Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koncert O. Havelky v Brně

15. 4. 2007

Jak jsem se už kdysi zmínil, dala se naše tlupa už aj na kultúru, jemné náznaky byly např. výpravou na Špilas nebo Hrad Veveří.... no a dnes to byla čistě kulturní akce, někteří jsme po letech ani neměli k dispozici pořádné oblečení, např. já.... s hrůzou jsem zjistil, že se to (oblečení) nějak scvrklo.....:-))
Ondřej Havelka
se svou skupinou MM byl prostě fantastický, jak svým přístupem, kdy hrál ve foyeru mezi lidmi, tak svými komentáři a konferovaním, které bylo vlastně dialogem s diváky...
Nezklamali ani muzikanti, kteří se do toho umí pořádně obout a pustit tam ten pravý jazz, blues, dixilend či jak se ty další žánry nazývají no prostě klasiku.
Po koncertě jsme ještě zašli na kafčo, kde jsme chvíli splkli a upřesnili některé věci do budoucna, a pak jsme prchali domů, páč zítra už se normálně pracuje.
Fotek bylo opět neúrekom, pár jich zveřejním zde, jakmile budou od majitelů příslušných ksichtíků certifikovány (nechtěl jsem z historických důvodů použít slovo cenzurovány, což je v bleděmodrém totéž)
Účast: Mirek, Jiřka, Zdena, Andulka, Verča a já a ta paní teď rychle nevím jak se jmenovala?
..............
Aha už vím: Jarka
Přidávání komentářů ukončeno.
Fotoalbum nebylo vytvořeno.
=pgnext=

Obrazek

Obrazek


 
Reklama:

Komentáře

Přehled komentářů

stará škola (Pavel, 18. 04. 2007 21:55)

Vidět že Jarka je ze staré školy věrna jednomu zaměstnavateli ne jako my fluktuanti :-))

neznámá paní (jiřka, 16. 04. 2007 15:55)

Ta paní byla zase další Jarka,př.Kunovská,moje dlouholetá kolegyně z práce.Je lepší než já,protože vydržela ve Formu od školy až do důchodu