Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní bowling Brno

20. 9. 2007
Podzimní trénink bowlingu byl ve znamení stoupající formy všech, hlavně u holek, je vidět, že se neflákají a potajmu doma trénují :-))
Sešli jsme se tentokrát v plném obsazení, je vidět, že když jde o zábavu, nikoho najednou nic na stará kolena nebolí.
Dnes se momořádně dařilo dámám, excelovala Zdeňula, výrazně Džína, rapidně ze začátku Andulka (ovšem ty další série jsem jakože neviděl) :-)), a překvapivě taky Verča. Naproti tomu, zcela nečekaně, měla smolný den Jiřka, projevil se výpadek z minulého tréninku, nebo snad i lenošení u móře. Nebo to bylo tím červeným??
Z pánů velmi razantně a přesně koulel Mirek, trochu a skoro už tradičně stagnoval Zdeněk, no a já (jsem vyhrál) jako vždy, ale tentokrát fakt s odřenýma ušima a s pomocí Boží :-)) Teda večer se, doufám vydařil, dámy si libovaly, že jely zadara šalinou (dnes byl Den bez aut), ale zas je mrzelo, že si zbytečně kupovaly lístky, no jim aby čert vyhověl :-))
Autor: Pavel

A jeden pohled od Andulky
, přepis komentáře:
"
Tak jsme dorazily s Verčou rychlíkem a kupovaly si jízdenky. Až jsme po menších útrapách pokořily automaty na jízdenky tak nám jeden dobrodinec prozradil, že je akce "Den bez aut" a doprava jezdí zadara. Tož jsme prvně remcaly, že to taky mohl řéct dřív a pak jsme si říkaly, že se povozíme nééééééé, když se to neplatí, trošku okružní jízdu Brnem, abysme nebyly jak z dědiny. Ale nakonec vyhrálo naše svědomí, to nám nedovolilo opustit vás a nezúčastnit se bowlingového turnaje. Zavrhly jsme myšlenku na okružní jízdu a radši jsme koulely "kulama" a pilně trénovaly. Však to taky bylo vidět na výsledcích, že jo Pavli - tě vytrhla ta prémie na konci a mě zachránila utíkání za autem až dom.....(ta druhá serie se jako neviděla, ta pravá dráha prostě není to pravé ořechové a koule po ní ode mne vržené se jaksi nechtějí koulet a je úplně jedno kterou z nich držím v ruce)"
Vřelé díky Jůrovi za zajištění stolu a morální podporu a všem za hezký večer.

Fotoalbum nebylo aktualizováno.

Přehled komentářů

fotky (Zdenula, 26. 09. 2007 20:40)

no tak se hned nemlaťte Andulko a Pájo, hahaha, Pájo to jsi celý ty) a Andulko, si z toho nic nedělej, Pája taky určo občas ztrácí hlavu))), takže foto jako vyšité a dle skutečnosti ;)

vyhazov (anička, 26. 09. 2007 00:54)

Téééééééééééda co tím chceš jako říct... že fotím já???? Jen jednou se mi podařilo tě vzít bez hlavy, noooooooo s tím naděláš zase.

vyhazov (Pavel, 25. 09. 2007 23:11)

a nediv se, že jsem tě vyhodil. Přeci se nenechám znervóznit před životním výkonem, zvlášť pokud vím, že fotíš ty :-))

fotky.. (Pavel, 25. 09. 2007 23:08)

však to byl účel. Výhoda toho, kdo fotí, je, že není na fotkách, a kdyby aj byl, tak to může smazat

.. fotky (Anička, 25. 09. 2007 21:39)

Zdeni, já chtěla Páju vyfotit, jenže mě sprdnul, že mu zavazím v dráze a rozptyluju a pak, že blbě hraje a normálka mě odtud vyhodil. Tak včil je bez fotky, to má za odměnu. O:)))

hezkýýýýýýýýýýý (Zdenula, 24. 09. 2007 18:23)

teda Pájo mi tě zapomněli vyfotit a taky Mirka viď

Dvorní fotografové (Anička, 24. 09. 2007 13:04)

No to by mě teda zajímalo jaké jsou ty jiné povinnosti. A vykám ti jen tak zkušebně, jestli by mi to šlo.... zjišťuju, že nešlo, cha cha cha..... líp se říká "ty vole" než "vy vole".
Mimo jiné jsem měla pocit, že se tam blýskalo víc než jen z jednoho fotoaparátu nebo, že bych z té minerálky viděla dvojmo?

