Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po stopách pivní mušky

8. 7. 2007

Výlet LVA – „Po stopách pivní mušky“

 účastníci: Verča
Anička
čestný člen: Pája

Tak jsme s Verčou jednomyslně schválily útěk z nudy a taky abychom udělaly něco pro svá těla, navíc trošku potrénovaly, výlet po Lednicko- valtickém areálu, nám velmi dobře známém, ale tentokrát pod výstižnějším názvem „Po stopách pivní mušky“(nechci přímo napsat od hospody k hospodě).

Vydaly jsme se obráceným směrem tedy prvně na Janohrad – tady následovalo první pivní občerstvení, jenž na někom zanechalo trošku stopu, že Verči:))).Pak jsme se vrhly cestou necestou do zámecké zahrady.

Jemně jsme si v sedlech namasírovaly zadečky jak jsme jezdily po kořenech stromů a užily si drncání.Nicméně odměnou nám bylo posezení v Zámecké cukrárně, tentokrát už se nechutnalo pivko (to by bylo moc nahusto) ale pokoštovala se zmrzlina, opravdu skvělá... a pokračování bylo lesem.Okruh jsme zkrátily o zajížďku na Hraniční zámeček.Nejlepší z toho byl závěr. To jsme si poseděli na valtickém náměstíčku, svlažily si útroby tentokrát nealko pitíčkem a skvělou perníkovou zmrzlinkou, nicméně pořád jsme toho neměly dost nějak jsme byly nabité energií, tak jsme jízdu definitivně zakončili Na rychtě.

Jako bombonek na dortu s námi byl „čestný člen výpravy“ organizátor a účastník všech akcí - Pája Ale buďte bez obav, leč jste s námi tuhle trasu fyzicky neabsolvovali v myslích jste s námi prožili každou minutku. Trošku jsme vás všechny slovně proprali cha cha cha, jinak by to ani nešlo. Moc se omlouvám, ale fotečky z téhle vydařené akce nejsou, neb jsem při poslední akci totálně zavařila digitálek a musím usilovně šetřit na nový.

A na úplný konec musím na ty dva spolubojovníky napráskat, že mě tak zkontrolovali výbavu kola a tak vystrašili, že jsem zrobila světový rekord v jízdě na kole – šlapala jsem do pedálů z obavy, aby mě buď nesrazilo auto na silnici nebo nepřepadl kanec, že za mnou byla ohnivá čára a za půl hodky jsem byla doma.

8.7.2007, autor: Anička Fotoalbum nebylo aktualizováno.

Přehled komentářů

Rychlost (Andulka) (Pavel, 14. 08. 2007 23:14)

Tak jsem ti to spočítal podle vzorce, pivní muško. Za půl hodiny necelých sedum km, to je skoro 14 km/h. A to ještě nepráskám, že je to furt z kopce, žejo :-)))))

chválím, dobrá akcička! (Zdenula, 24. 07. 2007 23:14)

Aničko, tak si to čtu a hezky se to četlo, konečně jste si holky jednou užily, až se mi sbíhají slinky, když tu čtu co všechno.Já si hned říkala, že ten Pája "divně" píše hahaha, on to totiž propere všechno se vším)). Tak ať to dlouho netrvá a digitálek máš coby dup a s těma sponzorama máš pravdu, co si člověk neudělá nemá), i tu akci jste si holky musely udělat samy)). Aha proto jsem měla ten den toulavou, hm to abych vám asi nezáviděla)) ":o).

článek (Verča, 17. 07. 2007 20:27)

Člének se ti moc povedl,jsi ůplný talent,zase musíme udělat akci kulový blesk.

Foťák (Anička, 11. 07. 2007 18:49)

Teda ať teď jsem si všimla ještě jednoho komentáře - foťák. Když to tak proberu kolem okolo a dokola opravdu na jednoho sponzora je toho celkem dost , to je tak minimálně na tři čtyři, ale to nevím jestli bych zase tolik sponzorů zvládla...tak to vidím zcela v jasných barvách, zase to zůstane na mě jako vždycky, co si neudělám nemám

kulová akce (Anička, 10. 07. 2007 23:28)

No jistě, že umím jet rychleji, ale přeci nebudu ukazovat co všechno umím když je třeba, měla bych to spočítat přesně podle vzorce, ale myslím, že tentokrát jsem překonala sama sebe... Myslím, že nám nebudou stačit ty víkendy na akce.... mě se líbí "Kulový blesk" a jsem zvědavá do koho uhodí....

Ohnivá koule (Pavel, 10. 07. 2007 23:21)

Tak příště to může být akce "ohnivá koule" nebo"kulový blesk", ale to mě podrž, ty umíš jet aj RYCHLEJI jak svých obvyklých 8 km/h??

foťák (Anička) (Pavel, 10. 07. 2007 23:09)

no tak se mi zdá, že tobě jeden sponzor stačit nebude; kolo, foťák, auto...

... pivní sršeň (Anička, 10. 07. 2007 23:09)

tak žádný pivní sršeň, ale jak jsem pelášila tak jsem byla spíš jako ohnivá koule...o:))))))

fotky (Anička, 10. 07. 2007 23:03)

To se stává i v lepších rodinách. No prostě my s Verčou jsme zapomněly dělat nápovědu.....ale je to věčná škoda, bylo by vidět jak jsme byly i na závěr svěží a že takové výlety nejsou vůbec špatné

pivní sršeň (Pavel, 10. 07. 2007 23:03)

Takže nakonec, jak jsi tak pelášila domů, se z tebe stal pivní sršeň :-))nebo blesk?

fotky (Pavel, 10. 07. 2007 22:23)

Taky mě mohlo napadnout vzít foťák alespoň na ten závěr, ale to víš občas to chce rozsvítit :-))

Pivní mušky (Anička, 10. 07. 2007 21:58)

Teda Pavli musím přiznat, že z té dvojité pivně-zmrzlinové kombinace jsem měla taky obavu, abych po cestě nemusela hledat vhodná místečka v lese, ale dopadlo to skvěle, následky to nemělo a tak jsem to bezúhony profrčela , dokonce jsem nezastavila ani když bylo třeba svlažit hrdlo

Škytání (Anička, 10. 07. 2007 21:53)

No to buď ráda Jiřinko, že jsme si vás na mušku vzaly všechny, jinak bys škytala ještě dnes... ale ten závěr byl nejlepší, pivko bylo skvělé, orosené a mělo říz, se zeptej čestného účastníka výletu

Pivní mušky (Pavel, 10. 07. 2007 21:40)

No tentokrát musím holky pochválit, nečekaly na žádné plány a tak to má být. Ale mám takové podezření, Andulko, že domů jsi pálila ne kvůli tmě, ale kvůli pivo-zmrzlinové kombinaci :-)))

škytání (jiřka, 10. 07. 2007 21:39)

A já se pořád divila,proč nemůžu zastavit škytání....A to Vy jste byly příčinou+ten bonbonek na dortu,dovedu si to živě představit děvčata:))