Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cyklovýlet na zříceninu hradu Falkenstein

26. 8. 2006
      Počasí jak na objednávku, účast skvělá, nálada ještě lepší...teda alespoň první kilometr :-)))) postupně jsme zjišťovali, že trasa vede pořád do kopce a tak se často jelo pěškobusem...no nebyly to ještě Alpy ale aj tak to dalo některým zabrat...ale na tu šaragli cos měla ti to jelo perfektně žejo babičko :-)))))
      Odměnou za úmornou cestu bylo krásné panorama hradu Falkenstein,
pamětný glejt, hezká vyhlídka po okolí a pak hurá na kolo směrem nach Mikulov, to už jelo skoro samo...pak ještě patnáctka do Valtic to už bylo horší, ale vidina teplé sprchy, kusu žvance, kafíčka a pelechu nás hnala neochvějně vpřed takže kupodivu už nikdo ani nebrblal nad sedleckými kopci :-))
      Na druhý den jsme ještě podnikli nájezd do lesa za hřibkama.. úlovek byl velmi slušný, pochutnali jsme si na řízcích z bedlí a masáků..
      Na tuhle šílenou akci se mi podařilo shromáždit 8 ještě šílenějších lidí včetně mě. Ujeli jsme 52 km. (Pavel, Anička, Zdenula, Zdenál, Jarka, Jarča; jr. Lída a Danek).
      Všem děkuji za účast a milou společnost, doufám že vás to neodradilo a někdy příště, pokud budete chtít udělat něco pro své tělo a duši, zas něco vymyslíme. RFKO=1 (100%)
=Pavel=

Fotoalbum nebylo aktualizováno.

Komentáře

 

Přehled komentářů

 
Žádné komentáře