Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikulovský Bowling

22. 11. 2008

Dnes ráno se ještě chumelilo a malinko přituhávalo a nebylo jasné, jaké počasí bude dál. V jednu hodinu jsme se vydali od židenického dělnického domu ,dík Mirkovi, bravurnímu řidiči :), směrem k Mikulovu a bohužel jen sami dva, páč Jiřinka nám ochořela. A to nás už SMSkou bombardoval Pája, že už tlačí zelí :) a že se taky pomalu chystá na cestu. Ale to už jsme přijeli k Majce, která také příliš nehýřila zdravím. Za chvilku se ohlásil Miloš a my se všichni vydali na zdolání mikulovského kopečku a kousek pod ním se k nám připojil i Pája.

Vylezli jsme na Kopeček a prohlédli jsme všechny stavby a stavbičky, co se tam nacházejí. Slunce nevydrželo a asi bylo taky zvědavé :), co se kde děje a vykouklo z pod mraků a posvítilo si na nás. Pěkně se odráželo od krystalků sněhu rozsypaných v jemné vrstvě po trávě. Bylo vidět daleko široko. Pěkně jsme to obešli, viděli jsme i kamenolom a od něj jsme se vraceli kolem sklípků a pak jsme se už schovali do tepla hospůdky.

To už se blížilo 16 hodin, na kdy nám Majka objednala bowlink. V hospůdce na nás už čekali Anička a Verča s Květošem, a tak jsme se dali všichni do koulení. Po hodině koulení jsme ještě chtěli posedět a popovídat, ale nebylo kde, bylo plno. Proto jsme se vydali do jiné hospůdky, kde jsme ochutnali víno a dali si malou mňamku a povídali a povídali. V 20 hodin jsme se s Mirkem museli zvednout k odchodu a dali se směrem k Brnu.Toť asi vše, opět bylo moc prima, díky všem za krásné odpoledne a večer a nejvíc, "hostitelce" Majce a Mirkovi za odvoz.
(Zdenula)
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tož, řečeno je vše a moc hezky, a jelikož byl bowling hlavním hřebem večera, dodávám tedy výsledky a k tomu mé subjektivní komentáře:

Zdenula 93 b.
Venku chumelilo, ale Zdeňulka to tam šupala jakoby se nechumelilo :))
Několik desítek za sebou ji přineslo triumfální vítězství. Pukrle před tímto výkonem!


Květoš 90 b.
Květoše neznáme, ale až ho poznáme, možná budeme taky čubrnět! Prý to hraje podruhé v životě, jo povídali že mu hráli...

Pája 76 b.
Bronz mi zajistil až prémiový hod díky poslední desítce, jinak bych skončil v pr..opadlišti dějin


Miloš 72 b.
Stabilní Milošovy hody mu zajistily bramborovou medaili, nebýt pár kixů mohlo to být krapět ještě lepší, než jsme doufali.

Majka 70 b.
Počáteční vedení se nemohlo nechat bez povšimnutí, ale pak jsem ji začal fotit a to ji (prý) rozhodilo. Její potenciál je ale obrovský a ještě nám ukáže, zač je toho loket!


Verča, Mirek 67 b.
Životní výkon Verči mile překvapil, dokonce i koule už došla až na konec a to svižným tempem cca 9,6 km/h, zdejší dráha a Květoš jí očividně prospívají.
Favorizující Mirek byl tentokrát něč(k)í(ý)m rozhozen, to nám musíš vysvětlit, půjdeš na kobereček!


Anička 58 b.
Kdepak zůstaly ty stovkové výkony z Probe?
Aniččina křivka je zlomenější než Londýnská komoditní burza, což zároveň naznačuje, že nám ještě může ukázat záda! Už aby to bylo...

(Pavel)

Foto ZDE

Obrazek

Komentáře

Přehled komentářů

... fotky (Anička, 27. 11. 2008 19:58)

Já mám taky pár snímků, ale nemůžu to stáhnout do pc nějak se mi splašila čtečka a lítá potvora jak divá a nejde to stáhnout. Zatím to mám ve fotáku, ale tam je mi to prd platné. Musím popřemýšlet jam to dostat tam kam potřebuju....

ahoj (Miloš, 27. 11. 2008 14:09)

ahoj, mé smimky se vetšinou nepodařily, a ten zbytek je vidět na Rajčeti. A díky všem za skvělý den... A na ty ocásky, někdy zase přijedu...

sobota (Verča, 27. 11. 2008 11:49)

Toje dobře,že nám bylo dodře a snad zase bude....

s buřinkou (Zdenula, 27. 11. 2008 08:32)

Aničko, nejsi sama, se přiznám bez mučení, já byla i uvnitř, ale zarazil mě obsah místnůstky :D :D :D, díky za gratulace, jsem ráda, že jsem se trefila, ale opakovat to po mně nechtějte, to není v mých silách :D...mimochodem ocásky byly i s bramborovým salátem dobrounké...a z Mikulova se mi ani nechtělo do Brna, jak bylo s vámi fajn :)

se nedivím... (Jiřka, 26. 11. 2008 17:08)

