Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vinohradský košt

8. 5. 2008
Ej, veselo. preveselo bylo dnes v Brně, potažmo na Vinohradech, sluníčko, holky, víno, zpěv... Je vidět, že vinohradští pánové umí zorganizovat, zajistit vzorky, pozvat vzácné hosty, zasponzorovat vystupující a vytvořit všude skvělou náladu.

A my, co jsme tam byli, máme hezký zážitek ze kulturní akce, skvělého vínka a dobrého jídla, konkrétně z divočiny, není-liž pravda :))

Tedy přítomna byla- kromě různých ministrů a "ex"- delegace MCT z Břeclavi, konkrétně Pavel a Anička, která mohla tentokrát dělat řidiče, kdyby chtěla :-)) Dále zástupci z Brna jako Jiřka a Zdena a naši noví přátelé Lída a Luboš, posléze se svými "ratolestmi"...

Nakonec - a naštěstí - se nekonal ani zamýšlený brusling či výšlap do Kančí obory, taky kdo by to po nás, po tak perném dni chtěl, že?
=Pavel=

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Komentáře

Přehled komentářů

fotky od Aničky (Pavel, 18. 05. 2008 08:57)

Konečně po 9 dnech došly.A že to má daleko, skoro 4,5 km. Ten internet je setsakramentsky pomalý, celých 0,046kbps nebo-li 0,02km/h, soudě podle vzdálenosti,času a velikosti souboru :-)) Zlaté dřevní časy poštovních dostavníků!

padoš (Jiřka, 10. 05. 2008 21:19)

Když jsi to teda ošulil,dostaneš jenom padoš,tak:))

únava ? :D (Zdenula, 10. 05. 2008 20:51)

každý tomu říká, Pájo jinak :D

článek... (Pavel, 10. 05. 2008 00:27)

tož dejte po koruně, když je to tak dobré.... Ale tentokrát jsem to trochu ošulil, i když by bylo snad o čem... musím ale říct, že jsem se poctivě snažil propít ty kupony, když už jsem je zaplatil, ale nepovedlo se. K tomu medovina prokládaná pivem, dobrý oběd, sluníčko.. a jarní únava je hned ani se nenazdáš.

zmrzlinová (Zdenula, 09. 05. 2008 22:14)

jejda takže supr - zmrzlina a pokecání s Verčou, to nemělo jistě chybu. To víš Pája má asi jiný názor, jak příjemně strávit zbytek dne ;D a třeba mu křivdím a byl jen unaven;) anebo utíkal napsat článek, za něj ho musíme pochválit. Majko, gratuluju k první kešce, Pája tu 40. v Brně nenašel, možná už ji má jinde ulovenou ....a nosík snese Pantelnol, ale je vidět, že jsi nakonec zvládla i děťulátka ;)

Vidíš, Aničko, (Majka, 09. 05. 2008 19:23)

mně ani hora zmrzliny nezachránila před spáleným nosem - nebyla se mnou dobrá ošetřovatelka a majitelka opalovacího krému.. :-)...jen parta rozjívených dětiček. Ale s potěšením můžu oznámit, že jsem si na Janohradě odlovila svoji první kešku :-)

Zmzlinková (Anička, 09. 05. 2008 15:48)

tož Zdeni já jsem taky Páju lákala na zmrzku, ale měl namířeno dom, asi ho tam čekala nějaká třicítka. Ale já jsem měla času dost, tak jsem se vydala na zmrzku a jak si tak sedím a vychutnávám jogurtovou slyším nějaký známý hlas z dáli. Tak jsem otevřela více očka a ona si to z cukrárny se zmrzkou v ruce šine Verča. Tak jsme poseděly, poklábosily a pak mě vzala domů. Opravdu super den se vším....

to má Jiřinka, (Zdenula, 09. 05. 2008 08:28)

Pájo, skvělý nápad - MIPA...no a mohla by tam být od vás dvou taky nějaká knížečka....a to by se to četlo jejeééééj....Jiřinko, skončila jsem na Svoboďáku na lavičce s tou zmrzkou a pozorovala cvrkot ;D

vedlejšák (Jiřka, 08. 05. 2008 22:08)

Teda Pavli,Ty by jsi se mohl fakt živit psaním aktuálních článků do novin.Sekni s řezníkama,spoj se s
Milošem a založte MIPA s.r.o.:))Akce se opravdu vydařila,počasíčko nám přálo,škoda ,že jsme neměli tu piknikovou deku a košík,jak o tom básnila Andulka.Po tom dobrém vínečku se někam uklidit do polostínu a odpočívat....

Pájo (Zdenula, 08. 05. 2008 21:10)

pravdu díš, ogare, je to tak jak píšeš. Nevím jak vám, ale mi se ani domů nechtělo. Přiznám se, že jsem z nádru pěšky prošla městem a zmrzlinovala o stošest ":o))