Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další bleskový mini-sraz v Brně

7. 5. 2007
Tak jsme se zase sešli v obvyklé sestavě v Sandonoriku. No, pomalu jsem tam víc jak doma. Mezi čarodějnice jsme zařadili aj naši Marťu. Kromě lehké večeře jsme taky probrali některé aktuality (=drby) ale to již znáte. Ale pak jsem musel prchnout domů, tak doufám, že mě zbylé dámy taky trochu šetřily. Ještě se mrknu na fotky a pokud bude nějaká neindiskrétní, tak ji sem šoupnu co?
Autor: pgnext 
Fotoalbum nebylo aktualizováno.

Přehled komentářů

pracovní nástroj (Pavel, 09. 05. 2007 18:14)

No vidím že se se svým "pracovním nástrojem" nechytám. Apropos, že jste děvčata šikovné a mnohdy i kouzelnice, o tom nepochybuju ani chvilku.

to jsou jenom výmluvy (jiřka, 09. 05. 2007 17:35)

Tak hele-kdo umí-ten umí.My děvčata taky pečeme buchty s tím co máme doma a taky nám nesponzoruješ lepší sporáky.A jaké vykouzlíme dobroty:))Ty jsi dvorní fotograf,tak se musíš o pracovní nástroj postarat sám...

Re:drby (Pavel, 09. 05. 2007 16:20)

fotka toho "tvýho" děťátka se nepovedla to bys mi musela zasponzorovat lepší foťák a taky nějakou hmotnou zainteresovanost ne? A drbů se nebojím jen abych nezačl mluvit já :-))

drby (Jiřka, 09. 05. 2007 14:45)

Hele,šoupni si co chceš kam chceš,hlavně jestli vyšla ta fotka té malé princezničky,co jsi kvůli ní dělal toho paparazzi.No a jinak-jasně,že jsme chlapi začaly pomlouvat okamžitě,jak jsi odešel.Ještě,že to nebohé dítě (tvoje)nebylo toho svědkem,protože by se nikdy nevdalo :))