Jdi na obsah Jdi na menu
 


Válečná porada v Brně

7. 2. 2008

Zatímco "břeclavské jádro" relaxuje v bazénu, lázních a pod.," brněnské jádro" tvrdě a intenzivně plánuje, přemýšlí a kontaktuje nové zájemce v místních restauracích (to teď nechci slyšet to brblání).
Setkání se uskutečnilo nakonec opět v Kings'Head, protože v "Sabaidy" nebyl tak velký stůl. Ale v létě je tam prý moc pěkná zahrádka, tak si počkáme.

Sešli jsme se v hojném počtu u našeho oblíbeného stolečku, ke konci jsme už byli i docela zmáčklí. Ale nám to nijak nevadilo. Setkání se zúčastnili i tři hosté z obdobné tlupy - Soňa, Helenka a Petr. Začátek byl trochu nesmělý, ale pak se to rozproudilo:) Řekli jsme jim něco o sobě a naší organizaci, oni zase o svojí a každý přidal i nějaké ty "příběhy z natáčení ". Jejich organizace je trošku volnější, nic moc se neplánuje, prostě kdo má čas - tak jede. My holt máme šerpu odchovaného voj.řádem a tak "pořadek musí byt ". Ale ono to není na škodu:) Myslím, že nám bylo fajn, dobře jsme se napapali, napili a pokecali.

Zdraví Jiřka

P.S.Děkujeme za pozdrav - plaváčci z Břeclavi. Účast: Pája, Gina, Kamil, Mirek, Jarka, Petr, Helena, Soňa, J iřka, Zdenál, Zdeňula.
 

A ještě jeden pohled z druhé strany barikády:

Opět jsme se perfektně pobavili, jídlo nemělo chybu, až jsem v záchvatu náhlé euforie pochválil kuchaře. Sešlo se nás "neúrekom", sice jsem kladl důraz, aby se přihlásili hlavně chlapi, ale zato dámy byly víc jak sympatické a mužská část byla určitě potěšena :)) Jinak díky za dárečky "in memoriam ", ale chápu, že člověk nenosí v hlavě nějaká data výskytu kdejakého individua, takže s povděkem kvituji. Pája

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

La Plado (Zdenula, 13. 02. 2008 20:33)

ta hospůdka je na Pekařské, jak je nemocnice tak na druhé straně ulice a blíž Mendlova náměstí, je tam pizza jedna báseň prý, já ji neměla, musela jsem v práci cosi dodělat a přišla později a dala jsem si jen zákusek -palačinku s tvarohem, byla mňmky

ještě uvidíme (Pája, 09. 02. 2008 21:15)

Plado sice znamená jídelní mísa, jak jsem se dozvěděl, ale nikde jsem to nenašel, což ještě neznamená, že tam špatně vaří, ale fajnšmekři jako my zřejmě chodí jinam :-)))

repete (Zdenula, 09. 02. 2008 19:31)

jsem si dala ve čtvrtek repete s lidičkama z minulé práce a byly palačinky na Pekařské a byly mňam La Plado nebo jak se to tam jmenuje, nepůjdem tam? ":oD

No super (Anička, 08. 02. 2008 09:57)

vidíš Jiřinko jak umíš číst mezi řádky a velmi rychle jsi pochopila kam ty komentáře máš dát. Šikovná holka....

Patent (Jiřka) (Pavel, 07. 02. 2008 21:27)

Tak vida, na co ještě nepřijdeš, jak člověk na stará kolena nemůže pořádně spát. Tož si dej RŠ patentovat jako přípravek proti nespavosti, ušetříš za doktora a za recept, takže ho máš vlastně zadarmo :-)))

Tož článek supr, (Pavel, 07. 02. 2008 20:42)

zážitek taky supr a snad tam přidám taky něco svého a fotky, jen co budou vyvolané :))

hezky napsané (Zdenula, 07. 02. 2008 20:34)

Jiřinka já jsme nepily vodu a vy holky, doufám, taky nepily vodu (z bazénu) ;D hihi, snad mi nedáte do hrbu za takovou impertinentní větu ":o))