Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce Špilberk

18. 11. 2006

 

Dnes jsme vyrazili "dobýt " pevnost Špilberk. Akce se organizovala zcela mimořádně a narychlo a tak aj program se upřesňoval až "za pochodu ".

 


 

Docela jsme se shodli na návštěvě Petráku a od něj cobys kamenem dohodil na Špilasu... kulturní zážitek z prohlídky pevnosti a přilehlých výstav m.j. o Přemyslovcích byl ještě skvělejší než jsme doufali což mělo za následek, že jsme další dílčí část akce plánovanou na Kančí oboru časově nestihli...možná je to i dobře, páč bychom jinak nemohli přijat pozvání Jůry jakožto čestného člena výpravy na kafe do námi oblíbené restaurace Probe a navíc seznámení s Mikešem coby zlatým hřebem večera. (kdo ještě netuší, kdo ta záhadná osoba Mikeš je, tak je to ten bílej kocour ;-)) ) Zde došlo k nečekanému objevu Jiřky a Zdeňuli, že jsou bývalé "spolubydlící " ... no už bych se nedivil kdyby zjistily že jsou aj ségry :-))Mimochodem Kančí oboru uděláme někdy příště, jen co se domluvíme kteráže to vlastně bude zda-li ta brněnská nebo břeclavská žejo Andulko :-))) ...

 

 


Ocenili jsme vzorky buchet od našich dam, skvělé kafe od dvorního provianťáka Andulky -m.j. nezapoměla na 2 druhy kafe, mléko, cukr, jabka..., takřka profesionální výklad našeho průvodce Mirka, který nečekaně exceloval svými historickými znalostmi Brna takže tahle funkce - alespoň co se Brna týče - mu již zůstane ;-)) a taky aktivitu Jiřky, která chrlí nápady jak kulomet takže na stará kolena nejenže půjdeme na brusle nebo běžky, ale prý aj na koně... ó Bože, co jsem komu udělal :-))

 

 


Opět jsme se dobře zasmáli, probrali a prodrbali vše možné od polemiky o důležitosti konzumaci gumových medvídků až po našívání krajky na noční košilky.. :-))) a hned jsme se domluvili na další akci, kterou zanedlouho spácháme...bude to předvánoční srazík a účast je už jistá...

 

 


Díky všem co se zúčastnili, rádi jsme přijali mezi sebe novou parťačku Evču, doufám že napořád... a taky Džínu, se kterou se sice známe ze srazů, ale na výletě s náma byla poprvé (a doufám že ne naposled).

 

 


účast:
Jůra a Mikeš coby čestní členové
Jiřka a za organizátory
Andulka - proviantní náčelník
Míra - odborný průvodce
Džína, Zdena, Verča, Evča - za zdravé jádro tlupy
=Autor: Pavel=

Fotoalbum nebylo aktualizováno.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Žádné komentáře