Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další válečná porada v Brně

10. 4. 2008

Začalo to tím, že Jiřinka navrhla, že půjdeme na kafe. Napřed, že půjde asi jen 4-5 lidiček, ale nakonec nás bylo celkem 8.

První jsem do hospůdky sice přišla já, ale Pája, který ukončil své pracovní povinnosti, bloumal Brnem už prý od 12-ti hodin. Pak nás překvapila Anička, když do telefonu na dotaz: kde jsi? odpověděla: tady před hospodou...tak honem za náma). Pak přišla Jiřinka. Potom nás objevili Eva a Pavel a nakonec přišel Mirek a po chvilce i Zdenál, takže konečně jednou nebylo přebabíno). Probrali jsme od všeho kousek od výletu kolem přehrady až po potíže se sluchem ;). Ono pánové, neslyšet je někdy výhodou :D, ale to vy jistě znáte). Povídání jsme si proložili i jídlem a pitím. Čas utíkal jako voda až doběhl k 20. hodině, po které jsme zaplatili útratu a vyšli ven z hospůdky. Jak by řekl básník ...vlahý večer byl protkán nitkami vůní rozkvetlých stromů a trylky ptáků.... Rozloučili jsme se se Zdenálem, který nakopl svého "araba" a odjel do Žaboskřeků)). Na Moravském náměstí se s námi rozloučili Eva a Pavel. Zbytek zamířil s Pájou , kterému jsme dělali křoví při loupení dalšího "kešíku".

To je asi vše, ahoj aluned - Z - denula. ":o))

Komentáře

Přehled komentářů

Jiřinko (Zdenula, 12. 04. 2008 22:12)

ano a ještě jsme Evě a Pavlovi řekli, že by mohli navrhnout trasu a že bychom se zas přidali my :)

chybička (Jiřka, 12. 04. 2008 05:59)

Jedna chybička se přece jenom vloudila,porušily jsme se Zdeňulou tradici a nedaly si naši 7-čku RŠ:)To by ten večer byl možná přímo žhavý a múza by líbala o sto šest:)A jenom chci ještě připomenout,že Pavel č.2 nám navrhnul,aby jsme vyzkoušeli také pinec v jejich klubu.Tak to abychom už začali s tajným tréningem!

co dodat (Pája, 11. 04. 2008 22:19)

Akce byla skvělá, překvápko- nečekaná "inspekce" od Andulky, Zdenálovo "plnotučné", Pavlova zdravotní poradna a osvěta, naplánování věcí příštích a pak výprava na "lov", a závěrečný bonbónek ve formě článku s básnickými prvky od Zdeňuly- prostě to nemělo chybu.

Aničko (Zdenula, 11. 04. 2008 21:48)

jejda, tak to byl líbanec? já myslela, že kopanec hihihihihihi, co mě nakoplo).....,myslím, že netřeba hledat slony, hodí se i jiná zvířátka hahahahahahaha.......přeberte si nepřeberné))) zdravím všechny zúčastněné i nezúčastněné a díky za komentáře, si je zapíšu za uši ..pokud to půjde))

to je teda rychlost (Anička, 11. 04. 2008 17:49)

opravdu - jaro přišlo nečekaně opožděné a velmi nás zaskočilo, ale když tě políbí múza (v mužském převleku) tak to je pak paráda psát, že jo Zdeni?
Jinak Pavli, jak to, že nic neděláš "s vlahým večerem"? Přeci jsi lovil neeeeeeeeee..... zbytek jsme ti dělali křoví, taky dobrý začátek tréninku na večery..nikdy člověk neví jak se mu maskování bude hodit.
Jiřinko, já po zjištění, že na mapách jsou sloni i tam kde žádné ZOO není se po nich už nedívám. Ale orientační smysl občas mám. To bylo překvapení, ale kdybyste tam náhodou nebyli to by bylo ještě větší překvapení, ale pro mne chi...chi....
Jinak všechny zdravím od Verči, jsem jí to byla ve zkratce přes polední přestávku poreferovat a prý ta přehradu bude.... už se těší

jsi fakt dobrá... (Jiřka, 11. 04. 2008 08:17)

Je vidět Zdeňulo,že ten vlahý večer na Tebe zapůsobil a kolpa Tě okažitě múza.Setkání bylo bezva,Aničce patří pochvala za účast a taky jak to pěkně našla i bez slona na mapě:))Těším se už na další setkání na Prýglu.

teda to je rychlost (Pavel, 10. 04. 2008 22:13)

ještě jsem pořádně neotevřel stránky a už je tu článek!! Moc poetické, ten vlahý večer... to mi připomělo, že je jaro a měli bychom s tím něco dělat :-))
No a co se nově příchozích týče: super lidi. No ale nakonec buďme rádi, že Pavel není sexuolog, kdoví co za problémy bychom zase řešili? Stačí, když víme, že pití vína zlepšuje sluch:-)).