň-mé nejčastější pracoviště:))

bowling (Miloš, 29. 03. 2009 12:09)

bylo fajn, s výsledkem jsem vcelku zpokojen. I když rozptyl byl zřejmě způsoben, kouzlem půvabů přitomných dam... Díky všem, a za vše...

Rozptyl (Anička, 29. 03. 2009 09:54)

Jak to tak sleduju, my co nemáme rozptyl větší než 10 tak nikdy nezklameme, udržujeme si svou stabilní formu a nikdo od nás neočekává, že budeme někde na špici. Jedině, že byste všichni hráli "levou rukou" a to ještě trochu pochroumanou pak bych mohla "oslnit". Tedy mám na mysli vyloženě sport chi chi....Jinak super odpoledne, hlavně jsme si prodloužili život smíchem a o to jde. Sportu zdar...