Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předvánoční srazík Brno

18. 12. 2006

Další čupr srazík s pracovním názvem " Předvánoční " se konal v Brně.
Úvodem jsme navštívili vánoční trhy na Svoboďáku a při téhle příležitosti - kromě koštu některých specialit - byla provedena obhlídka jedné restaurace, ve které se bude konat Silvestrovský srazík. Stylová restaurace se nám moc líbí a tak nezbývá než popřát organizátorce Jiřce, aby vše v poho zvládla.

Pak jsme se už vypravili do naší "domovské " restaurace Probe.
"Zišlo sa nás chlapov na tri rebriňáky" :-)))... spíš tam byla hromada ženských a jelikož byla předem domluvena "módní přehlídka " nočních košilek našich dam, tak srazík nabral lehce erotický podtón, což určitě nebylo ke škodě věci.
Vánoční atmosféru nám připomělo skvělé cukroví a jiné dobroty od všech našich dam (vřelé dík), oživila "tombola " o dárečky, vymyslená a organizována Verčou ...pak klání v bowlingu - hádejte kdo vyhrál?- a dále "dárečky" pro pány, které tajně vymyslela a na své náklady připravila Andulka - radši se neptejte co to bylo... :-)) :-)) :-))
 
Veselí pokračovalo pak do pozdních ranních hodin v "domečku", kde byla popři skvělém pohoštění provedena - kromě jiného - už zmíněná "módní přehlídka" a opravdu s úspěchem :-))))
Dobře jsme se pobavili a zasmáli, co vám budu vykládat - poprvé v životě jsem si šáhl na silikonová ňadra :-)))))) .... mimochodem docela příjemné na omak :-)))))....... konstatovali jsme u většiny účastníků diagnózu "absťák " a "mírně pokročilou sklerózu " potažmo taky "stařeckou demenci " :-)))))))))
Po pár hodinách spánku jsme se ještě sešli na kafi resp. čaji s posledním účastníkem srazu Jůrou, který nemohl večer být s náma, páč jako jediný z nás se podílel na plnění HDP tohto státu, za což mu patří poděkování, čest a sláva..... a pak se důstojně rozloučili a v pohodě rozjeli do svých domovů...
Účast: Andulka, Zdeňula, Zdenál, Jarča, Verča, Džína, Jiřka, Mirek, Jůra a já...
=pgnext=
Fotoalbum nebylo obnoveno.

 

Komentáře

 

Přehled komentářů

 
Žádné komentáře