Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brněnské scuk

8. 7. 2008
První prázdninové posezení jsme zdárně spáchali ve stylové restauraci Air na Zelňáku. Příjemné posezení v prostředí ve stylu stíhací perutě nejen kachen, ale aj letců s vystavenými originálními exponáty nemělo chybu.
Sice tam ten šlankovní číšník nebyl, ale byl tam jiný neméně sympatický. Tak doufám že dámy nelitovaly, nám chlapům to bylo tak nějak jedno :-)))
Výběr káv je opravdu obrovský, v kombinaci se zmrzlinama nebo desítkama míchaných nápojů si každý přijde na své. Nehledě na pivo, podle Zdenála prý dnes opravdu plnotučné :-))))
A tak jsme tedy ve spokojenosti zkonzumovali co se do nás vešlo, škoda, že nevaří a člověk se musel "natlačit" předem nebo aj po...
Jiřka se chystá něco zorganizovat, víme už asi KDE, jsme zvědaví, JAK se s tím popere a KDY se toho dožijeme a nakonec KDO se zůčastní.
Anička nám předala pozdrav od Verči, která je - skoro už tradičně- v plném pracovním nasazení a tímto ji také zdravíme.
Kromě už jmenovaných se zůčastnili ještě Mirek, Jarka, Zdena, Zdeněk a Pavel. Omluvili se Majka, Miloš, Evka a Eva s Pavlem.
Foťáky si každý šetří, tak se spokojíme alespoň pár amatérskými záběry.
Pavel

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Komentáře

Přehled komentářů

Majka (Zdenula, 15. 07. 2008 07:44)

věřím Ti víc než sobě :D...hm jen teď, aby i počasí vám přálo

Zdeňuli (Majka, 11. 07. 2008 11:28)

..děkuji! Budu se snažit...věř mi! :-)

for Jirka (Majka, 11. 07. 2008 11:27)

..thank you! :-)

Majce (Zdenula, 11. 07. 2008 09:24)

myslím, že těšení se na akce tlupy je jev celotlupový, přežij v poho a přeju plno hezkých zážitků a nejen vizuálních vjemů ;)

tréning:)) (Jiřka, 11. 07. 2008 08:09)

Have you a nice holiday!(with Lochness:))

děkuji, (Majka, 11. 07. 2008 07:15)

mami, tati za cenné rady - jedna lepší než druhá...jenže já jsem vzdorovité dítě, takže:
nebojím se, že budu muset utíkat ani že budu sežrána - v případě
1)bezpohlavního ještěra - ten přeci nebude mít zálusk na staré a tlusté maso
2)samec - se jistě poohlédne po perspektivnější partii (to zní líp než kdybych znovu napsala, že nebude mít zájem o staré a tlusté maso,že?)
3) samice je určité riziko, ale i ona uzná, že pro ni nejsem nebezpečná konkurence :-)
Zdeni, na vaši společnost se vždycky těším - je mi s vámi dobře, takže se budu snažit ve zdraví tu svou dovolenou "přežít" a Pavle - Ty se musíš vyrovnat s tím, že "přežije" ta mikulovská Lochness... :-)

Majce (Pavel, 10. 07. 2008 20:46)

Nu což, užij si Lochnessku... třeba budeš první, kdo ji uvidí nebo první, koho sežere :-)) V každém případě budeš slavná, tak se snaž!! A jednu malou dovez, dáme ji do Prýglu :-)))

mlask a mňam (Zdenula, 10. 07. 2008 18:27)

a to jsi to, Majko neviděla vše a necítila, samé dobrůtky to byly.....užij si Lochness a kdyby na tě šla, tak utíkej, ať s námi můžeš příště :)

mlask... (Majka, 10. 07. 2008 09:09)

...teda - musela jsem sesrknout slinu - při pohledu na ta kafíčka a jít si uvařit velmi slabý odvar vyfoceného....co bych dělala, kdybych tam s vámi byla a dokonce tam byl i ten šikovný číšník????...hahaha...škoda, že se ani plánované dobrodružné výpravy nebudu moci zúčastnit - zřejmě v tu dobu (20.7.?) budu vyhlížet Lochness...

rozhled a přehled (Pája, 09. 07. 2008 19:55)

nojo, když já jsem se nemohl vynadívat na VÁS, dámy :-))
jinak vidím, že výprava nabírá ten správný dobrodružný ráz, jdu balit KPZ

rozhled (Zdenula, 09. 07. 2008 19:01)

Pájo, to má Jiřinka pravdu, příště se pořádně dívej po OKOLÍ a ne jen po sbírce leteckého vybavení a fotek ;).....jejda, tak to by si doma docela i užily naše děťúrence bezvládí, s klidným svědomím se můžem ztratit i na pár dní :D

spravedlnost (Jiřka, 09. 07. 2008 17:24)

Spravedlivé to tedy bylo,protože my jsme tam měly pěkného číšníka a vy pánové,kdyby jste měli oči otevřené,všimli by jste si,že kolem vás byly samé mlaďoučké děvčata jako hosté.A většinou bez pánského doprovodu:))A Ty Pájo,ve svém novém "out fitu" by jsi měl určitě šanci!(kluk jak cumel)

Kafíčko... (Pavel, 09. 07. 2008 14:50)

1) připomínka k účasti - opraveno v článku
2) číšník- příště -v zájmu spravedlnosti- prosím zorganizovat někde s pěknou pinklicí :-))
3) Výlet: tys mě tak vyplašila, že jsem už napsal testament a tímto se se všemi důstojně loučím :)) ale aby nebylo tak zle, pošlu pár nápadů jak to mít pod kontrolou a neztratit se

KAFÍČKO (Jiřka, 09. 07. 2008 14:05)

Musím podotknout,že se omluvili Ovískovi Zdeňule a Evka SMS-skou.To šikovné kuřátečko tam jistě nebylo,protože absentovala Majka:))Ale jak už psal Pája,ten druhý byl také šik.Pochvala patří Aničce,která přijela společně s kamarádkou Ortézou:))Výlet bude,ale neslibuji,že si úplně pamatuji celou trasu a tak jako nutnou výbavu je třeba vzít kompas,balíček poslední záchrany a telefon:))Nejlépe bude rozloučit se na nějaký čas i s ostatními členy rodiny a neslibovat,že se vrátíte týž den.Dám včas vědět podrobnosti.