Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní válečná porada Brno

26. 7. 2007
Opět jedna porada "zdravého jádra". Holkám se už stýskalo a tak jsme napravili červencový výpadek, který jsem zapříčinil já svým pracovním chaosem. Původně jsme chtěli otestovat restauraci "U Malchrů", pak ještě něco jiného, nakonec jsme se ale přesunuli do pizzerky někam u městského úřadu.
Jak už jsem předeslal, moc si z toho nepamatuju, páč jsem spal za pochodu. Ale určitě jsme na nikom nenechali nit suchou. A ještě k tomu jsme viděli Zdeňulin "velín", odkud tahá za nitky na svém pracovišti :-))
Fotky se nepovedly. Selhaly baterky. -Wie, bitte? -Ano, vybité, jako vždy :-)).
Autor: Pavel

A pohled z jiného úhlu:

Tak tentokrát styčný důstojník Pavel ten komentář trochu odfláknul. Musím prozradit trochu víc podrobností. Nikoho jsme nepomlouvali,ale spíš se všichni zúčastnění chovali jako dospívající mládež.
Zdeňuliným velínem je myšlena sborovna, kde hlavně páni (Mirek a Pavel) byli ve svém živlu. To bylo jenom:"Jé slabikář, jé dějepis a vystřihovací písmenka!" Evka zase nostalgicky vzpomínala, jak si právě na této lavičce před léty v první tř.přezouvala papučky... A v pizzerii- to teprve dostalo grády! V tom teple po pivku už každý plácal dost uvolněně, a když jsme začali každý pouštět svoje melodie z mobilu a Pavlík dokonce barevnou hudbu- tak to už nevydrželo ani přítomné batole a mrsklo na zem tatíkův půllitr, aby upoutalo pozornost ono a ne ti postarší puberťáci u vedlejšího stolu. Zakončila to Evka, která nás děvčata vyvedla z místního WC místo zpět do pizzerie na další WC pro tělesně postižené...
Cestou zpět jsme se dosti podivně pohybovali po chodníku a vyděsil nás postarší chlupatý cyklista:) Ginu jsme pouze pozdravili telefonisticky, protože se musela věnovat jiným neodkladným věcem- pochopitelně příjemnějším:)

Autor: Jiřka - 29. 07. 2007Fotoalbum nebylo aktualizováno.


Přehled komentářů

fotky (Zdenula, 31. 07. 2007 22:06)

Pavli, ani ty fotky sem nedávej, nebo se leknem hahaha, teda mluvím za sebe. Díky, vám oběma, hezky jste to popsali, co říct víc....nic ;)

to jsem zas dostal kartáč...(Jiřka) (Pavel, 30. 07. 2007 20:14)

Je fakt, že jsem to tentokrát (opět) odflákl. No není každý den posvícení ani osvícení. Ty múzy jdou za mladšíma :-))
A ten komentář je tak perfektní, že by bylo škoda nedat to jako článek.. tak je teda tam. A ještě k fotkám: to víš že se povedly, ale jelikož já nebyl na žádné (zrovna zmlkl foťák), tak z čisté kolegiality jsem tam nic nedal. Tak a je to venku.

fotky (jiřka, 30. 07. 2007 17:02)

Možná je lepší.že se nepovedly,co:))

jádro (Verča, 28. 07. 2007 21:25)

a to druhé taky zdravé bylo doma,snad se zas brzo sejdem