Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bowling ve Valticích

18. 10. 2009

 
Na tradičním valtickém bowlení  by nebylo nic tak významného, kdyby se nepřidali Pohodáři, jež zlanařila jejich šéfová Dani.
Sešli jsme se teda v hojném počtu a s dobrou náladou, posilněni becherem (a jinými dobrotami) od hlavního sponzora Jiřky (blahopřejeme k narozkám!) a historicky první utkání v této sestavě mohlo začít.
Ačkoliv jsme museli "prodat" jednoho našeho dobrovolníka (Zdenulu) soupeři, tak se nám nepovedlo dát tam záškodníka; nicméně nakonec by nepomohlo, ani kdybychom si ho nechali a přibrali ještě dva navíc, páč nás hosté rozprášili na kopytech. Inu, máme se nad čím zamýšlet, a to jsme si mysleli, že jsme kdovíjací borci. Ale ještě jsme neřekli poslední slovo! Vánoční bowling se blíží a c ním i vendeta a my si nachystáme svou nejlepší sestavu.
Bowling, jež připravila Anička za organizačního přispění Zdenuly a Dany, v sestavě Domácí (MCT): Anička, Verča, Jiřka, Blani, Miloš, Pája, versus Hosté (P-B): Dani, Runa, Jirka, Danča, Jeník, Zdenula skončil zdrcující porážkou domácích 0:3.
Především však šlo o přátelské posezení a pohodový zápas, což se zajisté povedlo.
Foto je ZDE a TADY
Výsledková tabulka je zde:
autor:pgnext

Obrazek


 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

západ slunce nad Pálavou

(Miloš, 21. 10. 2009 16:34)

Původní plan byl, že do pekla půjdeme po dvojicích... a po půlhodině, ale bylo malo času... Ty zapady slunce jsem vídaval denně 16let, co jsem bydlel v 6.patře na sidlišti, ale je to nadhera :-)
Fotky jsou na Rajčeti, tak je můžete zcenzurovat...

procházka

(Zdenula, 20. 10. 2009 20:42)

valtickým parkem byl od kluků prima nápad a ten jerlín převislý http://www.fotime.com/?obrazek=1629 prostě nádhera a peklo vypadalo pekelně :), škoda že jsme toho nestihli víc...a taky kdo viděl západ slunce nad Pálavou při návratu do Brna, to byla taky pohádka :)

...a to jsi nic nepila :))

(Pája, 19. 10. 2009 21:28)

tabulka s logem bude v galerii, ta první obsahovala chybu v součtu.

ta první menší

(Jiřka, 19. 10. 2009 21:11)

tabulka s logem, se mi líbila víc:)). Den opravdu super, děkuji ještě jednou všem za dárečky. Zdeňulka navíc hrála tak trochu zraněná a i tak jí to koulelo jako po másle...Moje slavnostní zakončení povalením kontejneru na odpadky sice nebylo v plánu, ale aspoň měli ve Valticích trochu vzrůšo:)).

bowlink...

(Pája, 19. 10. 2009 20:55)

Ano, zavedli jsme děvčata do valtického parku, i do Pekla se odvážili, ale do té štoly už ne. Vlastně možná bychom je přemluvili, ale už nezbýval čas.
Kromě dobré party mě těší aj stoupající forma s přibývajícími promile, takže už vím, jak na to. Výhra alespoň za MCT taky potěší. Tedy doufám, že na domácí půdě v Probe jim to nandáme. Tož tak.

jasně

(Blančí, 19. 10. 2009 20:40)

fajn den, parta lidí, dobrý článek i fotky, co víc si přát, možná tu výhru,i když to zrovna nebylo to nejdůležitější, tak příště.... Zdeňulko rádo se stalo. Pájo a Miloši díky za provedení po zajímavostech Valtic.

koulink

(Zdenula, 19. 10. 2009 20:10)

souhlasím, článek supr a v neděli bylo prima primisima :), díky ještě jednou, Blani, za dopravu

boule

(Miloš, 19. 10. 2009 19:34)

Taky to tak beru, jako setkaní přátel...

bowling

(Verča, 19. 10. 2009 17:53)

Článek moc hezký, výsledku už méně, ale důležité je se ůčastnit a dobrá parta.