Jdi na obsah Jdi na menu
 


Devátý vinohradský bowlingový turnaj...

18. 12. 2008
   ...byl prodýchnut předvánoční atmosférou a taktéž ztěží akceptovatelnou kouřovou clonou. Sešlo se nás jen několik, přesto jsme se, doufám, dobře pobavili, pojedli, pokecali i si zahráli.

Kromě bowlingu - o kterém bude ještě řeč- jsme taky probrali věci příští i minulé, soukromé i pracovní. V přípravě jsou tedy Silvestr v Brně a Novoroční bowling v Břeclavě. Pohovořili jsme krátce aj s Jůrou, zajistili Domeček, tedy Silvestr může proběhnout tak, jak si představujeme. Podrobnosti ještě nejsou známy, ale team Z+Z už na tom pracuje :-). Kmotrou Břeclavského bowlingu bude Verča.
Zdenál jako jediný zachoval dekórum cyklotlupy a přifrčel si to na svém legendárním neukradnutelném rakovi ; kličkujíc mezi auty a kapky a zřícenej z vinohradského kopce už z dáli připomínal vodníka :-).
Anička nachystala pro nás překvapení jak to umí jen ona a obdarovala nás malými dárky, které nás potěšily.


Bowling u družstva Sokolíků ještě v půli vypadal rozpačitě a výsledky věštily os(t)udný propadák. Ale to jen do chvíle, než jsme přišli na finesy zdejší dráhy a nově dosekaných koulí. Pak se Bowlingová Štěstěna
usmála, vyslala paprsek přes kouřovou clonu a následovala série Jiřčiných excelentních desítek ; záhy jsem jsem se probudil i já a vše dobře zúročil; tak jsme to dotáhli až do konce. Zdenál se držel svého zlatého středu, nicméně štěstí bylo už vyčerpáno. No, na takového chlapa to mohlo být aj lepší, ale budiž.
Sokolíci tak s 273 body získali 14. místo a zároveň první losovací o ceny. Krize očividně zasáhla aj Černou Horu coby hlavního sponzora turnaje, přesto hra i ceny potěšily.
Co se dělo v táboře Tlupáků přesně nevím, jisté je, že s 213 body 
získali čestné 19. místo, což je samozřejmě pouze otázka náhodného složení družstva; zde své špičkové kvality opět potvrdila Zdenula, naopak Verča s Andulkou sestupují do Divize cvrnkání kuliček :-)), zato ale můžou očekávat nebývalé štěstí v lásce.

Individuálně tedy Pája 121 (se neskromně musím pochválit),
Zdenula 89, Jiřka 84, Zdenál 68, Verča 64, Anička 60 bodů.
(Pája)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Protože si každý svůj foťáček šetří, aby se mu neopotřeboval, povedlo se pouze pár fotek.

Obrazek


Komentáře

Přehled komentářů

no jo.. (Pája, 22. 12. 2008 20:49)

tak jsem se na chytrým internetu dozvěděl, že herpes sice postihuje asi 30% lidí, ale přenašečů je 90%. Ale už jsem útočníka zahnal poctivým svlažováním rtů v domácí sliovici :))

opar (jiřka, 21. 12. 2008 16:31)

Já sice na opary trpím:)) ale taky žádný nemám:))
Takže asi to bylo Pavli někde mimo cyklotlupácké teritorium...A Tupláci - chi,chi,to se jim teda povedlo:))Třeba vás někdo viděl,jak si dáváte to pivko,děvčata.

... tupláci (Anička, 20. 12. 2008 22:20)

jsem se koukla chi chi a docela dobré, i to se povede, jsme tak vedeni celý rok místo "Tlupáci"-"Tupláci". Hlavně, že víme o koho jde.
Mimo jiné na opary taky netrpím, ani jej nemám. Holt si Pája musí zalovit v paměti.........

výsledky koulinku (Zdenula, 20. 12. 2008 20:03)

najdete taky na adrese, jen nás tam přejmenovali :D http://www.kvicvinohradybrno.cz/onas_6.htm

opar (Verča, 20. 12. 2008 17:26)

Zdeni,dávám Ti za pravdu,napsala jsi to i za mne,opar nemám a v životě jsem ho snad ani neměla,taky nemusím mit všechno

souhlas (Zdenula, 20. 12. 2008 16:00)

souhlasím s tím, že hlavní je zahrát si a na tom jaké je umístění nezáleží, pokud chceš, Pájo, vyhrávat, tak to si budeš muset sehnat někoho do party :D a kde ses líbal a s kým, víš jen ty sám :)......marně přemýšlím, jestli jsem tě vůbec líbla :D, mimochodem opar nemám žádný :)

"dáreček" (Pája, 20. 12. 2008 10:52)

Tak sem dostal od někoho pěkný opar. Mám hubu jako kapr:)).Tož se přiznejte, dámy, která ho nemá? A příště bude líbání pouze po eskymácku.

Turnaj ve cvrnkání kuliček (Anička, 20. 12. 2008 01:29)

Vidíš, další nápad na aktivitu. Tak koukat po obchodech kde prodávají hliněné kuličky abychom se na to jaro připravili a nebyli zaskočení a jak bude příhodné počasí vydloubíme patičkou důlek a jde se na věc. I věcné ceny nějaké vymyslím. Mějte krásnou noc.

hra (Verča, 19. 12. 2008 21:16)

Neni důležité vyhrát,ale účastnit se,myslím,že večer se vydařil,a o tom štěstí v lásce? přeji Všem krásnou adventní neděli

no jo.. (Pája, 19. 12. 2008 16:49)

4 Jiřka:Ale zachránily, každý bodík byl cenný. Ten nulový odraz to bylo proto, žes myslela, že je to zkušební hod :-)
4 Anička: No, každý jsme nějak začínali :)

umístění:)) (Jiřka, 19. 12. 2008 15:04)

Náhodou jsi nám ubral jedno místo-byli jsme 14-tí...
Desítky toho už moc nezachránily,když začátek byl rygolózní:))

....štěstí v lásce (Anička, 19. 12. 2008 12:27)

spíš si myslím, že jsem měla včera neskonalé štěstí, že jsem si nezlomila nohu, neb jsem si myslela, že když budu lítat po dráze s koulí v ruce bude to to nejlepší co můžu udělat. Ale omyl, následovala 4 kola úspěšného vymetání levých a pravých rygolů, takže výsledek 60 bodů je nad očekávámí.