Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po stopách pivní mušky II

29. 7. 2007
 Vyskytl se opět jeden volný den a tak jsem zlanařil Andulku, že bychom mohli zkusit další "pivní stopu". Otázka, kam vyrazíme, se neřídila tím, kde je co k vidění, ale kde mají lepší pivo. No opět to vyhrál Janohrad!! Tak jsme tedy vyrazili, po příjezdu k Janohradu jsme se ale rozhodli, že pojedeme dál, jednak abychom se podívali na Obelisk, a hlavně, abychom nevypadali, že pijeme hned od rána :-))
Po návštěvě Obelisku - čárku tedy už máme- jsme se rozhodli ještě pokračovat dál podél řeky a dostali jsme se až k vodní elektrárně Bulhary. Pak jsme ještě špekulovali, že bychom mohli do Nejdku a z tama do Lednice, ale nakonec vyhrála žízeň a tak jsme se vrátili k Janohradu.
Po cestě jsme se ještě krmili špendlíky-ovocnými- no to bude kombinace!!
Na Janohradě byla tedy přestávka a dosti dlouhá, chmelovina nezklamala ani tentokrát, a pak jsem dostal chuť na zmrzku. Tu jsme si dali v zámecké cukrárně. A pak jsme ještě šli k vodě (Prostřední rybník), tam nás ale šílené labutě nechtěly pustit do vody, tak jsme objeli Apollo zezadu a tam skočili do vody....
No to už se mi zase uvolnilo místo pro další pivo a tak jsme se zastavili u stánku na Apollu...
Pak už jsme se vydali domů, do "Charvajdy" to šlo skoro samo, Andulka si pochvalovala, že se jí nějak lehce šlape, no bodejť, když se krev zředí tím správným mokem, ono to pak v těch trubkách lépe cirkuluje, ne?
Posléze jsem dorazil domů aj já, nic zvláštního se kupodivu, po té kombinaci, nepřihodilo :-)) ..A nemyslete si, že se přitom vůbec nesportovalo, udělal jsem rovných 50 km.
Autor: Pavel
Fotoalbum nebylo aktualizováno.

Přehled komentářů

laňky (Pavel, 13. 08. 2007 23:28)

tak tohle radši nebudu komentovat, abych náhodou nechytl jednoho potlamáka

... kočky nebo laňky (Anička, 13. 08. 2007 16:14)

Tak je pravda, některé vypadaly jako "laňky"....to už si musíš vybrat sám jestli truchlit nebo se radovat... a vůbec, teď nevím jestli se mám urazit nebo ne, některé z místních byly má krevní skupina

řeči (Pavel, 03. 08. 2007 22:56)

Tak teď jsem z toho jelen. Prý kočky... To mám truchlit, nebo se radovat?

Řeči (Verča, 03. 08. 2007 20:22)

má strach ,aby se do řečí nedostal on,

.... do řečí (Anička, 02. 08. 2007 21:31)

no já nevím, ale středem pozornosti jsem ani nebyla tak já jako ty Pavli, pěkně tě tam místní kočky okukovaly.....

Pivní mušky i stezky (Anička, 02. 08. 2007 21:29)

No to víš Verči,že jsi chyběla. Koukám, že se z této cyklostezky stane normálně tradice a přidáváme po každé ještě o jednu "pivní zastávku" víc....

chyběla, nechyběla... (Pavel, 30. 07. 2007 20:19)

Jasně žes chyběla, ale to víš, kdo zaváhá.... no tak jsme si museli vystačit sami. A Andulka se kvůli tobě dostane do řečí.

Pivní ztezka (Verča, 30. 07. 2007 09:46)

jsem ráda,že se vám výlet vydařil,snad jsem vám i trochu chyběla,ale to si asi moc fandím.