Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní bowling v Brně

18. 9. 2008

Ač léto ještě, už podzim se nám klube jak palec z děravé ponožky)) a tak jsme opět zavítali do Probe na tréninkové utkání v bowlingu. Jura na nás myslel, zamluvil nám opět stůl, za což mu dodatečně díky. Nahrnula jsem se sem do červeného šera protkaného cigaretovými ozony)) a zjistila jsem, že jsem přišla první. Pak už to šlo ráz naráz, přišel Zdenál, pak Majka s Pájou (s keškou), za chvilku Jiřinka (s mňamky řeckými věnečky) a pak Verča s Aničkou a během chvilky i Mirek. Celkem se nás sešlo 10, páč k osmé hodině přišla ještě Gina se svou švagrovou Olinkou. Utvořili jsme 4 družstva, poněkteří kouleli dvakrát, někteří byli solidární a kouleli spolu, prostě se celý večer koulelo o stošest (možná i očima), někdy to sice bylo, jak říká Zdenál rigoláda, ale myslím si, že hlavní je zúčastnit se) a zase si to po čtvrtroku zkusit ... a výsledek že není až tak důležitý ;). Kdyby vám přeci jen vrtalo hlavinkou, kdo měl kolik bodů, tak Mirek mi poskytl počty: nejlepší byla Anička (100) - gratulujem!!!, Gina (57), Olga (50), Mirek (88), Pája (79),Věrka (68), Majka (77), Zdeněk (67), Zdenula (72). Jiřinka byla tentokrát jako fotograf, páč ji koulet nedovolila zraněná ruka. Probíralo se kde co, vinobraní v Mikulově, keškobraní i koulení kola, které nás čeká. Čas kvapil a do Břeclavi a Valtic cesta dlouhá, takže holky a Pája museli na vlak, poněkeří zítra vstávají do práce anebo na cesty, takže v osm hodin jsme se rozprchli tu do MHD nebo autíček, abychom se dostali do svých domovů a spát. Když to tu tak sepisuju, musím ještě napsat, že to byl zase jeden moc fajn večer, za který díky všem zúčastněným.

Dobrou noc a hezké sny a mějte se sluníčkově, i kdyby se mračilo.

":o)) Zdenula

Komentáře

Přehled komentářů

počasí (Zdenula, 22. 09. 2008 07:49)

Jiřinko, já vím, podzim a ještě dnes poslední chvilky léta),... víš, když jsme tak jeli ze S., jelo to s námi)), haha jako černý pasažér, ale jak píšeš, je tu podzim :)

no teda... (Jiřka, 21. 09. 2008 16:05)

Jak málo slimáků,si myslíš,že mám doma chovnou stanici:))?Ale zase byly velcí.Dobře,příště donesu o jedno "hejno" víc.Zdeni,nic slzavého jste nedovezli,máme tu přece podzim,ne?A to k tomu patří...

Pájovi (Zdenula, 21. 09. 2008 12:32)

medvědi se na pustém hradě ve Zvolenu nevyskytovali, teda pokud nepočítáš nás dva se Zdenálem :D, Katka byla jako srnka), trochu jsme zabloudili v lese, Katka s mapou a dobří lidé ještě existují)), takže jsme zpět a v nohách pár pěších kilásků, dokonce na nás mrkalo sluníčko, i když na Moravu jsme přivezli slzavé počasíčko, kéž prší štěstí všem dobrým lidem ;))))

... (Pavel, 20. 09. 2008 21:18)

No Zdenulo, už jsem se lek, že vás sežrali medvědi :-))
Básnické střevo, my co máme ponožky děravé tak víme své. A rigoláda to je dobrý název, nejdřív jsem marně přemýšlel, co je to za nápoj:čokoláda?piňakoláda? pak mě to docvaklo :-))
A šneci měli jednu chybu: bylo jich zoufale málo :-)))

dík za komentáře (Zdenula, 20. 09. 2008 21:10)

Jiřinko,listkový slimáci byli mňamky, vlezli do nás jedna dvě,múza že mě kopla, aha proto mě dnes bolí celý člověk, tak už vím, na koho mám nadávat :D. Ještě že, Aničko, existují tlupí kamoši, viď,jinak by tě vlk snědl i s Karkulinkou)), Gino,počítame s tím, že za chvilinku zavítá i Chosé, pozdravuj ho zas a přejem brzké uzdravení.

múza +slimáci:)) (Jiřka, 19. 09. 2008 17:02)

No teda Zdeni,jak Tebe ta múza kope,fakt dobrý:))Bylo opravdu bezva,jenom mi bylo líto,že jsem nemohla přispět svojí troškou do mlýna mým elegantním stylem "jáma a kyvadlo":))A jenom na vysvětlenou nepřítomným-ti slimáci byly z těsta.Aby nedošlo náhodou k omylu...

bowling (Anička, 19. 09. 2008 16:59)

Tedáá vy jste všichni měli elánu jak tak koukám. Zdeni a tebe ještě ke všemu políbila múza... a já jsem v tuhle dobu už dááááávno chrněla.. Nějak mě to všechno zmohlo. Jsem z tou nožkou nějak zlenivěla a už jsem jak 'brouček" na zimu .. a spali.. a spali..a spali..O:))))))
No jen tak na okraj, ve vlaku jsme za půl hodky jízdy taky semleli kde co, hlavně koulení kola. A musím je všechny pochválit, čekali se mnou svorně až mi pojede "dostavník" domů,co kdyby mě náhodou v té temné noci někdo přepadl.

moc prima večer (ginahaj, 18. 09. 2008 23:18)

jsem moc ráda že jsme se tam všichni sešli,i když tam chyběl CHOSÉ,díky všem,bylo to moc prima
GINA

no comment (Pavel, 18. 09. 2008 23:13)

původně jsem chtěl přidat rozsáhlý doplněk k článku, ale Zdenula vše napsala aj za mě. Díky rychlému taxi jsem stihl ještě rychlík aj s holkama, takže v BV jsme byli cobydup a dokonce jsem se seznámil aj s Květošem :-)) Je fajn, že znovu "ožila" i Džína. Jiřčiny "slimáci" byly opravdu, ale opravdu lahůdka. Tož díky za supr večer, až na tu obsluhu v Probe, která nás kasírovala ještě dřív než něco přinesla, pokud vůbec něco přinesla...