Jdi na obsah Jdi na menu
 


Country Silvouš 2008

31. 12. 2008

Je už tradicí, že Silvouše trávíme v Brnisku; letos díky Zdenálovi byl zajištěn program a tak jsme se po počátečních organizačních zmatcích - za které mohu samozřejmě já - přesunuli na místo činu, tedy do restaurace u Baláků až hen kdesi v Krpolu.

Zde v docela příjemném prostředí u kvalitní country v podaní skupiny J.A.N.E se rozproudila zábava, prokládaná házením kloboukem, tombolou vlastní i oficiální, dobrým jídlem i pokecem, ale především dobrým tanečkem, dokonce i Miloš zapoměl na lov místních děvčic a pochvaloval si vitálnost těch našich :-)). Zdenál jako jediný rozděloval svou přízeň spravedlivě mezi všechny dámy, Luboš byl trochu zdrženlivější, Miloš si oblíbil Majku a Lídu a já jsem si po létech klidu parádně zakřepčil s příjemnou Zdenulou. Dojemné, jediné oko by nezůstalo suché :-))

Zábava nebrala konce a když nás vyhazovali, teprve vítali Nový rok v Brazílii :)) Jelikož byla furt dobrá nálada, chtěli jsme ještě na diskošku o patru níže, do subterrainu, odkud se linula hlasitá hudba. To byla ale herna a tolik peněz nám zase nezbylo :-))). Nu což, jdeme na kešky nebo do hajan? Únava se projevila a tak rozhodnutí bylo jasné. Venku jsme si ale neodpustili důstojný novoroční zpěv; z pohledu nezasvěceného spíš nedůstojné novoroční hulákání. Totéž jsme zkoušeli i v autobusu, zde jsme to ale trapně nedokončili. Než jsme se dopravili do Domečku a ulehli, bylo už brzké ráno a kdyby nebyl svátek, normálně by někteří už nenormálně vstávali do rachoty, prinejmenším Jiřka, jak je všeobecně známo :)).
Po krátkém spánku ještě přišla popřát Jiřka a při kafe od Žida jsme posnídali a pak zvedli kotvy, páč jsme ještě měli před sebou málo úspěšné novoroční keškobraní a cestu domů. A pak dohánět spánkový deficit.
Majce se splnili předpovědi, s kterými strašila předem a skončila na zemi jak široká, tak dlouhá. Naštěstí to ale "dopadlo" ještě poměrně dobře.

Tož Silvouš se vydařil a my už začínáme vymýšlet, jaké kulišárny vymyslíme na dalšího, letošního :)).

 

Osoby a obsazení:

V hlavních rolích:

Poslední kowboy aneb Cyrano z Bergeraku: Zdenál
Sheriff aneb Lovec skalpů: Miloš
Dáma s kapesníčkem: Majka
Rybana: Lidka
Křemílek: Alice
Byznismen: Luboš
Beruška: Zdenula
Brouk Pytlík: Pája
a další

Interiéry: Restaurace U Baláků
Exteriéry: Brno Krpole
Sídlo štábu: Domeček, Vincky
Zvuk: country skupina J.A.N.E
Kamera: Pája, Miloš
Masky: Alice, Majka
Režie: Zdenula
Special thanks to:

Taxi "Yellow sršáň": Pája
Hlavní stan štábu: Jůra alias Icebeer1
Main sponsors: Zdenál, Luboš
Autor: Pavel

Obrazek

 

 

Obrazek

fotomontage

Další fotky ZDE a TADY

Přehled komentářů

Drobná změna (Pája, 02. 01. 2009 17:24)

Měním roli Alice na "Křemílka", jistě tušíte proč :)))

Souboj... (Pája, 02. 01. 2009 15:24)

No tentokrát jsme sice prohráli, ale to jen kvůli verbální převaze protistrany :)) Ale my máme v záloze ještě tajné argumenty, jen počkejte, až je vytasíme :)) :))
Však já mám baby taky rád, ale jak kterou :))

vypadám, že si z toho něco dělám? (Majka, 02. 01. 2009 15:11)

Ba ne...já mám radost z toho, když jsou druzí šťastní...a když jim stačí jen takhle málo... :-)
A co se týče těch mrch - to je asi jen pohled Pavlův - já mám chlapy ráda...sice je rozčleňuji na jednotlivce upotřebitelné pouze v určitých oblastech, nemusím a ani nechci s nimi žít, ale ráda je mám! :-)

nic si z toho nedělej... (Jiřka (Majce), 02. 01. 2009 14:59)

Pánové si museli najít nějaký dámský objekt jako cíl jejich potměšilostí,když uhráli na přednášce jenom pat:))

co ještě říci:)) (Jiřka, 02. 01. 2009 14:52)

Sice jsem nebyla přítomna,ale navštívila jsem ty chasníky a chasnice hnedle po ránu a stačilo:))Asi ještě neznáme ani celou pravdu o průběhu oslav-Sodoma a Gomora:))Když se ta "střední věková kategorie" rozpumprlíkuje,stojí to za to:))Jiště jste si všimli,že Pája si na to pořídil i nové "jeansy" a košulu,i když prohlašoval,že si to na sebe nikdy nevezme:))S přibývajícím věkem mění holt image:))Jinak Zdenálovi i Miloškovi ty klobouky ohromně sednou!Můžete si je brát i na kolo,to budou kocouři zabírat!:))

ještě (Miloš, 02. 01. 2009 14:20)

No k tomu komentáři, asi vyzvu Pavla na souboj...

článek (Zdenula, 02. 01. 2009 14:00)

svědčí hodně o autorovi!;D... Silvestr skvělý, myslela jsem, že budu v článku rozcupována pro kixy, kterých se dopustila, ale zdá se, že Pája se vrhá jiným směrem, tak se zdá, jestli Pája nepotřebuje půjčit to koště, co mám jak správná čarodka na skříni, když se nechává tak unést, aby tvrdě nedopadl hahahaha

... (Pája, 02. 01. 2009 13:58)

fotky se připravují, některé se ještě přidávají, některé se dodatečně mažou, páč jejich aktéři se dodatečně stydí :))
Ještě dodávám, že cestou domů jsme měli hodinu sexuální výchovy, resp.feministicko - donchuánskou při, kdože jsou - mírně řečeno - větší mrchy; která skončila patem pro pány, ale závěry ještě nejsou definitivní, páč i my máme své argumenty :))

ještě.. (Majka, 02. 01. 2009 13:42)

že umím tak "skvělé ksichty" - na čem byste se, pánové, jinak tak dobře pobavili, viďte? :-)
A to nejen při focení, ale také doma při vytváření umělecké dokumentace...nu což, třeba se nade mnou někdo slituje a ze soucitu mě pak pozve na rande...hahaha
Do rodu babek čarodějnic jsem se vžila dokonale...ten dopad na zem byl totiž zdrcující...a spíše jen široký než dlouhý...

tož (Miloš, 02. 01. 2009 13:26)

Hezká fotka Pavle... Můžeš mi je poslat i soukromně, ve větším formátu.... Moje snímky už jsou na Rajčeti, některé z tvých bych k nim přidal.

No, co to je,totok?:)) (Jiřka, 02. 01. 2009 09:23)