Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pivní muška II

4. 5. 2008
Je vidět, že naše kondice neustále roste, protože vypravit se na další jízdu po včerejší padesátce by nás loni nenapadlo ani ve snu.
Po počátečních zmatcích (nebudu komentovat, prý jsem na vině zase já), kdy Andulka čekala u Kančí obory a po půlhodině už obracela kolo domů, jsme konečně s Verčou dorazili a tak jsme vyrazili :-))
Cesta na Janohrad je v pohodě, navíc jsme potkali Miloše jak frčí domů a nebylo potřeba ho přemlouvat, aby se obrátil a přidal se k nám.Tím bylo břeclavské jádro kompletní, tedy skoro, chyběla Majka, která měla jiný program.
Na Janohradě bylo plno turistů, dali jsme jedno chlazené a hurá přes les do Valtic. Tady jsme Verču odevzdali do péče rodiny a po občerstvení a poplkání jsme vyráželi zpět přes les, kde se Miloš od nás odloučil, páč měl v Lednici ještě nějaké "povinnosti". Do BV to už byla brnkačka a ještě za hezkého sluníčka jsme dorazili domů. Udělali jsme 25 až 31 km, Miloš dnes přes 70.
=Pavel=

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Komentáře

Přehled komentářů

já? já nic já muzikant) (Zdenula, 05. 05. 2008 19:13)

jejda ono poprchalo? to ani nevím....Aničko, jen do něj ;D...zdá se, že bychom měly závidět, Jiřinko, ale nebudem, budem přát :)

To je teda rychklost (Anička, 04. 05. 2008 20:30)

než já podám hlášení a vyčvachtám se ve vaně tak tady už je čerstvá ještě horká aktualita.
Mě po ránu tak zdivočíš a pak mám půlhodinové prostoje než se ráčíte s Verčou dostavit. Jsem tam skoro zapustila kořeny kdyby nezačalo přeprchat a já se nepohnula o pět metrů dál, schovat se pod strom

pejsánci (Jiřka, 04. 05. 2008 20:18)

Teda ti pejsánci jsou úžasní!(Vy samozřejmě taky:))

Sluníčko... (Pavel, 04. 05. 2008 19:43)

to jako Ty? Páč jednu chvilku se zdálo, že začne pršet a schovali jsme kola u Verči pod střechu... Pak mraky přešly a pivní mušky mohly doletět v klidu domů :))

a sluníčko (Zdenula, 04. 05. 2008 19:30)

vám přálo a furt se na vás smálo.....":o))