Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní bowlingový trénink

22. 3. 2007
Na mimořádnou akci, jarní trénink v bowlingu, nás pozval Jůra jakožto kámoš, pořadatel a součást stálého inventáře Probe zároveň. Jelikož jsme už prahli po nějaké takové akci spojené samozřejmě s příjemným poplkáním, tak jsme se sešli docela v hojném počtu.
Po příchodu jsme se dali do jídla jakoby nás vypustili z hladomorny, a tak jsme trestuhodně zmeškali prezentaci na trénink a na řadu jsme se dostali až na konec po prodloužení.
Mezitím pokračovalo už zmíněné hodování a klábosení. Nesmím opomenout ani suprovní vzorky mufloních řízečků, co nachystala Zdeňula...až vám bude doma chybět hafan tak se na nás nedívejte prý to byl opravdu muflon há há :-)) Taky Jiřka se pochlubila svým kuchařským uměním a po buchtách se jen zaprášilo.... A to už přišel kýžený trénink, no jednoznačně jsme se zařadili na konec aj ve výsledcích, ale už je vidět postupné a mnohde i rapidní zlepšování formy a tohle určitě nebylo konečné slovo že Andulko?.. No abych se taky pochlubil, zase se mi mimořádně dařilo :-))
Jelikož většina z nás musela druhý den do pr..áce, tak jsme ještě před zavírací hodinou svorně prchli, samozřejmě po zaplacení.
Účast: Zdeňula, Zdenál, Andulka, Verča, Jiřka, Džína, Mirek, Jůra, já a čestný host Janča a jednu chvíli taky Pepa
Dík Jůrovi za pozvání a rezervaci stolu
Fotoalbum nebylo aktualizováno.
=Pavel=
 Přehled komentářů

... tedááááááá Pavli (Anička, 25. 03. 2007 00:58)

to je nápad k nezaplacení, pajďuláčky mám, dokonce i barevné a kuličky mám na cvrnkání taky.. přeci je jaro... když je náhodou nepohledám mám v záloze z kulečníku, to by taky šlo....no, že mě to nenapadlo, opravdu nemáš hlavičku jen na klobouky.... už jdu na to, první lekce proběhne hned ráno a dávky budu zvyšovat... hi.hi..hi....

Anička-reakce (Pavel, 24. 03. 2007 17:45)

Tak trénuj s "kuželkama" s paňďulákama z Člověče nezlob se a nějaká kulička se už najde... nezabere ti to tolik drahocenného místa v paneláku a výsledek vyjde nastejno :-))

..... to víš, že to není ještě konečná (Anička, 24. 03. 2007 17:40)

Jsem v bytě už vyčlenila prostory pro dráhu a budu usilovně trénovat. Jen se jaksi nikomu nechce do sklepa jít pohledat kuželky a koule, abych mohla trénovat a trénovat...... ikdyž na druhou stranu jsem si dala pro letošní rok závazek, že budu vždycky všechno uzavírat... holt někdo je stabilně nejlepší a první, že jo Pavli... a někdo to zas musí dobrovolně končit