Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kalendář akcí 2018

Leden:

Únor:

Březen:

Duben:

  • 14.4. Pálava, (P.)
  • 21.4. Lázeňské kafee  a bowling (Jiřka)

Květen:

Červen:

Červenec:

  •  

Srpen:

  • .

Září:

  • 8.9. Vinná muška
  • 22.9. Tour de Burčák. Veřejná akce.

Říjen:

  • .

Listopad:

  •  

Prosinec:

  • .
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poslední leč

(Pavel, kníže z Klentnic, 26. 8. 2018 21:58)

Tak a je to tady. Poslední akci a zároveň rozloučení s MCT plánuji na 22.9.
Start v 9 hodin. Bohužel z minulosti víme, že účast byla velmi skromná a že z různých důvodů jsme nikdy nejeli celou trasu. Takže byste mi udělali velkou radost, kdybyste přišli všichni a zvládli těch 47 km. Za každého počasí! Ale že je to naposled... kdo si netroufá, tak ať přijde v neděli dopoledne, projdeme se po městě, posedíme u burčáku a dáme si něco k snědku.

https://www.stezky.cz/akce/Krajem-vina-Tour-de-burcak-po-vinarskych-stezk-(1)

Re: Poslední leč

(Anička, 20. 9. 2018 19:42)

Teda ty děláš jako bys pomalu umíral. Loučíš se, jako by ses nikdy už neobjevil.

Re: Re: Poslední leč

(Pavel, kníže z Klentnic, 27. 9. 2018 21:40)

Tak rozloučka s posledními mohykány MCT byla důstojná, i když ani tentokrát nebylo dosaženo vytýčeného cíle. Znojmo, zdá se, asi většině nesedlo. I v práci jsem se rozloučil důstojně, mnozí by najednou chtěli jezdit, i když jsem je marně lákal šest let do sedla. Co mi to jen připomíná... tedy je čas změnit destinaci, trochu se porozhlédnout, vy si ode mně odpočnete, já taky a až trošku prozkoumám ty podalpské "rovinky", možná vás začnu opět lákat a možná opět marně, ale to už záleží na každém soudruhovi, že... :))) .. do té doby vás bude opečovávat Jiřka, které tímto předávám žezlo.

Hudba na kole

(Anička, 12. 6. 2018 23:16)

Přátelé, tak jsem se nějakým způsobem zmátořila a usednu opět do sedla kola. Plánovaná akce HUDBA NA KOLE se kvapem blíží. V sobotu 16.6.2018 začátek v 10.00 Valtice.
Dávám na zvážení, sraz zhruba v 09.00 hod. u mne, abychom stíhali začátek či jednotlivé zastávky s hudbou. Brala bych klasický okruh Břeclav-Valtice-Sedlec-Hlohovec-Lednice-Břeclav (můžou být i odchylky na jiné zastávky kde jsme ještě nikdy nebyli).
Dejte vědět kdo přijedete. Počasí doufám bude lepší než vloni, bez deště.
Zdravím všechny a těším se na Vás.
Anička

Moravský kras

(Jiřka, 3. 6. 2018 17:23)

Přátelé, kamarádi,
opět nastal čas na Moravský kras. Kdo se chce zase jednou pokochat krásnou přírodou, nechť se dostaví dne 9.6. v 10,00 na točnu šaliny v Obřanech.(raději trochu dříve, v 10,00 vyrážíme). Sebou malé občerstvení, dostatek vody na pití a pláštěnku. Větší zastávka bude na Skalním mlýně, pak ještě ve Sloupu. Pokud ovšem nebude velký pařák a neskončíme na Skaláku, že....
Pokud by nedejbože hrozily nějaké velké bouřky, bude akce včas odvolána. Čtěte mejlíky, nebo stránky MCT.
Těším se a všechny zdravím.
Jiřka
P.S. Pokud chcete vzít sebou další nadšence, meze se nekladou.

Re: Moravský kras

(Pavel, kníže z Klentnic, 3. 6. 2018 17:46)

Tak už jsme dostali ofiko pozvánku od vedoucí. Je to poslední dvorní akce MCT v letní sezóně (byť je dle kalendáře ještě jaro):).
Dle mého tušení nás bude na prsty jedné ruky, ale o to zdatnější team očekávám. Nyní pojedu opět až do Sloupu, kde bude připraveno koupání v ledové divoké tůni:)) Ale je tam i koupaliště. Dle počasí a zájmu.
Zpátky tentokrát nespěchám, páč jdu ještě na Prýgl. Mohl by to být opět úžasný výlet - snad nám to nic a nikdo nezkazí.

Re: Re: Moravský kras

(Anička, 4. 6. 2018 7:04)

Já jsem rok od roku nepoužitelnější. vždycky žiji v naději, že to bude příští rok lepší a ono je to horší. Už by se to mohlo zlomit. Ani tentokrát nejsem na tom o nic lépe. Budu ráda, když budu stíhat "Hudbu na kole". Jen tiše závidím někde z postele.
Skvěle si to užijte.