Tak to se nedivím,Aničko,když jste hodinu probírali ocásky,že jsi zamířila na toaletu s buřinkou:))

.... to jsou divy co (Anička - Jiřince, 26. 11. 2008 16:58)

kuřecí ocásky- taky jsme to nikdy neviděli ani neslyšeli, kdybys viděla jaké padaly názory,opravdu o nápady nebyla nouze... prý kde mají kuřátka ocásky - že prý snad "trtolky" a různé a jiné... Nakonec jsme se od osoby povolané - pana vedoucího či majitele, nevím kdo to byl, ale velmi příjemná obsluha - dozvěděli, že to jsou proužky kuřecího masa a když se upraví vypadají jako ocásky... no to víš, než nám to přinesly zhruba za hodku a půl tak to byl člověk pořád pod vlivem všelijakých představ a nechtěj vědět na čem jsme se nakonec ženské osazenstvo shodly... chi chi...

ocásek (Verča, 26. 11. 2008 13:14)

To jsou kuřecí prsa nakrájená na malé kousky a obalena jako řízek,už jen když si to přečteš v jídelním lístku začneš dumat co to asi je.....

co to je? (Jiřka (Aničce), 26. 11. 2008 12:22)

Co jsou kuřecí ocásky?To neznám:))Znám vepřové,ale kuřecí?A to tak člověka rozdivočí?

.... to jsou věci (Anička(Majce), 25. 11. 2008 17:58)

Ty taky co nevíš to nepovíš. Jeden by nevěřil co udělají "kuřecí ocásky"... pak je člověk celý rozdivočelý a vidí místo klobouku deštník a bůhví co ještě.... A vůbec, co by se stalo nooooo kdybych tam vstoupila. Kdyby Květoš neupozornil, nikdo by si nevšiml, jen byste se pak možná divili jestli náhosdou neumím procházet zkrz zeď.... vejdu jedněmi, vyjdu druhými... chi chi.....))))
Jinak fakticky to nemělo chybu jen ten čas nějak rychle utíkal, opravdu skvělá společnost...

V Mikulově se dějí věci! (Majka, 25. 11. 2008 09:05)

Stejně tak jako Jiřince už nikdo neodpáře její "opilecké" válení se po mikulovské dlažbě (po náprstku medoviny), tak Anička (řidička) už asi těžko vysvětlí, proč se tak vehemntně drala do dveří s panáčkem. :-) Nejlépe těch zdejších vibrací využila Zdenka a svůj výkon umocnila vítězstvím! Gratuluji! Nejvíc nešťastný z nás (rozchechtaných ženských) byl asi Milošek, kterému koukaly samým údivem otazníky z očí..:-) Shrnutí? Aspoň za sebe můžu říct, že úsměv léčí.....díky! :-)

Bowling v Mikulově (Verča, 24. 11. 2008 15:14)

Zdeni,článek je super,a o Tvém vítězství...,jen samá chvála,prostě,sobota se vydařila

rigoly (Zdenula, 24. 11. 2008 10:26)

hahahaha, no díky, jsem se nasmála, ale řeknu to takhle, prostě jsem se v sobotu zapmněla no chápeš :D :D :D

rigoly... (Pája, 23. 11. 2008 19:49)

jo už to chápu, v Mikulově mají rigol jen jeden a to v prostředku dráhy :))

- o " (Zdenula, 23. 11. 2008 17:25)

díky za pochvaly, ale vysvětlení je jednoduché: vše se stalo omylem, v Mikulově mají totiž jinde rigóly :D, v Probe se vrátím k svému - rigóly a kanály, to je moje :D ....doufám, Jiřinko, že je Ti líp, to je totiž to nejhlavnější, aby bylo všem fajn :) ahooooooooooooooooj ":O))

jenom na vysvětlenou (jiřka, 23. 11. 2008 11:36)

Když jsem psala komentář hnedle po ránu,ještě nebyl upgrade článku,takže výsledky tam nebyly a věděla jsem to jenom z doslechu.Tak aby to nevypadalo,že komentuji nějak zcestně:))

Zírám (Pája, 23. 11. 2008 09:26)

Vy zíráte, my zíráme, a k tomu úplně neskromně, ale úpřimně závidím a přeji. Zdeňulka nám všem vytřela zrak, asi po večerech tajně trénuje :)).

závidím i když se to nemá... (Jiřka, 23. 11. 2008 08:31)

Teda Zdeňuli,Ty jsi ale poeta!Ale musím říct,že skromný,protože čertíci Bertíci šeptali,že tentokrát jsi porazila i naše "velmistry" :)).Pája byl asi vysílen tím šlapáním a hledáním "útlé nožky".Jen Vám tiše závidím,protože já ležela s hadrem na hlavě,neschopná cokoliv dělat.Poučení pro příště-žádné malování a stresování v práci před akcí cyklotlupy.Práce počká,zábava ne:))Doufám,že se všichni sejdeme na Mikulášském posezení a to v plném počtu a kypící zdravím(teda já mám nejmíň co mluvit:))-předběžně 3.12.08