Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. Jarní bowling

20. 3. 2008

Tak to vypadá,že se naše cyklotlupa probudila ze zimního spánku a sešla se na první společné sportovní akci-jarním bowlingovém tréningu v Probe na Vinohradech..
Z našeho brněnského a břeclavského jádra se vyklubala 3 družstva:
Pálava: Andulka,Verča,Jarka
Tlupáci: Mirek,Evka,Jiřka
Amatéři: Zdeňula,Zdenál,Jana
Hosté ze Štolfovy party vytvořli také jedno družstvo:
Koláci: Helenka,Jana,Jarmila
Všichni se pustili s vervou do boje,dokonce i Jarka,která hrála úplně poprvé.Za to jí patří pochvala:))Musíme ovšem přiznat,že hlavní "motor" Pája nám tam chyběl.Těžce nese porážku a dá do hry všechno,aby nahrál co nejvíce bodů,čímž burcuje bojovného ducha i v ostatních.Sice jsme se snažili i tak,ale přece jenom tomu chyběla ta "šťáva".
Mireček zachraňoval čest mužské části(Zdenál došel pozdě) a musel tak obletovat celý přítomný "harém".
Mezi jednotlivými hrami jsme stihli pokecat,obdivovat Jarčiny perníčky a rozdat přítomným pánům výslužku..Anička s Verčou musely vyrazit velice brzy směr nádraží a vlak,protože Pája selhal tentokrát i jako taxikář:))Ale budiž mu odpuštěno a vzhledem k tomu,že Aničce se podařil dobrý obchod-koupě levného a pěkného hyacintu,vzala mu i drobnou výslužku od brňaček:))
Štolfovi Kolačky také utekly velice brzy,ale stejně jim děkujeme za účast a snad se sejdeme opět na akci Pálava nebo cyklovýletu v dubnu.
A ještě výsledky a pár fotek:
Koláci: 262,Pálava:151,Amatéři:224,Tlupáci:273
Autor: Jiřka

Komentáře

Přehled komentářů

fotéčky (Pavel, 30. 03. 2008 08:54)

škoda že jsem tam nebyl, já bych Ti udělal fotéčku s koulema, to bys koukala :-)) Ale to je tím, že Mirek Tě má už okoukanou a tak ho víc zajímaly pozadí jiných dam :-))))

tělo jako důkaz:)) (Jiřka, 29. 03. 2008 21:27)

A já zase nikde nejsem podchycená při kvalitním odhozu koule:))Kolegové v práci mi nechtějí věřit,že to vůbec umím držet v ruce(tu bowlingovou kouli).Takže příště Mirečku,prosím lépe zdokumentovat!

článek (verča, 25. 03. 2008 10:05)

článek se moc povedl,doufám,že se brzo uvidíme na Palavě,snad se počasí umoudří-5.dubna

Jako první... (Pavel, 23. 03. 2008 21:59)

k čerstvému, ještě teplému článku přidávám čerstvý komentář. Článek je supr, ostatně moje škola :-))) Škoda, že jsem tam nebyl, byl bych vám to předvedl :-)))) Jinak jsem rád, že se "chytly" aj holky Štolfovy školky, doufám že je někdy uvidím taky :))