Prýgl 2018

(Jiřka, 22. 5. 2018 19:34)

Vážení, tuto sobotu 26.5. se koná každoroční kolečko kolem brněnské přerady. Kdo se chce zúčastnit, nechť se dostaví do 10,00 na parkoviště v přístavišti. Svačinu, dobrou náladu, případně pláštěnku sebou. Tradičně bude posezení na hradě Veveří s ochutnávkou - doufám. Písněte na stránky nebo na e-mail, ať zbytečně nečekáme...

Jarní Prýgl

(Pavel, kníže z Klentnic, 20. 5. 2018 13:25)

Tak prý se chystají na Prýgl zástupy brňáků? To je dobré znamení, doufám, že nakonec i skutečně přijedou. Za Znojmo tam budu já, dáme vzorek hradního a popovídáme si o zašlé slávě cyklotlupy, či svých starých válečných zraněních :))

Otvírání Lichtensteinských...

(Pavel, kníže z Klentnic, 18. 5. 2018 15:39)

Kdo by se chtěl ještě připojit, ať se dostaví zítra včas na startovní pozici a prozvoní mě kolem půl desáté ráno, to už bych měl pomalu startovat.

Prvomájová vyjížďka v Brně

(Pavel, kníže z Klentnic, 22. 4. 2018 16:57)

Dnešním dnem končí kavárenské povalování a začínáme vážně sportovat. Ostatně, mnozí to potřebují jak sůl :)) Tedy krom práce na svých latifundiích je třeba se začít hýbat i jinak.
Na prvního máje vyhlašujeme vyjížďku, abychom splnili tradici líbání pod rozkvetlou jabloní. Kdo bude sólo, může objímat stromy :))
Protože břeclavské jádro ještě spí, sejdeme se tedy opět v Brně. Trasa bude vyhlášena operativně, může to být Bobrava, Rajhrad, Mariánské údolí, Prýgl či Skalní mlýn... sejdeme se krátce před desátou na mostě u Alboše, nebo u Jewish cemetery v Židenicích a pak se uvidí.

Re: Prvomájová vyjížďka v Brně

(Anička, 28. 4. 2018 7:37)

Tedy nevim, ktere jadro mas na mysli, ale ja uz stihla nechat opravit vsechny kola co doma mám. To abych byla pripravena na sezónu a nic mne zaskočilo. Tedy mam na mysli jen selhání "jezdecke cyklotechniky"- jinak jsem opet na cestach a zrovna na prvniho maje se vracím domů. Ale uvidíme se o vikendu tak si to vynahradime. Sportu zdar.

Re: Re: Prvomájová vyjížďka v Brně

(Pavel, kníže z Klentnic, 28. 4. 2018 11:23)

Z hlediska nejen cyklistického, nepředpokládám, žeby někdo ještě stihl uspořádat něco na prvního máje v Břeclavi. Takže je to napsáno správně.

o dusu

(element M, 23. 4. 2018 21:08)

POZOR, ZMĚNA TERMÍNU ZÁVODU "O DUŠU". NOVÝ TERMÍN 16.6.2018

Re: o dusu

(Pavel, kníže z Klentnic, 24. 4. 2018 20:39)

Tak toto by mě určitě bavilo, ale dám přednost hudbě a vínečku. Ale stejně nemám patřičně zastaralý vehikl.

Pálava 14.6.

(Pavel, kníže z Klentnic, 9. 4. 2018 21:42)

Zdravím všechny,
Kdo si chce vyšlápnout tradičně na Pálavu, má nyní možnost se připojit k nám. Sraz v Klentnici na horním parkovišti kolem 9:45. Budu se snažit, abych to ušlapal taky. V případě horšího počasí bude náhradní program. Obracejte se na mou tiskovou mluvčí:)).

Velikonoce

(Anička, 29. 3. 2018 15:12)

Svátky jara jsou tu zas, oslavte ten krásný čas. Požehnané Velikonoční svátky, hojnost zdraví, pohody a lásky.
Prvně jsem Vám všem musela popřát neboť nějak těžce nestihám. Zapomněla jsem dát na vědomost od února, aby se doplnil program o dvě akc, pokud bude zájem:
-19.5.2018 - Lichtenstejnské cyklostezky
- 16.6.2018 - Hudba na kole
Obě akce už někteří znají, docela dobrá tradice.
Mějte se skvěle

Už je tu zase to pitomý jaro!...

(Pavel, kníže z Klentnic, 23. 3. 2018 6:55)

Původně jsem tu měl obsáhlé kázání, ale to bylo asi zbytečné. Takže stručně a jasně: až budete mít potrénováno, podejte hlášení. Pak můžeme něco podniknout.

Re: Už je tu zase to pitomý jaro!...

(element Miloš, 25. 3. 2018 8:43)

Trénuji každý den do práce a po městě.... Kola nyní prochází servisem... A s oteplením a sluníčkem, potrénuji i trošku za město....

Re: Re: Už je tu zase to pitomý jaro!...

(Pavel, kníže z Klentnic, 27. 3. 2018 21:09)

Tak u tebe je to jasné. V dubnu se domluvíme.