Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koulení kola podruhé

6. 10. 2007
Druhý ročník Koulení kola z Lednice do Brna (CK Kudrna) je tedy za náma.
U této skvělé akce, která jistě vstoupí do dějin, jsem podpořil naše Sokolíky aby se mohli akce zúčastnit jako soutěžící; nakonec to dopadlo tak, jak jsem tušil: musel jsem se zapojit jako náhradník, a tak jsem musel oželet kochání se přírodě a sličným děvám (kvůli čemuž jsem tam vlastně šel) :-)) a namísto toho mi ještě teď drnčí v uších to kolo :))
Kolo jsme sice z jistých důvodů nedokouleli (no comment), zato jsme dojeli zbytek na kolech a tak konečně jsem mohl hodit řeč se Zdeňulou jakožto naším štábem v jedné osobě, která byla do té doby náš tichý doprovod. A taky nám vezla věci, pití a jídlo a zásobovala nás energetickými pamlsky, až jsem měl chvíli dojem, že vykradla sámošku. Mimo to ještě sbírala po nás prázdné PETky a přebrala roli hlavního fotografa, a tak se, možná nedobrovolně, stala naším druhým sponzorem.
"Ukouleli" jsme 28 km, dalších 40 (a víc) jsme ve dvojce dojeli, chcíplí Sokolíci byli přepraveni domů vozmo. Počasí nám přálo, dopoledne slunečno, posléze se odpoledne trochu víc ochladilo, zatáhlo a začal foukat nepříjemný vítr, ale pořád ještě v normě.
Po akci jsme měli ještě dost sil a nálady na bowling, kde jsme spolu s třetím sponzorem týmu, Jiřkou - která mezitím, kromě sedění na oné místnosti, ještě uklidila, vyprala, vyžehlila, okopala zahrádku, nakrmila Otesánka, zalila kytky, navštívila babičky, vyzvedla klíče, zajistila bowling, nakoupila a upekla skvělou buchtu - dokončili hezký výlet. Mimochodem, tipněte si, kdo tentokrát bowling vyhrál? :-))).
Vřelé díky patří pořadatelům za skvělou akci, organizaci, převoz, občerstvení atd., Zdeňule za obětavý doprovod a společnost, Jiřce za "logistiku", společnost a taxislužbu, Jůrovi jakožto čtvrtému sponzorovi za zajištění spaní a všem ostatním známým i neznámým fandům, kteří nás potleskem a burčákem na cestě podporovali.
I když Jiřka a Zdenál se jaksi roznemohli, přesto díky za snahu a morální podporu a v neposlední řadě též Andulce, která nás přišla povzbudit na start.
Tedy vzhůru do třetího kola.
Autor: Pavel
Fotoalbum nebylo aktualizováno.Přehled komentářů

si pusť (Zdenula, 17. 10. 2007 18:03)

je mi to jasné jako facka ":o) báááánk! ":D

Bank! (Pája, 15. 10. 2007 22:03)

Si pusť Kaisera na mém profilu a bude ti to hned jasné :-))

správná odpověď (Zdenula, 15. 10. 2007 19:03)

hahaha za kolik bodů? ":oD jsi jak v nějaké soutěži ))

supr výkon (Pája, 14. 10. 2007 22:23)

Ano, to je správná odpověď!

kde je pravda (Zdenula, 12. 10. 2007 16:25)

hele Pájo,uvažuj, než napíšeš omyl, jaká odpočatá hahaha, vždyť celý den Jiřinka proběhala, přímo maraton, chudinka malá a dál Pavle já se nedostám do formy hihi, nikam nelezu, jsem se dívala aj dvakrát ";), jo vlastně lezu někomu na nervičky, to jo))...jinak očka šejdrem, ručky levé...a na to,co jsme vše měli za sebou všichni ten den, výkon supr!

Kde je pravda (Pája, 12. 10. 2007 10:28)

Jasně že jsem nepřál, vždyť to bylo těsné a měl jsem furt naději, a Jiřinka tentokrát vyhrála o prsa ;-)) To se někomu vyhrává, když je odpočatej co? Ale zase jako tajný trénink na vánoční turnaj to nebylo špatné. A Zdeňula se dostává do formy taky, takže sestava mužstva (a doufám i výhra) je předem jasná :-)

proč bomba (Zdenula = hnusnej bonzák :D, 11. 10. 2007 07:21)

prostě Jiřinky se forma držela i když jiné věci se ji jaksi nedržely hihihihi a nakonec Pavlík tu svoji vyčerpal a nemusí furt vyhrávat, někdy může zvítězit i někdo jiný neeeeě? I když se Pájovi prohrávání nelíbilo a pořád počítal kolik mu schází a nahlas nepřál Jiřince :D

vítěz (verča, 09. 10. 2007 19:24)

neříkejte,že Jiřinka vyhrála?to je opravdu bomba

kdo vyhrál (Pavel, 07. 10. 2007 20:15)

No už jsem se smířil s prohrou, ale chvíli to trvalo :-)) Ale marně přemýšlím co tě tak motivovalo, protože jindy, když hrajeme v týmu, se ti nějak nedaří. Nebo to bylo tím dopingem, cos od rána brala na ty střevní potíže?

zatím neobživlý popleta (Jiřka, 07. 10. 2007 20:00)

Malá oprava:uklidila,vyprala,vyžehlila,okopala zahrádku a navštívila babičky-to vše bylo až dnes Pájo.Včera jsem akorát s vypětím všech sil upekla tu buctu a vyzvedla klíče.To vše ostatní jsem musela stihnout až dnes.Sbírala jsem síly na podvečer,ale Pavel mi to trochu pokazil,protože jsme museli vyzvednout věci z autobusu,které tam nechali ti postřelení Sokolíci:))Ťapotali jsme od nádru až na Údolní a jak jsme tak šli zase zpět k nádru po Husové s několika taškami na kole,Pavel ruksak-já ruksak,spletli si nás s našimi rómskými spoluobčany a křičeli na nás mrzká slova:))To jen tak na okraj...Bowling se mi tentokrát velice líbil a hádejte,no,kdo vyhrál?(pozn.Mistr používal tentokrát doping-brufen a gel na kolena:))