Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní bowlingový trénink

19. 6. 2008
Bowling skončil po vzoru našich fotbalistů fiaskem. Jediný ve formě byl Mirek. Měli bychom se nad sebou vážně zamyslet, začít makat, omladit mužstvo nebo vyměnit trenéra, takhle ty vánoce nikdy nevyhrajem :-))
Ale o bowling zas tak moc nešlo, hlavně že jsme opět poseděli. Plány na léto jsou nevalné, ale třeba něco operatvně vymyslíme.
Zdravím Zdenála, přeji brzké psychické vyrovnání :-))
Pavel
Doplňuji seznam zúčastněných:

Sokolíci - Pája, Jiřinka, Mirek;
Tlupáci - Anička, Verča, Mirek;
Pálava: Jaruška, Majka, Zdenula.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Komentáře

Přehled komentářů

trénink (Pavel, 25. 06. 2008 18:24)

Ano, šlo o mimořádnou indispozici, která se stává maximálně jednou za sto let :-)) Spíš bych řekl, že po počátečních úspěších nám stoupla sláva do hlavy, je třeba se s pokorou vrátit ke kořenům.
A na trénink se hlásím taky, a pokud to je obzvlášť sympatická kočka, v tom případě bych akceptoval i vyšší "palmare" samozřejmě v naturáliích :-)))

Jiřince (Zdenula, 25. 06. 2008 07:12)

to byla mimořádná místní indispozice ovlivněná meterologickými, probáckými, člověčími parametry, čili jedním slovem anomálie)

.......spíš šťastlivkyně.... (Jiřka, 22. 06. 2008 11:22)

je kolegyně Jana z BR,která to hrá závodně:))Láká mě k nim dělat aspoň náhradníka,ale kdyby mě viděla v Probe,asi by si to moooc rozmysela:))

dopisuju (Zdenula, 21. 06. 2008 23:24)

zúčastnění - Sokolíci - Pája, Jiřinka, Mirek; Tlupáci - Anička, Verča, Mirek; Pálava: Jaruška, Majka, Zdenula. Bylo nás 8,takže Mirek zachraňoval ;). Ozvali se Lidka s Lubošem: budeme slavit narozeniny a 20.6. odjíždím do toho Nymburka na pošťáckou akci, o které jsem mluvila u Punkevních jeskyní. Tak mi drž palce :o). Pozdravuj a na ten bowling půjdeme příště :o) Lída

..... (Pavel, 21. 06. 2008 20:12)

Jiřinka: A kdo je ten šťastlivec?
Zdenula: byla to rychlovka, páč jsem měl jiné povinnosti. Ale tak nějak tajně jsem doufal, že to někdo napíšete :-)
Zdenál: tak opatrně posunovat, neodrážet, nespouštět :)

Zdenál (Zdena, 20. 06. 2008 22:50)

děkuje všem za pozdravy a už mi dnes volal, že máme nové auti ;D

":O))) (Zdenula, 20. 06. 2008 22:40)

Pájo, teda tys to tentokrá pěkně odflákl hahaha, vždycky se rozmachuješ a píšeš 100 slov a teď nic, jen málo
Jiřinko, myslím, že to je náhoda...náhodou to někdy někomu jde a někomu ne...... Zdenál mě taky furt trénuje a ¨kde nic tu nic hahahahahahahaha

......... (Jiřka, 20. 06. 2008 11:57)

Je pravda,že Mireček byl ve formě,ale náhodou Zdeňula také a děvčata Anička s Verčou na to,že to musely zvládnout šup sem šup tam rychle,to taky zvládly dobře...To spíš já se hluboce stydím:))Nepomohli ani Inkové,ani nový styl"jednou ranou vpřed",nic.Ale už jsem si zajistila osobního trenéra a jdu do sebe:))