Dvorní fotografové (Pája, 23. 09. 2007 20:36)

Tak nevím, proč mi vykáš, když nikdo jiný nefotil, snad jenom Zdenál, ale ten má dodací lhůtu půl roku, a máme aj jiné povinnosti, tak strpení

trénink (Verča, 23. 09. 2007 16:07)

večer se nám vydařil a všichni jsme se zlepšili,napsali jste hezký článek

a fotečky (Anička, 23. 09. 2007 15:08)

Tož sakry, dvorní fotografové, kde jsou ty fotky. Mrkám tady co hodinu a furt nic. Nespěte, bděte a hlavně posílejte, jsem baba zvědavá

Stabilní forma (Anička, 23. 09. 2007 01:16)

Moc neprovokuj Pavli se stabilní formou, se budeš jednou divit, musím to servírovat po kouscích a troškách. Do příště to ještě vylepším, ale kdybych nehrála tak skvěle, kdo by tě pak provokoval k lepším výkonům. Ty by ses určitě sám nevyburcoval a usnul bys na vavřínech a to jááááááá přeci nemůžu dopustit.:))))))

Jo a díky za výmaz dvou neplatných pokusů.

štěstí (Pája, 22. 09. 2007 22:13)

No nevím, Andulko, kdo měl víc štěstí, ty nebo já. Však víš, že kdybych nevyhrál, byl by to konec a je vidět žes to pochopila správně, nakonec jsi přecijen zklidnila tempo a vrátila se do své stabilní formy :)

mouchy (Zdenula, 22. 09. 2007 20:18)

to mi připomnělo Aničko, když jsme u těch much..muška jenom zlatá=štěstí,myslím, že to je to, co za to může,forma neforma,prostě někdy ne a ne a ne sednout na člověka a někdy sedí jako přilepené štěstíčko pokakané ":D

Dvě mouchy jednou ranou - potřetí (Anička, 21. 09. 2007 22:08)

Klapka - Dvě mouchy jednou ranou - potřetí.
Možná se mi to podaří i dopsat ikdyž přes ten smích teda nevím nevím.
Tak jsme dorazily s Verčou rychlíkem a kupovaly si jízdenky. Až jsme po menších útrapách pokořily automaty na jízdenky tak nám jeden dobrodinec prozradil, že je akce "Den bez aut" a doprava jezdí zadara. Tož jsme prvně remcaly, že to taky mohl řéct dřív a pak jsme si říkaly, že se povozíme nééééééé, když se to neplatí, trošku okružní jízdu Brnem, abysme nebyly jak z dědiny. Ale nakonec vyhrálo naše svědomí, to nám nedovolilo opustit vás a nezúčastnit se bowlingového turnaje. Zavrhly jsme myšlenku na okružní jízdu a radši jsme koulely "kulama" a pilně trénovaly. Však to taky bylo vidět na výsledcích, že jo Pavli - tě vytrhla ta prémie na konci a mě zachránila utíkání za autem až dom.....(ta druhá serie se jako neviděla, ta pravá dráha prostě není to pravé ořechové a koule po ní ode mne vržené se jaksi nechtějí koulet a je úplně jedno kterou z nich držím v ruce)

Jo a ty dva zkušební komentáře můžeš vyhodit do koše jestli to půjde. To jsou dva neplatné pokusy.

vysvětlení (Jiřka, 21. 09. 2007 07:20)

U moře jsem nelenošila,protože jsem lítala hlavně po horách,červené to spíš dodalo odvahu,ale nechápeš,že jsem musela držet basu se Zdenálem?By mu to bylo líto,kdyby jsi pochválil všechny a jenom jeho ne.A mimochodem jsi zapoměl na sebe - opět nejlepší...To už je jako Kája Gott a jeho slavíci:))
Ale přece jenom půjdu do sebe a budu s těmi koulemi více trénovat,aby ti panďuláci příště více padali.