Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lednové posezení v Brně

16. 1. 2008

První lednové posezení (vyjma toho silvestrovského) jsme spáchali v nově testované restauraci King's Head (nebo tak nějak). Byla to náhrada namísto Sabaidy, kde bylo mimořádně zavřeno. Doufám, že se tam jednou taky dostaneme, podle referencí to vypadá slibně, navyše je kuřákůprostá :)).
Ale k věci: U těchto anglických králů to byla taky dobrá volba, jídlo opravdu skvělé a taky oddělený prostor pro nekuřáky, což budeme i v budoucnu preferovat.
Organizátoři se činili
, tentokrát naši tradiční sestavu 3+1 doplnili ještě pánové Zdenál a Kamil, takže tlupa byla překvapivě téměř kompletní a tudíž výroky a pomluvy vznesené z ní jsou právoplatné :-))).
Probrali jsme aj blížící se plesovou sezónu a snad to letos dáme dohromady.
Atmosféra byla vynikající a málem jsme zmeškali večerku :)
Dámám to opět velmi slušelo.
Fotky nebyly pořízeny, ale mohu kompetentně prohlásit, že na našich tvářích se zatím nic nezměnilo.
Díky, díky všem za účast.
=pgnext=
Probrali jsme taky pgnextíka, který se nám chystá za móře šířit věhlas českých teda pardón slovenských odborníků na techniku.

":o)) aluned Fotoalbum není k dispozici.

Komentáře

Přehled komentářů

bojíš? (Zdenula, 22. 01. 2008 21:34)

no vidím, že to máš pěkně promyšlené, si připrav nějaké tanečky jakoby kolem totemu hihi, třeba se ti budou hodit)

bojím bojím (Pavel, 20. 01. 2008 19:19)

strach ze mě přímo číší, ale já se obětuju. A kdybych náhodou dostal košem, tak budu muset zapracovat na té Indiánce :))

Pájovi (Zdenula, 19. 01. 2008 22:08)

se nějak bojíš:D...neboj, nikdo po tobě nebude chtít tančit, se bav).....hele, třeba ji tam najdeš... a ptáš se kde?, ti nevím, je tolik možností :D

A ještě něco (Pája, 19. 01. 2008 00:53)

dnes jsme to probrali a holky jsem upozorňoval, že mají za úkol dovést si tanečníky, ale né, ony si troufají na ples samy, prý zpět už půjdou s doprovodem :-))) no to jsem zvědav. A taneček nenacvičuju, já jdu na ples se bavit a mimo jiné, kvůli tomu muflonovi, a ne abych někoho trápil šlapáním po nožkách :)) Jinak jsem zvyklý nechat se vést, tak to nechávám na té Lúčnici :)))

tož dobrá... (Pavel, 19. 01. 2008 00:48)

zkusím to s těma kukadlama, stejně mi nic jiného nezbývá, protože postavou nezaujmu a v portmonce je průvan :))).
A Kamil fakt chudák trpěl, hned jak jsme vyšli ven tak už zažíhal... mám tušení že hned dvě najednou :)))

ples (Zdenula, 18. 01. 2008 23:02)

Jiřinko, ta 7 psala ;),sice nevím co,ale fakt ušla, sice nevím kam hihii......minule vyhrával každý třetí nebo druhý, takže je veliká šance.....Jéééé Aničko, to jsem moc ráda, že se přidáte,supééééééééééér....

Ples (Anička, 18. 01. 2008 18:35)

Copak Pavli už se učíš kroky jako na francouzském dvoře?
Dnes jsem mluvila s Verčou a říkala, že by šla taky plesat. Takže pokud se něco nepředvídaného stane tak se možná i domluvíme a tentokrát spácháme i plesovou akci. Tak pozor + 2.
Sakryš vždycky zapomenu opsat kontrolní kód. To je zase vymoženost jako kdybych vybírala statisíce....

opravdu dobrá volba.. (Jiřka, 18. 01. 2008 17:32)

Musím souhlasit,že volba byla opravdu dobrá,nálada skvělá/nevím,jestli to nebylo i tou sedmičkou RŠ,co jsme se Zdeňulou skonzumovaly..)a taky tím nekuřáckým prostředím.Ovšem chudák Kamil=Chosé,tím cloumal absťák:))Zdeňulo,já bych teda na ten ples šla,ale musím v tombole určitě vyhrát nějaké to "zvíře"A potom by následovala guláš-párty..

Pájovi (Zdenula, 17. 01. 2008 22:51)

no vykul na ni ty své čokoládovky (kukadla kdybys náhodou nevěděl :D) a pomalu neže hrrrr nebo ti dá košem nebo košíkem, teda pokud budeš v samce hahahah

ples plesibelijé (Pája, 17. 01. 2008 22:46)

tak u mě je to snad jasné, však víš že jsem pro každou srandu. Teda pokud nezasáhne nějaká vyšší moc. A tak teda ještě přesvědčit tu tanečnici z Lúčnice, aby se mnou šla.

haha (Zdenula, 17. 01. 2008 21:13)

dobrý článeček. Takže otázku položím na lopatky: ;)kdo z vás by šel na ples MZLU v Internationalu začátkem Března? Předběžná cena asi 350, ale bylo v tom jídlo loni. Vše bych upřesnila okamžitě, jak se něco dozvím.