Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bowlingové finále

13. 12. 2007
Tak jsme důstojně zakončili bowlingový rok. Bylo vidět celoroční poctivou přípravu a dřina se určitě vyplatila. Na Putovní pohár jsme sice nedosáhli, ale za výsledky se nemusíme stydět. Naše nejsilnější družstvo Sokolíků se umístilo na krásném 8. místě, družstvo Žabáků na 14. a cenu útěchy nakonec dostalo aj družstvo Pálava.
Nikdo nepřišel zkrátka, kromě koulení to chtělo aj šťastnější ruku při losování cen, snad ty soudky Černé Hory budou příště naše (čímž tímto děkujeme sponzorovi cen pivovaru Černá Hora a organizátorům KVIC Vinohrady). A musím se pochválit, vrátila se mi zase forma. Špatně na tom nebyla ani Andulka a Zdenál; další holky byly trochu pod mé očekávání, ale co naplat, Jiřka si uhnala "bowlingový loket", Zdeňula byla přeleželá z lázní a Džínou lomcují hormony :-))
Verča musí víc trénovat a Kamil se teprve učí. Tak nějak.
Zdeňula nezapoměla ani na lázeňské oplatky a Mikulášský revanš, Andulka potěšila zase drobnými dárky.
Zároveň to byl předvánoční sraz, i když trochu předčasný, tudíž ještě nikdo neměl napečeno (nebo měl, ale nepřiznal se :-))Takže není vyloučeno (a už je to téměř jisté) že ještě jedno pracovní a tajné kafe, porada, někdy příští týden, bude.
Kromě toho jsme se domluvili na průběhu Silvestra ( všichni souhlasí), už se to začíná rýsovat, organizace se ujala Zdeňula. A Verča zase bude organizovat tombolu, takže si každý něco nachystejte (jako minule, instrukce budou rozeslány).
Ještě jednou díky za účast a díky organizátorům.
Pár fotek je tady, na další se čeká.
Pavel.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Přehled komentářů

Aničce (Zdenula, 18. 12. 2007 23:17)

a jak jsi z toho vybruslila?:D

Vrtule, vrtulky (Anička, 15. 12. 2007 23:11)

No nevím jak kdo, ale já už začínám trénovat, abych neskončila jako vrtulka, včera jsem si dala trénink "U zlomené brusle"

Vrtule (Pavel, 15. 12. 2007 22:48)

A jéje, abychom jak ty vrtule taky neskončili :-))

jujky vy ste rychlíci))) (Zdenula, 15. 12. 2007 22:19)

Pájo, to je rukama, když nic nedělají, nic nezkazí hihihiih, no a tak proto, prostě mám obě levé. Jiřinko,není zač, mi chutnaly,tak jsem dopřála i vám.....Andulko, tobě díky za dudlíky, suprrrr!!!! nápad.Večeři už máme zamluvenou na Silvestra U vrtule, tak snad to bude v poho.

No jasně (Pavel, 15. 12. 2007 12:02)

poslouchám, ale jsem vytrénovaný - jedním uchem dovnitř a druhým ven :-))

Emoce (Anička, 15. 12. 2007 11:59)

No to je vidět jak mě posloucháš, když jsi to nepochopil :)))))

Jaké čtvrteční emoce? (Pavel, 15. 12. 2007 11:56)

Tak tohle jsem nepochopil zase já :((

fofr (Pavel, 15. 12. 2007 11:52)

Tož článek byl napsán hned po příchodu, ještě "za tepla". Jinak fotky dost mizerné, víc se nedá použít. Tak uvidíme, jestli ještě někdo pošle. A co se týče formy, zanechte řečičky a ukažte fakta, to mě přesvědčí :-))

vánoční turnaj (Jiřka, 15. 12. 2007 11:47)

To byl fofr,ten článek,takže jak vidím a čtu,dojeli jste dobře,tlačit jste nemuseli,Páju opět hřálo vítězství,co?:)).Já teda budu muset trochu víc jíst,abych měla větší páru na odhoz a nebyla nejslabším článkem Sokolíků.Ale zase kdybychom se umístili ještě výš-to by už s Pájou nebylo k vydržení.Budeme mu to dávat po kapkách.Hlavně,že jsme se dobře pobavili,Anička těmi svými dudlíky opět zabodovala!A Zdeňulce díky za lázeňskou pozornost.

... to je fofr (Anička, 15. 12. 2007 11:47)

tedáááááá než jsem napsalka komentář tak už jsou tady i tři fotky... to je fofr... to je fofr...

Forma...... (Anička, 15. 12. 2007 11:46)

No to teda koukám, jsem to včera nestíhala neb jsem měla jiné povinnosti, ale dneska hned po ránu jsem se na to vrhla. Musím prozradit, že mám ještě skryté rezervy a to dost velké, ale přeci si nebudu dělat problémy, to dá rozum, bych byla nejlepší a to by Pajá buď nepřežil nebo bych musela cvakat domů pěšourem a ani jedno se mi teda nelíbí. Takže radši budu ten zlatý střed.
Jiřinko už mi to v hlavě zase šrotuje co vymyslím za dárek, ale žádná spásná myšlenka nepřichází tak teda nevím nevím....
Jinak to bylo super a nepřišla jsem ani o své "čtvrteční emoce", měla jsem to sice jako doma skoro bez zvuku, ale děj jsem pochopila.